Има-няма лято, ЯНУАРЧЕТО с усмивки е богато! (53)

  • 52 030
  • 751
  •   1
Отговори
# 720
  • София
  • Мнения: 415
Адис, давам сироп Тусавит и като цяло съм доволна.
А кога ти беше термина?

Денят стартира криво, но най-лошото беше, че така и продължи. Алекс сумарно спа не повече от час и половина, през другото време или искаше да е гушнат или мрънкаше. Накрая го оставих да плаче и така ни завариха ММ и Вики. То и аз за малко щях да ревна, добре че ММ взе бебето и излезе с него навън, че бях луда-полудяла...
Днес поръчах някакви прахчета от Англия за зъбките. Много ми ги похвалиха, дано да имат ефект, че да мирясаме задружно всички.

Елч, трябва да запознаем младежите някой ден, само Нико да не се научи от Алекс на гяволии и магарии!:)))

Еми, оправяйте се бързо!

Момичета, препоръчайте ми инхалатор!

# 721
  • Мнения: 369
какче с този сме

http://e-apteka.bg/?shopp_product=%D0%B8%D0%BD%D1%85%D0%B0%D0%BB … D1%81%D0%BA%D0%B8

Малко е шумен, но върши чудна работа.

# 722
  • Мнения: 631
Какче, ние взехме  този : http://shopping.bg/Inhalator-Philips-Respironics-Tiulencheto-Sami
Доволна съм. Ан-Мари го има за домашен любимец, много си го обича.

# 723
  • Мнения: 487
Зая, мерси много Simple Smile

Не знаех, че има разлика между инхалаторите. Какче, на нас като ни потрябва, ММ отиде в аптеката и купи. Каквото са му дали там, това имаме. Сега не мога да намеря картинка в мрежата, но със сигурност не с формата на животинка Simple Smile

# 724
  • София
  • Мнения: 415
Момичета, благодаря ви! И аз не знам, каква е разликата между инхалаторите, освен цената, де!:))) Ще попрочета и ще действам!

# 725
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147
Тия избори по време на ретрограден Меркурий... нищо свястно няма да докарат ми се струва. Simple Smile Според мъжа ми било добре обаче, означавало, че приключваме някакъв период... ще я видим тая работа.  Joy

Еми, имаме да оправяме болничните ми (очаквам разправии с гинеколога, който ми водеше ЖК, че той е един муньо Sick), да я запишем при ЛЛ и да пуснем документите за еднократната помощ. Добре че ММ се занимава, хич не ги обичам тия документални истории... само те разкарват наляво надясно с безсмислици...

Зорница е добре. Спи, яде, пълни памперсите. Ака под налягане!  hahaha Joy Омазва орталъка от всякъде.
Мен още ме болят зърната, имам и вазоспазми, но поне нямам ранички и тя все по-добре се справя със засукването. Иначе тека като река и се принудих да взема еднократни подложки.  Rolling Eyes На дясната ми гърда сменям на всеки два часа. Много дашна бе!  Crazy

На Божидар днес му падна първото зъбче. Искрен му е помогнал, като на практика май го е избил.  ooooh! Аз спях по това време и съм пропуснала подробностите.

Адис, да се оправя детенце по-бързо!  Praynig Hug

Елч, стискам палци да мине леко процедурата и да се оправят нещата с кърменето.

Оф, мале, проспах си живота ви казвам... Тая сутрин спахме до десет и половина със Зорница. После спахме пак двете от 5 до 9 и на мен пак ми се спи.  Joy Joy Чакам я сега да се разбуди да я преобуя и преоблека и да се мятаме пак в леглото.  hahaha Joy

# 726
  • София
  • Мнения: 598
Нощни, дай боже всекиму по три деца и по толкова сън на ден Laughing Тогава и на 4 съм навита:)

И в тоя ред на мисли да се похваля, че и ние чакаме още попълнения, по-точно две:) Бременна съм в 12 седмица. Малко неочаквано стана този път, но пък съм много щастлива. Особено след като мина първоначалният шок от новината за близнаците... Grinning

амнезия, понеже вече се загледах за колички за две деца, тази на Зайка и аз останах с впечатление, че е една от най-хубавите, а освен това има супер много обяви за нея в Еbay примерно.

Диана нааай-накрая е в първа група. Иска да ходи на народни танци, харесала си е учителката.  Записах я и на плуване, понеже много обича, но тя е разочарована. Каза, че ги карали само да се държат за парапета и че нямало играчки в басейна. Милото, представяло си е някакво плацикане с играчки като с мама и тати на морето, а то - тренировка с дисциплина Laughing Та ще я видим днес дали ще иде да плува. Казах й ако не иска, да не ходи.

Дейзи, я кажи за машинациите на изборите, че ми стана любопитно. И според мен е имало много и купуването е било така изчислено, че да влязат всички дебилни партийки.

Последна редакция: ср, 08 окт 2014, 12:30 от Мohita

# 727
  • Мнения: 251
момичета, благодаря за отговорите.
Взехме пак Мукоплант лека нощ, сега като видях Тусавит и той е с мащерка и живовляк, но не са ни го предписвали.
какче, за инхалаторите, ние взехме един от Лидл, беше на промоция, честно казано сме го ползвали два пъти сигурно, Ивайла не иска да стои и така този уред у нас си стои неупотребяван. Иначе мм я инхалира, но рядко над тенджера с някакъв чай за кратко време, но има ефект, всичко излиза.

Емили, амнезия, аз не съм по залозите момичета, малко по-суеверна съм в това отношение, когато, тогава  Simple Smile Иначе, термина ми е на 31.10. има време, но аз си мисля, че по-скоро може да е, въпреки че като гледам как си дочакват бебоците термина, знам ли  Simple Smile

елч, дано потръгнат нещата с кърменето, като оправите юздичката, щом и ти си го видяла, значи си се забелязва, сега дохранвате ли се?

нощни, батковците викаш се оправят, къде ще ходят  Simple Smile важното е, че те оставят да почиваш  Hug

# 728
  • София
  • Мнения: 311
Мохита, ех че хубава изненада! Айде, лека бременност и всичко да е перфектно!

# 729
  • Мнения: 251
мохита, пропуснала съм постта ти, много хубава новина! лека бременност и здрави бебенца на финал!  Hug

# 730
  • Мнения: 487
Ех, Мохита браво на вас. Много хубава новина. Не разбрах обаче в коя седмица си(2-ра рано ми се вижда Simple Smile ). И кога ги чакате попълненията Simple Smile На мен майка ми само близнаци ми пожелаваше за третото, ама то 2-рото и 3-тото като са с 1г.2м разлика горе-долу почти близнаци ще са си Simple Smile

Адис тогава няма да залагаме. Стиискам палци за леко раждане.

Калоян много обича да рита топка и сега като го записах на футбол в градината реши, че не иска да ходи, защото обичал да рита само с тате, мен и Деница  Crazy . Трябва да питам учителките дали ходи, защото като го питам веднъж ми казва, че ходил, веднъж, че не е ходил. Та в този ред на мисли как наистина разбирате дали да отпишете детето от някое занимание. Нашия си ги разправя както му дойде и много много вяра му нямам.

# 731
  • Мнения: 251
амнезия, ивайла беше така миналата година, ходеше рядко, повечето пъти отказваше, че си играела. От учителката разбирах, сега тази година ми е обещала да ходи и ходеше първите пъти, когато е на дг, разбира се...
аз днес съм много активна нещо  Simple Smile

# 732
  • Мнения: 369
Мохита  Party Party Party Пу пу, дано всичко е плавно с близначетата. Аз пък исках много близнаци, и мога спокойно да кажа, че се гледат по-лесно от породени както моят случай. Имах възможността да погледам за 1 седмица 6 месечни бебоци, еми супер лесно е!  Laughing Като са точно на еднаква възраст рутината е една и съща за двата броя, не да обясняваш на едното що правиш еди какво си с другото.  Crazy

Нощни Евала за съня! Пу пу!  Heart Eyes Heart Eyes Кога ли и на мен ще се случи  Laughing

# 733
  • Мнения: 496
Мохитааа, прекрасна новина!  Hug Лека бременност ти пожелавам, всичко да минава леко и безпроблемно и за теб, и за бебенцата! Вие имахте ли подозрения, че има шанс за близнаци?  Grinning

# 734
  • София
  • Мнения: 415
Мохитааа, честито, много се радвам! А като си помисля, че ти за второ се чудеше! Ама Господ си знае работата!  Mr. Green
Наскоро един познат ми каза, че сега ми е трудно, но като пораснат децата ще ми е пълна къщата. Е, тази мисъл ми сгря душата!!!
Скоро идва ред на нова темичка, и който я пуска, ако може да ни добави и новите мами, че дечицата за наша радост стават все повече!:)

Общи условия

Активация на акаунт