90 дневна диета-килцата стопи и фиданка стани-тема 266

  • 24 548
  • 723
  •   1
Отговори
# 420
  • Мнения: 1 943
Кашкавал и сирене може на едно ядене - все са млечни.
Ето групите протеини най-общо:
кашкавал, сирене, извара, мляко, кисело мляко, животинска сметана, масло
риба, морски дарове
месо, дреболии
яйца
растителни протеини

# 421
  • Мнения: 15 092
Тъжна луна, не се оповавай само на стар опит, защото организмът се променя и може сега да не сваляш от същото, от което си свалял преди.
me4e1990, аз също качвам от леща, така че е възможно да не е твоята храна. Аз я избягвам, макар да я обичам.
vikobor, за по-добри резултати се препоръчва обядът и вечерята да се еднакви, но НЕ смесването на белтъците важи за едно хранене, за две отделни не е чак такъв проблем.

# 422
  • София
  • Мнения: 12 561
Курдов, браво! Аз понеже не обичам кьощави мъже, няма да те поощрявам да сваляш още много  Mr. Green Първо си направи почивката и после виж как ще са нещата.

Луно, лунооооо, ич не ми ги говори тез неща.  Mr. Green Знаеш много добре защо не сваляш  Wink Хайде този път успех да стигнеш до края на режима. И вечеряй рано  Simple Smile

Викобор, в менюто на Тъжна луна няма смесване на белтъци. Моля ви, когато решите да се изказвате, четете първо.

# 423
# 424
  • Мнения: 9
Добър ден на всички

Много благодаря за топлото приемане във вашата група   bouquet

Hope,Мecho_Puh01, Нения: Знам, че закуската сутрин с плод е от голямо значение за резултатите и ще се постарая да съм напълно стриктна, просто ще ми отнеме малко време, докато си изградя навика да го правя

 Отчет за днес - Бобов ден

З кафе с мед + фреш от грейпфрут
О и В сотирани или варени картофи със зелена салата

Последна редакция: ср, 23 юли 2014, 13:49 от sensi_girl

# 425
  • София
  • Мнения: 3 108
krokodilkata, месото беше пилешки бутчета, сварени и после запържени за 3 минутки на тиган. Соса е чеснов и съдържа мляко, чесън и майонеза (в случая не сложих майонеза.. Тя се слага, за да е гъст соса, но мисля, че може и без нея.)  Hug

Нали не мислиш, че ако си яла това нещо си била режимна?

Разбира се, че не.. Но аз съм в почивка и мисля, че мога да си го позволя веднъж в месеца.  Peace

# 426
  • Мнения: 312
Здравейте,фиданки и фиданчо!!!! Mr. Green
Моя кантар тази сутрин ме ядоса + 1кг. #Crazy Twisted Evil
Лия,страхотна си!!!
Курдов,поздравления за постигнатия резултат!!!Изглеждаш коренно променен,сега трябва да задържиш постигнатото , а  и ако свалиш още малко ,ще  е добре.Успех в почивката! Hug
Цвете,хаймана такава,цяло лято ли ще скиториш? Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Нана,завиждам ти,че сваляш от протеини,на мен те ми са най-големия враг.
Тинки,нещо липсва, Инка и тя не се е появявала скоро. newsm78
Днес закусих през 2 часа сини сливи,ако не прегладнея много може и обяда да е плодов,за вечеря незнам. newsm78
На всички новодошли  Hug и успех!
Лек ден!!!

# 427
  • Targovishte
  • Мнения: 5 265
Извънредно включване от мен. Винаги съм си мислил и спазвал това, че не може едни белтъци на обяд и други на вечеря  newsm78 newsm78 newsm78. Явно съм грешал?

# 428
  • Мнения: 1 943
Не си грешал, това е препоръчително за постигане на най-добри резултати Simple Smile

# 429
  • Мнения: 508
Здравейте!
Курдов ти направо обра овациите. Браво! Чудесен резултат!   bouquetНо докато четях постовете ти все си мислех, че за да задържиш резултатите си трябва постепенно да започнеш да хапваш нормални порции, а не такива миниатюрни каквито ти ги правиш. Така стресираш организма си.
А относно белтъчините са ти отговорили. Добре е да са еднакви на обяд и вечеря за по-добри резултати, но иначе почти всички на обяд хапваме една група протеини, а на вечеря друга група протеини.
Аз днес ще съм на плодове. За закуска доядох прасковите на децата - някъде около 1 и малко праскова;
Приготвила съм си за днес джанки и диня. Ако много ми пригладнее ще хапна и малко белен слънчоглед.

Пожелавам хубав и успешен ден на всички ви!

# 430
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 935
Здравейте и от мен Grinning
Курдов, невероятна промяна, браво, браво, браво!   bouquet Изглеждаш невероятно променен и подмладен, и долу мислите за красотата - супер си! Пожелавам ти от сърце не само да задържиш резултата, но и да достигнеш мечтаното двуцифрено число - сигурна съм, че то много скоро ще те изненада приятно. Hug
Лия, прекрасна си! А фонът на Монакон така ти подхожда. Peace
Магси, домашните ти дюнери пробудиха и моя апетит.  Heart Eyes А иначе не обичам дюнери никак, но твоите изглеждат доста примамливо. Grinning
Днес съм на ВГ, но нещо не съм гладна. З. - 2 малки нектарини, Об. - геврек с маслини, В. - разни сладки изкушения плюс шоколадче.  Grinning Ще се меря след плодовия ден.

# 431
  • Мнения: 23
Здравейте мили дами,

Преди 2 дена и аз се присъединих към вас, но чак сега събрах смелост да пиша Simple Smile
Започвам от 60 кг и се надявам да стана 52-3.

Днес ми е въглехидратен а менюто ми е следното:

З: праскова и чай с мед

О: 2 филийки вита с лютеница; 2 филийки вита със сладко от боровинки + боза (май е доста за обяд но умирах от глад)

В: вероятно пак ще ям филийки

Видях, че се споменава из темата на няколко пъти, че не трябва да се смесва сладко и солено. Искам да попитам каква е причината за това? На практика разликата между солените и сладките неща е главно, че в едното има захар а в другото сол. Може би взаимодействието между захарта и солта? Но тогава лютеницата би трябвало да бъде изключена от режима или се бъркам? В крайна сметка в нея има и сол и захар... Ще ви бъда благодарна, ако ми разясните каква е причината Simple Smile

Другият ми въпрос е в неплодовите дни, мога ли да ям плодове на обяд и вечеря заедно с другата храна. Например вчера вечерях ориз със зеленчуци и 1 праскова. Това добре ли е или не съм спазила режима?  newsm78

Това е от мен за сега Simple Smile

# 432
  • Мнения: 162
Курдов, огромни адмирации. Сваляла съм 20 кг. и знам колко воля и лишения изискват те. Поздравления!!!
Пожелавам и на себе си и на останалите такива резултати. След два месеца и половина ни предстои важен повод - кумуване и искам да изглеждам безупречно, а след това ще ходим на почивка.
Днес въглехидрати, 23 ден: з - банан, о - геврек, в - мини кроасани и шоколад

# 433
  • в окото на щастието !
  • Мнения: 736
Добър ден   bouquet
Курдов - Браво , брависимо .Невероятна промяна за 3 месеца . Комплименти за волята и вида ти .  Hug
Лийоооо - суперска  снимка на суперски модел .  Hug
SummerLove - омазала си се тотално днес с този обяд . Забранено е смесването на сладко и солено в едно въглехидратно хранене , за да има  контрол върху количеството въглехидрати . В четворката има специална подредба на храните ,която има своя смисъл и  не бива да се нарушава , за да е резултатно всичко . Сладкото е разрешено само и единствено на вечеря , за да излъжем организма , че диетата му е свършила , но имаме ограничение откъм количеството - до 200 гр .
Има и други обяснения , но засега това стига , за да не досаждам на другите .
Плодове с другите хранения - категорично не . Вдигаш си инсулина по никое време и си разваляш четворката . Спазвай стриктно , за да не ревеш после .
Тудей съм на диня дей .

# 434
  • Мнения: 1 943
SummerLove

Тъй като търсиш обяснение (в началото и аз търсех), ще се опитам да скалъпя някакво, гледано от собствената ми камбанария, разбира се.

Скрит текст:
Диетата се базира на разделно хранене от една страна и въглехидратна ротация от друга. Т.е. хапването на плодове (а те са главно фруктоза) с основните хранения е в разрез и с двете. Въглехидратите се увеличават постепенно всеки ден до плодовия, когато имаш главно фруктоза и фибри. Надявам се е достатъчно ясно.
Относно сладкото и соленото на едно хранене - принципът е същия, сладката вечеря е "глезотийката", която от една страна намаля стреса върху организма, а от друга го подготвя преди ударното поемане на бързи въглехидрати с плодовете. Затова сладкото на обяд не е по правилата - приема се в ограничени количества в точно определен момент.
За захарта в лютеницата, аз не знаех че може, неотдавна тук момичетата ми казаха, че е позволена. Предполагам, че за въглехидратен ден може да се направи изключение за нея, тъй като не е много като количество.
Аз за всеки случай продължавам да си ям лютеници без захар, когато намеря Simple Smile
опс, Боби ме е изпреварила  Blush

Общи условия

Активация на акаунт