90 дневна диета-килцата стопи и фиданка стани-тема 266

  • 24 558
  • 723
  •   1
Отговори
# 465
  • Мнения: 125
Здравейте, приемате ли нови попълнения?  Grinning От януари до март завъртях един път 90 дневната диета и свалих 12 кг. Сега я започнах втори път - днес ми е ден втори. Вчера обяд и вечеря сьомга със зелена салата. Днес съм на картофки на фурна. Стартирам 66 кг, целта ми е 58 кг.  Peace

Браво! Много добър резултат.

# 466
  • Мнения: 1 943
Над 70 е най-полезен, но мисля че и 60 не е беда Simple Smile
Аз след като веднъж изядох един 90% (ядохме го двамата вкъщи около 2 седмици с обикновени бисквити), повече от 70 не си и помислям да взема.

# 467
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 942
Малинкиии, голяма драма е имало, но се радвам, че финално сте изгладили нещата. Дано всичко занапред вече върви безоблачно. Hug

# 468
  • Мнения: 780
Вели  Hug Hug Hug страшна е малката ти дама   bouquet
Даре чудесни са и твоите мъници  Hug
kurdov поздравления за един мъж с желязна воля   bouquet
Малинки успех с приятелят  Peace

Последна редакция: ср, 23 юли 2014, 16:09 от Vilqna32

# 469
  • Мнения: 14 170
Мале, момичета и момче, много сте писали. Докато ви изчета, стана време за вечеря. На някои от вас исках да кажа по нещо, но докато изчета всичко и ... забравих.
Курдов, поздравления! Свалил си не само килограми, но и годинки!   bouquet
Малинки, хубаво е, че така са се наредили нещата, но наистина не можеш да му имаш пълно доверие вече и да правиш планове, че не знаеш какво ще му хрумне след време. Hug
Така, вас двамата ви запомних и отговорих, но за останалите няма място в мозъчните ми гънки. Вчера направих смесена вечеря - мюсли, но с кисело мляко. Мюслито е от онези, захаросаните, с парченца шоколад и не става с топла вода. А и вчера ми дойде МЦ и доста ми се ядеше "нещо", каквото и да е. А с мюслито така се заситих, че друго не ми се дояде. Днес менюто е:
11.00ч. - диня;
14.30ч. - макарони с доматен сос, 1/2 настъргана тиквичка и чесън, както и 10 маслини (останаха ми от вчера, нали нямам мярка в готвенето и яденето  Embarassed);
В - пържени картофи със салата от домати или нещо сладичко
.

Вели, голяма сладурана е малката ти чаровница. А ето и моите сладкиши:

Скрит текст:

Малкият (вдясно) вече не прави температура, пак лудее, даже в повече от нужното.  Mr. Green Да са ни живи и здрави всички, а и ние покрай тях, за да им се радваме.

# 470
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 942
Вели, Дара, прекрасни деца.  Hug

# 471
  • Мнения: 113
Писали , писали , не смогвам да ви изчетаа. Поздравления за Курдов изглежда много добре.
За прекрасните дечица и техните мами Hug. А днес е ред на диня , праскови домат и краставица.Хубава вечер на всички и дръжте ламите вързани!

# 472
  • Мнения: 5
Добро утро и от мен! Днес отново съм с 1кг надолу, което е страхотно и много мотивиращо. Ще хапвам спагети с доматен сос и салатка от зеле, а на вечеря ще добавя половин шоколад, не само 1 редче Blush.
Не може да изядеш 1/2 шоколад след вечеря,особено,когато тя е солена.Така ще смесиш сладки и солени въглехидрати и ще омажеш нещата.

Днес втори белтъчен си хапнах 2праскови и 1 банан за закуска-на работа съм от 5сутрунта и до 12 правя 2закуски..за обяд в12 "рачешко кюфте" с домати ,малко пъпеш в17ч. Вечеря 19:30 същото като обяда наполовина..
За утре съм си намислила едни печени картофки с гъби..обожавам гъби до колкото разбрах мога да ги ям във всеки ден без плодов,поправете ме ако греша
успех на всички и до скоро: )
За следобедната закуска са ти казали,че не може.Тези кюфтета ако съдържат яйце за спойка,яйце,брашно,галета за панировката-нережимни са.Гъби може в първите 3 дни.

 Ох,много бързам сега.Чао.

За следобедната закуска -ясно ,ще се поправя..а кюфтенцата ги правих само с яйце и на грила,без галета или брашно или хляб..

# 473
  • Мнения: 1 943
Ако има и "раци", и яйце - нережимни са.

# 474
  • Мнения: 292
 zanata,доста се е говорило последните страници за въглехидратния ден,не виждам смисъл да повтарям едно и също.Надявам се,че си разбрала.Ако не е така задай си въпросите конкретно.
 вели,голяма е сладурана Heart Eyes Само за сватосването незнам как ще стане,утре сме на РД на снахата Laughing
 Дарееее,големи са сладури тези твоите батковци!Радвам се,че малкия е по-добре Hug
 Все нямам време да пиша напоследък,но ви чета.Хубаво е с wi-fi по кафетата Mr. Green .

# 475
  • Мнения: 238
Здравейте, банда! Hug
Вие милост нямате! Shocked 8 страници сте изписали от снощи! 94 нови коментара! Shocked
Да се запиша и почвам да чета! Simple Smile
„Опозориха” ме днес отвсякъде, но съм ОК. Simple Smile При гинеколога ще трябва да изчакам цитонамазката, но иначе съм била като по учебник. Мамологът ме намачка, та и снимки направих ( на 2 години правя по веднъж) и сега още ме болят гърдите от онова менгеме за снимките, но всичко е наред – ще се видим пак след година чак!Остава ми пълната кръвна картина за понеделник и най-гадното Mr. Green – профилактиката при стоматолога, но там влача и малката и става живо чудо!
И от кантара съм доволна (-0.500) отчете сутринта, още само 400 грама и нулирам почивката.
Менюто за днес:
З – 1 корава нектарина, изръфана в колата
О - 1 филия пълнозърн.хляб "Вита" + кашкавал ( 60г) +1 слайс топ.сирене(16г)+ розов домат и 2 корнишона - само със сол
В – търкаля се в хладилника една бомбичка моцарела, та може да си я наредя върху резени белен розов домат, имам още домашно магданозено-чесново песто и обезсолени маслини + 2-3 корнишона изхрупани за десерт Simple Smile

То направо си стана белтъчен днес, ама ще се оцветя, че съм в почивка! Simple Smile
Рапорт даден!
Връщам се да ви чета какви сте ги „надробили” днес! Hug

# 476
  • София
  • Мнения: 12 568
Стига толкоз ядене за днес

з - кайсии и кафе
о - картофена салата и зелен фасул яхния
в - картофена салата, един домат и маслини

# 477
  • Мнения: 5
Здравейте.Пак съм аз,със още един въпрос. Задължителен ли е този шоколад във въглехидратния??може ли да си карам нез него?

# 478
  • Мнения: 1 943
Смятай го за задължителен Simple Smile

# 479
  • Мнения: 5
Ако има и "раци", и яйце - нережимни са.
Благодаря ти,сега ми стана гузно за вчерашото меню..но сега вече знам..търся къде да си припомня точните правила,доста отдавна я правих диетата и като гледам имам пропуски.

Общи условия

Активация на акаунт