Гледах! Хареса ми! Препоръчвам го! Искам да споделя... XLIII

  • 57 915
  • 672
  •   1
Отговори
# 525
  • в морето до колене
  • Мнения: 2 493
Ааааа, нали? За някои кебапчета, а други да гледаме отстрани. Crossing Arms Не е честно пък. Crossing Arms Mr. Green
Ще ти отстъпя мойте.  Flutter Тина все забравя, че не обичам кебапчета. Така че кебапчетата за теб, за мен бирата.  pletka

Извинявайте, и аз спамя. Ама нищо не съм гледала наскоро. Даже и Gone Girl го отложих за другата седмица.

# 526
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 912
Мяч, знаех, че мога да разчитам на приятел. Готово, стиснахме си ръцете. Остава Тина да опне софрата. Mr. Green
Аз съм се наточила за Киномания, дано не ми мине котка път, че и за миналата имах големи планове, ама не ми се получи. Thinking

# 527
  • Мнения: 2 843
Да се върнем към темата.  Wink
Гледах Heavenly Creatures (1994)
http://www.imdb.com/title/tt0110005/

Доколкото разбрах, това е първият филм (или поне първата сериозна роля) на Кейт Уинслет. Бях подтикната да преразгледам филмите с нея от едно много хубаво ревю тук на Labor Day (благодаря за споделеното!). И така стигнах до този първи филм. Много интересен образ изгражда в него, макар че и Мелани Лински (изиграла другата главна роля) по нищо не отстъпва. Две объркани, мечтаещи, умни, но и опасни момичета, които замислят пъклено дело. Има нещо много неистово в играта им, чак ме стресна, чак при К. Уинслет патетиката в говора ми се стори пресилена. Обаче после разбрах, че това не е изкуствена декларативност, а тъкмо неистовост, непомерен драматизъм, които би следвало да изрази объркването в тийнейджърския ум. И да, това не е поредният тийнейджърски филм, нещо доста по-сериозно е. А картините на въображението на момичетата напомнят визиите на Тери Гилиъм.

# 528
  • в морето до колене
  • Мнения: 2 493
Мяч, знаех, че мога да разчитам на приятел. Готово, стиснахме си ръцете. Остава Тина да опне софрата. Mr. Green
Аз съм се наточила за Киномания, дано не ми мине котка път, че и за миналата имах големи планове, ама не ми се получи. Thinking
А, ние ако чакаме на Тина...
Аз миналата година си направих един extended Киномания weekend  Simple Smile - с приобщен и понеделник заради любовниците на Джармуш. Силно се надявам и тази година да успея. Вече съм си заплюла Тюринг, само да не ме покосят с прожекции в сряда и четвъртък, че лошо.

# 529
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 912
При мен основният проблем миналата година беше, че филмите, които исках да гледам съвпадаха със служебни ангажименти със задължително присъствие. Tired Затова за тази година правя плановете плахо и с надеждата този път да успея максимално. Thinking

# 530
  • Мнения: X
Гледах Gone Girl. Много ми хареса, напомни ми за много неща и съвсем се притесних за бъдещето си. Музиката беше много странна и ме разсейваше доста на моменти, но си имам някакво подозрение, че е целен ефект.

# 531
  • Мнения: 216
Ох, нямам търпение вече. Снощи до среднощ дочитах книгата и събота или неделя (края малко ме разочарова, дано на филма е различен) и аз ще гледам, каквото ще да става. А и как ми е залипсвал Бен Наааавлеееееееееек!
 Blush

# 532
  • Мнения: 21 275
Здравейте,откъде може да се свали :

# 533
  • Мнения: X
Ох, нямам търпение вече. Снощи до среднощ дочитах книгата и събота или неделя (края малко ме разочарова, дано на филма е различен) и аз ще гледам, каквото ще да става. А и как ми е залипсвал Бен Наааавлеееееееееек!
 Blush
Много му подхождаше ролята.

# 534
  • Мнения: 216
Просто нямаше как друг да кастнат, още като видях описанието на брадичката и си викам някой кастинг директор яко е стискал палци да се навие Бен Mr. Green

# 535
  • Мнения: X
Скрит текст:
Ами жалко за волевата брадичка, защото героя не показа никакъв характер през цялото време. Но иначе му повярвах и определено успях да го намразя още повече.

# 536
  • Мнения: X
 Има ли го качен някъде  Gone Girl ?
Здравейте,откъде може да се свали :
Скрит текст:
[/b]

  http://www.yofafo.org/archives/1624

# 537
  • Мнения: 216
Има някакви CAM торенти в torrentz.com

# 538
  • Мнения: X
Намерих го .  Което ще рече ,че е рано да търся субтитри.
 

# 539
  • Мнения: 2 254
Флоп, ела ми на лични и кажи как свършваше книгата, че се ужасявам от паметта си напослдък.

Blue is the warmest color, на Бг дали не беше Животът на Адел, както май е ориг. фр. заглавие:
 Да отлагаш един филм, да го изпуснеш в киното, да четеш суперлативи, да решиш една вечер че му е време, да си го пуснеш от нетфликс на айпада и да си доволен, че си направил така. На мен лично ми беше досаден. Ако си в девети клас, уау, ама като се олелчиш, пфф. И тоя близък план, по принцип мразя като снимат някой как мляска, а тук бая време ми точеше лиги и сопол актрисата. Добре че не го гледах в киното. От 15-20тата мин натам на превъртане го изгледах. Над два часа е и не, не е от филмите, за които мога да кажа Не ги усетих. И да, отдавна дългите и супер подробни актови сцени не са ми арт.

Общи условия

Активация на акаунт