GB-В очакване на слънцето тема 125 - Ще отида навсякъде с теб!

  • 18 634
  • 743
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 11 820
изглежда с тази перука все едно,че не е той  Mr. Green пълна промяна  Mr. Green

# 736
  • Мнения: 3 917
 Ама  много е смешен беее Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy

# 737
# 738
  • София
  • Мнения: 30 272
Скрит текст:
Тези снимки мн ми харесват  Heart Eyes преди време някой постна колажче с няколко такива кадъра  Mr. Green

Дани,възползвай се от тишината,че ей сега ще влезем с гръм  Mr. Green  Whistling
Ирка,напълно си права  Peace Тя и самата е била все още в процес на лекуване в този период,така че е ясно,че не е била в мн стабилно състояние.
На мен мн ми хареса това,че не казва,че той е виновен за случилото се,нито обвинява работата си. Дава си сметка,че нещата са комплексни. Казва,аз това не можах да приема,онова не можах да превъзмогна,с това не се справих, онова ме потисна. Аз се затворих в себе си,бях самотна...и т.н. Обвинява се и търси грешките и в себе си.  Peace С това ме спечели на нейна страна,защото повечето хора казват:той и той са виновни,аз съм ангелче.  Peace



Ани, какво да кажа, типични немско мислене. И на мен това ми харесва, че търси причината и в себе си. Обикновено това е правилния подход от чисто човешка гл. точка.

Кирето с перука не ми харесва, но като си го погледнеш в лице, пак си е сладур.  Heart Eyes

На последните снимки с фенове изглежда свеж. Явно е презаредил батериите.  Peace

# 739
# 740
  • В света на мечтите... ❤
  • Мнения: 4 388

Оххх,не знам как ще го възприема да го изгледам във филма  Joy  ,но трябва да видим как е актьорската игра  Naughty 
Боже,колко много променят човек една перука и различни дрехи  Rolling Eyes

# 741
  • София
  • Мнения: 30 272
Май е време да се местим.  newsm78

НОВАТА ТЕМА

# 742
  • В света на мечтите... ❤
  • Мнения: 4 388


Кирето с перука не ми харесва, но като си го погледнеш в лице, пак си е сладур.  Heart Eyes

На последните снимки с фенове изглежда свеж. Явно е презаредил батериите.  Peace

Е,да,като се абстрахираш от перуката си е сладурчето,което всички си харесваме  Heart Eyes  ама е трудничко да се абстрахираш  Grinning

# 743
  • В света на мечтите... ❤
  • Мнения: 4 388

Хади,аз стегнах бохчата  newsm49

Общи условия

Активация на акаунт