Лято, плаж, море, а ФЕВРУАРЧЕТО расте ли, расте!

  • 25 823
  • 708
  •   1
Отговори
# 135
  • Бургас
  • Мнения: 1 095
 Simple Smile

Последна редакция: ср, 30 юли 2014, 09:24 от sunny91

# 136
  • София
  • Мнения: 6 840
Пипи, Вомитусхил са хомеопатичните капки против повръщане. Също и натриев цитрат може, на мен той по-добре ми понася.

Панталоните за бременна от ибей ми дойдоха, ей, така е много по-леко, определено имам корем вече, трябва да започна да си го снимам. Simple Smile Сутиен по-голям номер си взех началото на месеца, че вече много ми стягаше.

Някой има ли болки в кръста? Снощи хем силно започна да ми се гади (ядох яйца), хем много силни болки в кръста, цяла нощ ме боля, пих но шпа, но без ефект. И предните бременности с момчетата ме е болял, но вече големите месеци, като тежи корема.

# 137
  • Мнения: 221

Някой има ли болки в кръста? Снощи хем силно започна да ми се гади (ядох яйца), хем много силни болки в кръста, цяла нощ ме боля, пих но шпа, но без ефект. И предните бременности с момчетата ме е болял, но вече големите месеци, като тежи корема.

Мен ме наболява от около седмица и се притеснявам да не са някакви контракции. И като го усетя гледам веднага да пия нош па и да лежа. Не съм питала лекарката си , но като се видя с нея ще я питам.

# 138
  • Мнения: 1 232
И аз имах гадене от Pregna care. Някъде ми попадна, че на някои момичета им става така от тях и ги спрях. Сега съм с на Центрум за бременни, добре ми влияят.
И аз също се събуждам по няколко пъти на вечер и не спа спокойно. Хормоните ни тресат явно Sad За сега спя с обикновенна възглавница между краката. Помага ми да не ме боли кръста, който от 1 седмица не се е обаждал, да не повярваш.
За яденето- старая се да хапвам по малко и често, като пригладнея ям плодове или краставица. На работа няма как да пия айрян, но вкъщи си правя. Иначе и аз не мога да преяждам вече, аз искам  Mr. Green
На работа ходя като замаяна. Говорих да ми намалят часовете и чакам сега отговор.

# 139
  • София
  • Мнения: 6 840
Мен ме наболява от около седмица и се притеснявам да не са някакви контракции. И като го усетя гледам веднага да пия нош па и да лежа. Не съм питала лекарката си , но като се видя с нея ще я питам.
И аз си го помислих (за контракции), но матката ми беше съвсем спокойна. Иначе честичко я усещам напрегната, слава Богу, изразени болки нямам отдавна.

# 140
  • Мнения: 427

Някой има ли болки в кръста? Снощи хем силно започна да ми се гади (ядох яйца), хем много силни болки в кръста, цяла нощ ме боля, пих но шпа, но без ефект. И предните бременности с момчетата ме е болял, но вече големите месеци, като тежи корема.

Мен ме наболява от около седмица и се притеснявам да не са някакви контракции. И като го усетя гледам веднага да пия нош па и да лежа. Не съм питала лекарката си , но като се видя с нея ще я питам.

И аз имам - от време на време и слизат надолу по десния ми крак и са като бодеж.Предполагам, че е някой нерв.  Thinking Появяват се като вървя ( особено като бързам) или като стоя седнала натоварвайки кръста си и се изправя.

# 141
  • Мнения: 363
Здравейте Simple Smile

Излязох ми резултатите от БХС...май са добре, имайки предвид, че комбинираният риск е 1:34000.. би трябвало да са ок. Ще ходя на преглед на 12.08 да ги обсъдим... та дотогава ще тръпна...

Иначе някой беше питал за работата, аз си ходя на работа, но офиса ми е близко до вкъщи, не разчитам на градски транспорт, така че не ме товари ходенето до там. А и опцията home office също я имам, като ми е е много заспало, просто си работя от вкъщи Simple Smile

# 142
  • Мнения: 1 232
susikata, това си е мечта- работа Simple Smile

# 143
  • Мнения: 148
Резултатите от БХС според мен са ти добри,susikata
,нямаш повод за притеснение,дишай спокойно.За колко време излиза резултатът от БХС?Питам,защото в понеделник ще ходя,а във вторник ще пътуваме за морето и малко се притеснявам,но пък нали може и по интернет да се проверят newsm78
Аз днес не съм на работа и реших да се уважа от ''фонда и аз съм човек'',та си купих на вит,комплекта за топла  кола маска.Адски съм доволна от резултата и най-вече че се справих супер бързо и лесно.Приятно изненадана съм,като се има в предвид,че досега все на козметик съм ходила,но гледането си е оказало ролята.И сега мисля да си взема и един пълнител за бикини зона,смятам,че няма да е проблем.Така похвалих се както се казва.
Аня,благодаря ти,че ми каза за противогадещите,ще се изпробват,че дереджето е плачевно.

# 144
  • Мнения: 363
 pipipetrova, за един ден излезе, тоест в петък ми взеха кръв, вчера резултатите бяха готови.
Аз през страницата им си ги проверих, не се разхождах до майчин дом..

# 145
  • Мнения: 148
pipipetrova, за един ден излезе, тоест в петък ми взеха кръв, вчера резултатите бяха готови.
Аз през страницата им си ги проверих, не се разхождах до майчин дом..



Благодаря ти,дано успея тогава преди пътуването!

# 146
  • Мнения: 77
Мамчета...само мен ли ме хваща страх като почна да чета за раждането baby_neutral
Има шанс заради очите да раждам секцио (макар че в нета пише,че няма опастност при нормално раждане)...и все си мисля за нормално...знам, че е рано, но ние есента се местим в София, а там много рядко съм ходила,нито лекар, нищо не знам..
Първа бременност ми е Simple Smile вие мислите ли вече..

Добре дошли на новите мами  bouquet

Съни, не се притеснявай толкова за раждането. Аз съм с доста висок диоптер на едното око и въпреки това родих 3 деца нормално. Е, с епидурална накрая първия път и другите 2 със спинална, но това се наложи, защото вече нямах сили накрая и не издържах на болките. Иначе мислех да рждам без упойки.
Но при всеки е различно! Има жени, които раждат много бързо. Аз не съм от тях. Може би поради това, че обичах много да спортувам при раждане всеки път ми съобщават - сакрализирана шийка на матката. Това означава, че бебето иска да излезе, но шийката не се отпуска, а се стяга.
Важното е да е добър екипа, при който ще раждаш, за да реагира адекватно на създалите се обстоятелства.

# 147
  • Мнения: 1 232
Дафи, как си  Hug

# 148
  • Мнения: 92
Susikata: аз в понеделник ще ходя, ехограф правиха ли ти там? Защото аз доколкото знам взимат данни от ехографа и държат да си е от там, тъй че освен взимането на кръв и плащане на там 40-50лв на теб ехограф направиха ли ти, някакво направление трябваше ли да носиш?

# 149
  • Мнения: 148
Desss,и аз ще ходя в понеделник,питах на регистратурата,може с твоя снимка,ако не там ще ти направят ехографски преглед ,направление не ти трябва,то си е платено.

Общи условия

Активация на акаунт