Кюретаж и забременяване след това - тема 54

  • 34 318
  • 712
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 11 802
За мутацията е фолиевата мета, по скоро наистина го изписват превантивно, за по-добро кръвоснабдяване на матката. При коя лекарка си?

Абе имаше някакво обяснение от някой тук че и Фракси е желателно за мутацията, май Кашмир го беше писала. Иначе съм при Коновалова в Щерев.

Ели мога аз ако никой друг не иска, само трябва да ми пратиш инфо как става че никога не съм правила темички  Whistling

# 31
  • Мнения: 5 134
мацето85, Много ти благодаря, ще ти пиша как става - лесно е много! Почвай да си мислиш тогава каква да е темата на картинките Simple Smile. А на теб честити прекрасни новини. Съвсем скоро ще дойде време да чуете сърчице и всичко ще е наред: убедена съм!! Първите седмици са ужасно притеснителни, но след това ще ти олекне значително. Пази се и не се давай на тъжни мисли.

# 32
  • Мнения: 367
Днес в 10.10ч. се роди Дария.3240 гр. и 48 см.Много съм щастлива.Пожелявам го на всички

# 33
  • София
  • Мнения: 11 802
Днес в 10.10ч. се роди Дария.3240 гр. и 48 см.Много съм щастлива.Пожелявам го на всички

Честитоо, да ви е жива и здрава и много да ви радва! МНого се измъчи но сигурна съм че си заслужава!  Hug

Кой остана? Даниела и Астинед нали?


# 34
  • Мнения: 1 232
Миме, честито миличка  Hug Да ти е жива и здрава Дарийка, много щастлива да те прави  Hug   bouquet Бързо възстановяване  Hug
Насълзиха ми се очите, толкова хубави неща се случват в темата, голяма надежда ни вдъхвате  Hug

Маце, 1 % си е файдица  Joy
Деси, и аз като теб наближи ли прегледа и изпадам в ужас.
Дессс, и аз съм на мнение, че трябва да има баланс за витамините. Ти кога ще пътуваш на обратно? Моята кума и най-добра приятелка ще се жени когато аз съм в евентуална 30 г.с. Sad Ще й изтърва сватбата май Sad Не знам дали ще съм в 6ти месец и половина или в седми. Много ме бъркат тия календари и седмици Sad Дано да са ми добре зайчетата де, това ще ми е успоконието.

# 35
  • Варна
  • Мнения: 858
Хайде и тук да честитя на Мимето - да ви е жива и здрава малката кукличка, а на теб бързо възстановяване   Hug    bouquet

Сега чакаме - Асти, Дани, пропускам ли някой  newsm78

Маце, браво - до тук добре, натам още по-добре  Praynig

Моя преглед е чак на 29.08 - направо може да се побърка човек през това време  Mr. Green  най-вероятно няма да издържа и ще дотичам до някой частник, ей така да видя само бебчо  Blush

Ели, точно вчера ти погледнах линийката и си помислих че май ще предадеш щафетата скоро, бих предложила и себе си, но никога не съм правила и незнам дали ще се справя, а и вече има желаещ  Peace

За витамините - и аз съм на средно мнение, и определено зависи от състоянието на организма и дали си лятна или зимна Б, аз и двата пъти започвам лятото, когато няма нужда от тях и ги започвам кум 5-6 месец когато вече е зима  Peace 

# 36
  • NE
  • Мнения: 11 001

Честито момиченце на мамаМими! bouquet
Пожелавам на Дария да е здраве, весела, щастлива и безумно обичана.
Ти успя, мамо! Hug

Маце Браво за хубавите новини, все такива да носиш. Hug

Последна редакция: ср, 06 авг 2014, 16:05 от Flower Fairy

# 37
  • София
  • Мнения: 1 740
Аз бих предложила на някоя от не бременните момичета да поемат темата, че ни върви да забременяват Simple Smile

Ние с Дани сме горе долу по едно и също време, та май вярно останахме само двете от Август....бебо тези дни така ме боде ниско долу, като се размърда, че имам чувството, че ще покаже всеки момент Simple Smile

# 38
  • Мнения: 6 833
Мария, честита дъщеричка!!! Желая й да е много здрава и щастлива!!! Flowers Bouquet Kissing Heart newsm32

# 39
  • Мнения: 5 134
Мария90, Ех така се зарадвах за теб. Минаха вече всички бременни притеснения, съкровището ти е в ръцете ти и съм сигурна, че няма друго такова щастие на земята. Бъдете и двете здрави, и нека цялото ви семейство е обгърнато от любов и радост винаги с нея! Жалко само, че вече не мога да редактирам тази тема и да те сложа в подобаващия списък, но остава за следващата!

По идея на Астинед, ако има момиче, което иска да поеме темата и не е бременна, да се обади. Много е заразно!

# 40
  • Мнения: 2 965
Миме, честито и тук миличка! Да е много здрава Дария, прекрасни мигове ви очакват!  Hug Hug Бързо възстановяване на теб!   bouquet  bouquet

Да, само ние с Асти останахме за август!  Simple Smile

# 41
  • Мнения: 5 134
Да, само ние с Асти останахме за август!  Simple Smile
Ох я по-добре не бързайте че като гледам как се изпразва списъка преди мен, не знам дали ми се иска с такава скорост чак да се развива всичко Simple Smile

# 42
  • Варна
  • Мнения: 392
След кюретажа болеше ли ви корем, когато правите нещо? Имам предвид, че когато свърша някаква домакинска работа (сега съм в майчинство), ме боли корем. Мен сутринта направо ме скова на леглото. Когато бях в болницата 2 дни, бях ОК.

# 43
  • NE
  • Мнения: 11 001
Възможно е да си се претоварила и да имаш оттам болки. Ако утре те боли и утре обади се на доктора си. Peace

# 44
  • Варна
  • Мнения: 858
Да, само ние с Асти останахме за август!  Simple Smile
Ох я по-добре не бързайте че като гледам как се изпразва списъка преди мен, не знам дали ми се иска с такава скорост чак да се развива всичко Simple Smile

Аз пък одеве гледах че сега като минат Асти и Дани, после малко след тях сте другите три и после сме чаааак аз и Светлето живот и здраве февруари - доста дълго време ще сме без бебета, но дано се напълним с бременни  Praynig

Общи условия

Активация на акаунт