Всичко за всички марки гел лакове - 5

  • 97 180
  • 758
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 556

Ради, откъде си взела лепенките? Много са хубави  Heart Eyes
От Born Pretty Store. Peace

Блускай 504, 501 и 535 -

# 706
  • Мнения: 134
Тук се е развихрила страшна дискусия  Joy
Момичета тук сме да споделяме и от опит знам, че няма универсални неща. За едни едно е добро за други друго.
Моя опит с гел лаковете:
Bluesky - много добре по отношение качество цена. Лесно се слага, сравнително лесно се сваля издържа ми минимум 10дни.
Gelish - по-скъпи, но много издръжливи, лесно го слагам малко по-трудно сваляне.
 Progel - много зле, не издържа изобщо, сваля се "направо с нокътя" много гаден лак според мен.
Golden Rose - Лесен за слагане, но изобщо не издържа, не се изпича
SNB - Не е много издръжлив при мен, иначе лено се слага и маха.
CND Shellac - не ми издържа повече от 5-6 дни, иначе е много лесен за сваляне и слагане

Само да уточня, ноктите ми са меки и мазни макар и с добра форма на плочката. От тази гледна точка от изброените и изпробвани Гелиш ми е фаворит, защото придава повече плътност и след това Bluesky, заради издръжливостта и цената разбира се. И разбира се бих препоръчала, някой като ме пита Bluesky или Gelish

# 707
  • Мнения: 18
kuki_kuki , Silley , Snowgirl Страхотни постове с много полезна информация.

marrriel , интересно ми е да разбера дали си  "професионалистка"(поне като такава се изявяваш на стр.45 пост 663) , или аматьорка (съдейки от последната страница),или просто си тук да създаваш напрежение.... newsm78
JoyХаха и как реши от това, че от скоро не работя за друг и ми се наложи сама да избирам рлодуктите с които да работя или от това , че ползвах прехвалената ви марка първо на себе си или какво трябваше да съсипя ноктите на някой клиент ли само защото са евтиния
били фаворит качество цена поскори искате да кажете че са ви фаворит заради цената си. Имам достатъчно време да се уча и развивам още слава богу не съм няква застаряваща/

а за първият абзац какво толкова страхотно полезно и нечувано до сега пък в тези постове newsm78

Егати тъпите мнения особено пък на "снолгърл хах

# 708
  • Мнения: 19 690
marrriel, рядко съм срещала по-арогантно държание и безсмислени нападки. Не знам в каква насока мислиш да се развиваш, но първо се научи да общуваш с хора, защото това определено не ти е силната страна.

# 709
  • Мнения: 23
Много съжалявам ако съм засегнала някой.
В никакъв случай не съм искала да се натрапвам ако съм се изразила неправилно ме извинете.

# 710
  • Мнения: 2
Има ли статия за гелове ?

Има ли универсален обезмаслител?

# 711
  • Бургас
  • Мнения: 6 047
Аз ползвам Ултрабонд на СНБ и съм много доволна от него. Откакто го ползвам, лакът ми издържа много повече време.

# 712
  • Мнения: 47
Как се сменя гел лак на ноктопластика или гел на естествен нокът

# 713
  • Мнения: 60

Дано не се натрапвам И при тукашните дистрибутори е на тези цени, но трябва да си вземе три на веднъж...

SNB - пробвала съм ги преди повече от 2 години. Бяха ужасни за сваляне, не знам дали са им сменили формулата

Ако не е нахално, можеш ли да ми пуснеш на лични контакти на дистрибутора, кoйто ти ползваш? И последно, като професионалист или като краен клиент пазаруваш от тях? Благодаря

  Tintina и аз го ползвам, много съм доволна, отлично се справя с мазните ми нокътни плочки.
Ако оправят формулата и на гел лаковете бих ползвала и тях.

Последна редакция: чт, 18 дек 2014, 23:18 от kuki_kuki

# 714
  • Мнения: 23
Как се сменя гел лак на ноктопластика или гел на естествен нокът
Аз го сменям с пилене с обикновена пила.

# 715
  • Мнения: 189
Здравейте,
защо е това спорене тук незнам. И аз съм от тия, които ще похвалят Блускай, нямам никакви оплаквания от тях, а го правя не само на себе си. Издържа 10 дни без никакви проблеми, после го махам понеже израства и ми грознее, но може да издържи и повече.
Ради, а и не само ти, за колко време пристигат продуктите от bornprettystore? Поръчах си ваденки и пишеше, че ще пристигнат за 6-8 работни дни. Искам да попитам и друго, като разтворя във вода ваденката, трябва ли да махна лепкавия слой преди да я сложа на нокътя или да не го махам. Досега ползвах релефни лепенки, но се отлепват,дори запечатани с топ лак и 2 пъти изпечени. Работата ми е такава, че се налага да нося ръкавици.

# 716
  • Мнения: 1 034
Здравейте. За първи път реших да си направя гел лак в домашни условия. Взех си най-обикновена лед лампа (мисля, че ги наричате назад тип сърце) и комплект лакове ChuJie. Не знам дали не сбърках с тази китайска марка. Или нещо при поставянето бъркам ама хич не ми се получава. При първото слагане разбирам, че съм сбъркала с напластяването на цвета. И освен това не махнах лепкавия слой. Печах по 2 мин. Издържа ми точно 2 дни. Четох, четох и днес направих втори опит. Сложих съвсем тънки слоеве лак, цвета повторих 2 пъти, пекох по 30 сек. И накрая махнах лепкавия слой със спирт. Минаха само няколко часа и вече имам обелено на единия нокът. Дори с обикновен лак ми издържа поне 3 дни в перфектно състояние. Дали е от марката гел лакове?! Ако знаех щях да инвестирам в по-скъпи.
До сега при маникюристка са ме правили с Gelish и Bluesky. И с двата вида спокойно ми издържат по 3 седмици с малки забележки накрая. Предположих, че тази марка е доста по-некачествена, но прецених че вкъщи и на 10 дни мога да си го сменям...
Моля за някакъв съвет. Благодаря предварително

# 717
  • Мнения: 202
Смени марката и всичко ще е наред Simple Smile

# 718
  • Мнения: 23
Или опитай първо да печеш по-дълго време може леко да се закърпи положението

# 719
  • Мнения: 556
...
Ради, а и не само ти, за колко време пристигат продуктите от bornprettystore? Поръчах си ваденки и пишеше, че ще пристигнат за 6-8 работни дни. Искам да попитам и друго, като разтворя във вода ваденката, трябва ли да махна лепкавия слой преди да я сложа на нокътя или да не го махам. Досега ползвах релефни лепенки, но се отлепват,дори запечатани с топ лак и 2 пъти изпечени. Работата ми е такава, че се налага да нося ръкавици.
По принцип за около месец идват нещата от там, не знам къде ти е изписало 6- 8 работни дни newsm78. А и по празниците, заради големия брой поръчки е възможно и малко забавяне.
Можеш и върху лепкав слой да слагаш ваденки- аз така процедирам. Peace

Две маникюрчета от мен с Блускай D14 - фаворитът ми до момента в червените нюанси Heart Eyes->



И един с Блускай 535 за основа и френч с 521, 501-

Общи условия

Активация на акаунт