Перилни препарати и омекотители - 24

  • 53 906
  • 723
  •   2
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 3 841
Гледам в брошурата на Метро има на промоция Ariel Pods Color 3 x action за 42 и 45 пранета на цени 16,79 и 22 и нещо. Хубаво ли пере  и заслужава ли си? newsm78

Много са добри. Аз съм ползвала само от малките опаковки, но съм супер доволна. Смятам дори, че са по-добри от прахообразния и течния вариант на праха.

Някои перални обаче ги улавят и ги задържат в гумата на барабана, не знам твоите от кои е. При мен го няма този проблем и прането е супер свежо и добре изпрано.

# 31
  • до най-прекрасния мъж
  • Мнения: 10 747
Благодаря за инфото за кутиите за прах. Удобно ли е да ми измерите ширината /по-тясната част/, че ми е ограничено пространството до пералнята и да преценя дали ще се събере?

# 32
  • София
  • Мнения: 2 296
Момичета, прали ли сте с Пурлан бейби - този с преобладаващо зелената опаковка, има прах и гел?
Ползвала съм гел, когато се роди дъщеря ми, но изглеждаше различно и се чудя този същият ли е с нов дизайн, променен ли е, изобщо какъв е.
В Кауфланд е 6.99 за 20 пранета, пък Персил сензитив е 11 лв. близо и се чудя дали да го пробвам.

# 33
  • Мнения: 5 207
Благодаря за инфото за кутиите за прах. Удобно ли е да ми измерите ширината /по-тясната част/, че ми е ограничено пространството до пералнята и да преценя дали ще се събере?
Около 16 см е широка и около 13 см е дълбока в долната си, по-тясна част.

# 34
  • София
  • Мнения: 964
Благодаря за инфото за кутиите за прах. Удобно ли е да ми измерите ширината /по-тясната част/, че ми е ограничено пространството до пералнята и да преценя дали ще се събере?
Около 16 см е широка и около 13 см е дълбока в долната си, по-тясна част.

А какво количество прах събират тези кутии?

# 35
  • Мнения: 483
Благодаря за инфото за кутиите за прах. Удобно ли е да ми измерите ширината /по-тясната част/, че ми е ограничено пространството до пералнята и да преценя дали ще се събере?
Около 16 см е широка и около 13 см е дълбока в долната си, по-тясна част.

А какво количество прах събират тези кутии?

Пакет от 2 кг. ми се събира идеално. Имам такава от миналата година във формата на пералня.

Аз пак да попитам, сега пък за омекотител My Forest Ocean много ми допадна като аромат и гледам, че като доза е икономичен имате ли отзиви за него? А и за праха My Foest Color?   newsm78
Тъй като ми свършва Ариел ментето , за който бях писала сега съм в процес на търсене на свестен прах за пране, така че като сложа дрехите на хлапето да се изпират без да търкам предварително петната на ръка. Ще ми доставят тези дни Сано Максима BIO Color но мисля да пробвам и My Forest Color  а и май ще си взема Ariel Pods Color 3x action от Метро.
Отказах се от ОМО-то и ESSEX- a, че много ще ми стане. Blush
А за детски прах не искам да чувам, Close че така съсипах по-тъмните дрехи на хлапето- да, маха всички петна но и изсветлява тъмните цветове и сега приличат все едно са носени с години.

# 36
  • Мнения: 5 207
От праха My forest можеш да си вземеш една малка кутия и да го пробваш. Имаше разнопосочни мнения: на едни им правеше много пяна, на други им миришеха дрехите на гранливо. Аз съм доволна, нямала съм такива екстри.
За омекотителя бих казала, че е добре - сравнително траен аромат и добро омекотяване.

# 37
  • Мнения: 520
Здравейте! Подариха ми турско течно "Омо", но не мога да разбера дали е за бяло или за цветно. За съжаление, Google Преводач не успя да ми помогне. Ползвали ли сте го и имате ли представа за какво пране е?

http://toptanservis.com/Omo-ultra-yumos-extra-1400ml-40-yikama
Би трябвало да е универсален, както е гръцкия Скип на същия производител Унилевър. Този е с омекотител.


И аз мисля, че е универсален, но в турската тема една потребителка смята, че е за бяло. Между другото, консистенцията му е същата като на течния "Ариел" за бяло. Знам ли... Благодаря, все пак!   bouquet

# 38
  • Мнения: 19
За първи път казвам снимки и дано се получи
http://pafal.snimka.bg/maternity/ariel.831621.33852678
http://pafal.snimka.bg/maternity/ariel.831621.33852830
http://pafal.snimka.bg/maternity/ariel.831621.33852838

Ако се вижда добре - ситен, с малко сини прашинки

Мъжът ми току-що му хвърли един поглед и реши, че не е немски. Дали са ме излъгали?

Този Ариел който сте снимала е класика в жанра. На фалшификатите. По едно време бяха наводнили пазара и го предлагаха за по 13 лева кутията. От самият перилен препарат нищо не става. Видях го в една фирма в Пазарджик и си взех една кутия. Предадох я на адвокатската кантора която защитава марките на Проктър-а.След това ме викаха в СДВР за да дам показания от къде съм го взел,но какво се случи след това не знам. Няма как този "перилен препарат " да е закупен от Германия.

# 39
  • София
  • Мнения: 3 158
Здравейте!
Записвам се за да следя темата и да ви благодаря! От много време ползвах само течни препарати - Первол за цветно и Персил за черно пране, но от известно време прането ми започна да мирише неприятно въпреки омекотителя. Благодарение на темата се сдобих със Сано максима лилавия и Импресан и вече няма миризма   bouquet
Много удобно се получи, и без това се  преместихме и препирам всички дрехи, още от първата пералня имаше ефект. Нямаше и да знам за тези препарати без темата, аз си знаех Первола и Персила, само омекотителите сменях ooooh!

# 40
  • Мнения: 1 700
момичета някой пробвал ли е новият омекотител на Савекс?

# 41
  • Мнения: 1 355
Момичета , искам да ви попитам какво ви е мнението за немския Dash за бяло и  Wеiber Riese за цветно? В таблицата пише , че са нисък и среден клас и има ли смисъл да си купувам или да продължа с  нашите  Ариел и Омо?  
Аз от Weißer Riese съм много доволна. Ползвала съм всичко без лилаливя Intensiv Color Gel. Четох хубави думи и за Dash, но не съм го пробвала още, че от промоции си понапълних килера.  Mr. Green

# 42
  • Мнения: 1 020
Днес пробвах българските ариел 3подс, досега перях с английските. Силно впечатление прави разликата в остатъчната миризма след пране. При английските миризмата е страшно силна - чаршафи прани миналата седмица и сложени в неделя още миришат доста силно. При българските аромата е същия, но след изсъхване го няма въобще. Откъм изпиране не мога да ги сравня, защото с английските съм прала само чаршафи. Идва ми прекалено силна миризмата за дрехи и се бие с парфюма, ако реша да ползвам.
Мен капсулите ми идват малко слабички за силно замърсено пране.

# 43
  • Мнения: 483
А кой е български Ариел, дай снимка?

# 44
  • Мнения: 5 207
Днес си купих от Карфур Медикс Алвина за бяло за 4.55 лв.
Скрит текст:
За пръв път ще ползвам тази марка. Някой да го е ползвал? Да каже какво да очаквам откъм пяна, остатъчен аромат, изпиране. Сигурно нищо добро. Rolling Eyes



А това е нещо страшно. Прани дрехи в петък вечерта, висяха цяла нощ на простора да съхнат; сега си обличам тениската, с която спя, и продължава да мирише доста интензивно. Великолепни са тези омекотители. А започнах да купувам марката от зор заман, че всичко в магазините бях пробвала, пък те се оказаха супер.

Общи условия

Активация на акаунт