Ваучери на GLOBUL

  • 22 544
  • 65
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 817
Снощи нищо по въпроса  не пишеше в сайта Crazy, а днес цял ден не работеше, чак сега го пуснаха да работи. И още не е в ред, всички предплатени планове са еднакви и никъде не пише какви минути получаваш за тея- 2,50, дето ти ги вземат при презареждане.

2,50 лв взимат от сметката ако си нов абонат и там ти дават минути. Ако имаш от преди СИМ карта не ти взимат никакви 2,50 лв и не ти дават никакви минути.

Копираният текст в предишния ми пост се отнася само ако си имаш СИМ и презареждаш.

# 46
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Аз имам чувството, че при последното презареждане, едни около точно 2,50 изчезнаха от картата на дъщеря ми. А тя каза, че е говорила само веднъж с приятелка. Знам колко говори и знам, че не е повече от 2 минути. Ще проследя следващия път като презареждам. Тези планове изобщо не са ми на сметка и ще търся вариант за детето. То не говори, най-много 5 минути да му се наложи да звъни извънредно. За пет минути не ми се плаща такса, а с ваучерите за по два месеца, пак излиза, че плащам такса.

# 47
  • София
  • Мнения: 5 547
Снощи нищо по въпроса  не пишеше в сайта Crazy, а днес цял ден не работеше, чак сега го пуснаха да работи. И още не е в ред, всички предплатени планове са еднакви и никъде не пише какви минути получаваш за тея- 2,50, дето ти ги вземат при презареждане.

2,50 лв взимат от сметката ако си нов абонат и там ти дават минути. Ако имаш от преди СИМ карта не ти взимат никакви 2,50 лв и не ти дават никакви минути.

Копираният текст в предишния ми пост се отнася само ако си имаш СИМ и презареждаш.

Глупости, моята карта е от 10 години, към 5 номера на приятели ми дават 100 минути и ми вземат 2,50лв, до началото на септември ми даваха 250минути и ми вземаха за тях 1,90лв, да не говорим че имаше поне 10 различни предплатени плана.

# 48
  • Мнения: 2 817
Глупости, моята карта е от 10 години, към 5 номера на приятели ми дават 100 минути и ми вземат 2,50лв, до началото на септември ми даваха 250минути и ми вземаха за тях 1,90лв, да не говорим че имаше поне 10 различни предплатени плана.

Ако картата ви е за 5 приятели в група да  Peace, там взимат такса. Аз имах в предвид карта без условия.

Лиляна
, целта им е абонатите да преминават към абонаментни планове.

# 49
  • София
  • Мнения: 5 547
Глупости, моята карта е от 10 години, към 5 номера на приятели ми дават 100 минути и ми вземат 2,50лв, до началото на септември ми даваха 250минути и ми вземаха за тях 1,90лв, да не говорим че имаше поне 10 различни предплатени плана.

Ако картата ви е за 5 приятели в група да  Peace, там взимат такса. Аз имах в предвид карта без условия.
Погледни сайта и ще видиш че за всички предплатени карти пише едни и същи условия- никъде не посочват минутите които трябва да получиш,аз затова и написах вчера писмо, да уточнят минутите- та човек да си направи сметката- къде му е най-изгодно- ама отговор няма. Проверих и Виваком и техните предплатени и те са със същите цени, ей как пък няма един свестен оператор в тая държавица.

# 50
  • Мнения: 2 817
Миленски, може би още оправят сайта. Ако ли не, като получиш отговор сподели моля  bowuu.

# 51
  • София
  • Мнения: 5 547
Миленски, може би още оправят сайта. Ако ли не, като получиш отговор сподели моля  bowuu.
Ох,  дано е така, ще напиша разбира се, има тема и в OLX и там много хора които са на договор се оплакват, че са им вдигнали цените на договорите, лоша работа. newsm61

# 52
  • Мнения: X
Лилянa аз съм с ваучер 2 година и в действителност като презаредя със 6 ми  взима поне 2 и 50 последните пъти и ми остават 2,3 лв, но не се сещам колко безплатни минути ми даваха  Rolling Eyes

# 53
  • Мнения: 1 520
Лилянa аз съм с ваучер 2 година и в действителност като презаредя с 6 ми взима поне 2 и 50 последните пъти и ми остават 2-3 лв, но не се сещам колко безплатни минути ми даваха Rolling Eyes
Не може да ти взима 2,50 просто така. Да не би да зареждаш пакет с минути или имаш група приятели?

На мен не ми взима нищо при презареждане с ваучер. Взима ми само ако заредя (т.е. закупя) някакъв пакет с минути - всеки пакет си има определена цена, не са безплатни.
Сим картата ми е от поне 4 години.

# 54
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Как мога да проверя дали имам група с приятели? Може да са ми ги хакнали без аз да знам.

# 55
  • София
  • Мнения: 5 547
Как мога да проверя дали имам група с приятели? Може да са ми ги хакнали без аз да знам.
Обаждаш се на 123 ,след това връзка с наш сътрудник(таксува се по 10ст /мин) ще ти кажат и плана и можеш да го смениш, като им кажеш кой друг искаш да ти пуснат.

# 56
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Как мога да проверя дали имам група с приятели? Може да са ми ги хакнали без аз да знам.
Обаждаш се на 123 ,след това връзка с наш сътрудник(таксува се по 10ст /мин) ще ти кажат и плана и можеш да го смениш, като им кажеш кой друг искаш да ти пуснат.
Само така ли може? В офис ако питам?

# 57
  • Мнения: 20 193
Миленски, може ли линк към тази тема в Оlx, за която спомена? Не зная какво ще правя с тези Теленор, чета ви и започвам да им се ядосвам. Аз съм без договор в момента, изтече ми и не съм го подновявала и точно се оглеждам за някой изгоден план.  Имам и предплатена карта която я ползва майка ми, но само ми кликва, аз я набирам и сега като и изтече срока има да се чудя какво да правя, при тези тъпи нови условия  Confused

# 58
  • София
  • Мнения: 5 547
Миленски, може ли линк към тази тема в Оlx, за която спомена? Не зная какво ще правя с тези Теленор, чета ви и започвам да им се ядосвам. Аз съм без договор в момента, изтече ми и не съм го подновявала и точно се оглеждам за някой изгоден план.  Имам и предплатена карта която я ползва майка ми, но само ми кликва, аз я набирам и сега като и изтече срока има да се чудя какво да правя, при тези тъпи нови условия  Confused
Извинявай обаче на таблета не мога да прикачвам линкове, влез в сайта, отиди най-отдолу и ще я видиш / относно глобул и теленор/, първа е в обсъжданите теми.

# 59
  • Мнения: 2 817
Само така ли може? В офис ако питам?

В офисите се правят на ощипани булки. Те не знаели, не можели, ... не знам си какво ... Все едно не работят към тази фирма. Отговора им е: "Обадете се на колегите на 123."

Общи условия

Активация на акаунт