Север-Юг - тема 26

  • 32 966
  • 743
  •   1
Отговори
# 705
  • Плевен / София
  • Мнения: 17 835
Здравейте момичета Hug
Инче, добре дошла отново Hug
Трудно стигам до компютъра откакто започна учебната година....ще трябва да пиша писмо на дядо Коледа какво искам за подарък/лаптоп/, защо иначе ще натрупам неизвинени отсъствия.... Joy Joy JoyВие сте обсъдили серията е за мен остава да кажа това.....
Мислите трябва да ги изречем.....
Чувствата да ги изживеем......
Мечтите да ги преследваме.....
Животът да го преоткрием.....

Надявам се тази вечер да бъда с Вас момичета Praynig
В другата тема има линк за КСШ с руски субтитри .....ще го гледам отново и тогава ще споделя мнение, защото турския ми е .......

Последна редакция: пт, 26 сеп 2014, 19:48 от gostenka68

# 706
  • Мнения: 5 109
Баръшчооо земииииииии  newsm44 newsm44 newsm44 newsm44

# 707
  • Плевен / София
  • Мнения: 17 835
Инче Hug
Сериата започна страхотно....Кузей раздава правосъдие....и след това прегърна Джемре....т.е тя го прегърна , а той първо я целуна по главата.....прегърна я с едната ръка , а после извади другата от джоба и се получи истинската прегръдка.....от този момент мисля, че може да стане страхотно гифче......
Искам и аз да имам лично такси....страхотно е .....

# 708
  • Мнения: 18 652
Ох една от любимите ми сцени пред огледалото Joy Joy Joy Joy
и откъде го измислиха това Топчо Grinning

# 709
  • Плевен / София
  • Мнения: 17 835
Просто нямам думи......поведението на Зейнеп на вечерята е много недостойно.....Ками и да ме прочете, се подписвам под думите си........като каква стана да отвори на Джемре и в крайна сметка баща и също се почувства неловко от държанието и......".....най важното е човек да изкарва хляба си с чест....."Тя като е "дизайнерка", но не се е научила на човечност...... ooooh!

# 710
  • Мнения: 445
Какъв е тоя Топчо, бре?!  Mr. Green hahaha hahaha hahaha Joy Joy Joy smile3532

# 711
  • Мнения: 21 201
Суперски епизод с екшънче Joy и готината сцена между влюбените. Heart Eyes
Зейнеп ни вбеси с мъжа ми, много е простичка горката та чак жалка. ooooh!
Гюней си е все същия гад вменяващ чувството на вина в брат си но така е, като има кой да му се връзва.
То пък бива съвест ма това вече неговото на Кузей е извън пътя беее, заради другите пренебрегва собственото си щастие с Джема, то поне да си заслужаваше тази саможертва но не си струва просто.

# 712
  • Мнения: 18 652
Какъв е тоя Топчо, бре?!  Mr. Green hahaha hahaha hahaha Joy Joy Joy smile3532
Хелънче Heart Eyes така преведоха нашите Джиджос Joy Joy Joy Joy
Гости, на мен пък Зейно ми е смешна,  че чак глупава  Mr. Green

# 713
  • Мнения: 21 201
Големи са преводачи нашите. Mr. Green
Едно съседско кутре се казва Топчо. Joy

# 714
  • Мнения: 5 109
Аз па ви се чудя вие кво се чудите на Зейнепка  Thinking Много отдавна тя рязби образа на момичето от Европа с добрите обноски и възпитание, та нема кво да се чудим....

# 715
  • Плевен / София
  • Мнения: 17 835
Инче, аз все се надявам доброто в човек да победи  над желанието за причиняване на болка.....защото Зейнеп прави точно това.....съзнателно наранява човек, който няма вина , че е обичан......
Скрит текст:

# 716
  • Мнения: 5 109
Гости, тези които сме гледали филма до края, знаем какво направи тя, но за мен някак си не беше достатъчно, на фона на всички гадости. Иначе и аз винаги се опитвам да търся доброто в хората, но за съжаление напоследък все по-трудно го намирам.  Rolling Eyes

# 717
  • Мнения: 18 652
Инче и аз така Hug



Лека и синеока Simple Smile

# 718
  • Мнения: 5 109
Лека Айрич  Hug

П.С. Къде са Роминестата и Фена ?

# 719
  • Мнения: 2 469
Добър вечер Simple Smile

Епизода беше много вълнуващ. Големи са скици Джемре и Кузей. Колкото и да се опитва да се държи дистанцирано, нещо в него показва малката промяна. Изглежда ми все едно и той литва за малко в облаците, но бързо се приземява и заема леко отбранителна позиция.
С каква любов само сложи компаса на Джемре.  Heart Eyes
Вълнувам се наравно с тях. Когато са в една стая усмивката не слиза от лицето ми. Такива сладури са. Heart Eyes

Кузей е много справедлив човек и не може да понася несправедливостта. Жалко, че има хора, които не искат да го опознаят.

Зейнеп вече ми е смешна. Толкова е нагла и долна, че направо не се трае.   #2gunfire Аз не разбрах защо и тя трябваше да присъства на събирането? Преди може и да са били някакви с Кузей  Joy , но сега не са в добри отношения и до колкото си спомням Сами също е наясно с положението.

Как можаха да си помислят, че Баръш няма да има претенции, ще остави така нещата и двамата  влюбени ще се съберат без проблеми. Иначе добър пердах отнесе.

Кузей не е прав, когато отказва да изслуша Демет. Прекалено е сляп в цялата ситуация и сигурно ще му трябва много време за да се успокои. И с Шереф не трябваше да се отнася така, но все пак това е Кузей.

Отиде й косата на горката Хандан. Бану изглеждаше зловещо с ножицата в ръка и с този налудничав поглед.

Гюней си умира от ревност и яд. Не може да се примири, че Джемре обича брат му.

Общи условия

Активация на акаунт