Пазаруване от Amazon.co.uk и Amazon.de - тема №36

  • 99 850
  • 761
  •   1
Отговори
# 405
  • София
  • Мнения: 5 596
http://www.amazon.co.uk/Pfaff-Hobbylock-2-0/dp/B00782CSRG/ref=fa … 74TT5S9FXJ7K5XQZC

Ето я машината нещо не можах да видя, каква цена ми дава до БГ.

Да, оказва се че този продукт не може да се доставя до Б-я, значи нямаш избор, пускаш до превозвач.
Aз не бих си купила от Амазон шевна машина. Ако се развали нещо става сложно, но това е мое мнение. На Пфаф имам оверлог купуван от Лидл за 280лв с 3 години гаранция.

# 406
  • Димитровград
  • Мнения: 209
Цитат
http://www.amazon.co.uk/Pfaff-Hobbylock-2-0/dp/B00782CSRG/ref=fa … 74TT5S9FXJ7K5XQZC

Ето я машината нещо не можах да видя, каква цена ми дава до БГ.
Не се доставя  до БГ.

# 407
  • Мнения: 170
Здравейте ,
търся подарък за рожден ден за девойка на 11год.  newsm78
От какво се интересуват децата на тази възраст? Питах майка и от какво има нужда, но тя казва че не се нуждае от нищо  newsm78
 Praynig някакви идеи

# 408
  • София
  • Мнения: 937
Здравейте! Някой купувал ли е пистолет за боядисване с латекс?

# 409
  • Мнения: 552
 Здравейте, имам поръчка от немския амазон до адрес на доставчик в Германия. Получих мейл, че стоката ще бъде доставена утре, но утре офисът на превозвача не работи. Какво ще стане след като утре няма да има никой на адреса? Ще има ли повторен опит за доставка? Мога ли да направя нещо сега, за да доставят нещата не утре, а в понеделник? Благодаря!

# 410
  • Мнения: 2 142
http://www.amazon.co.uk/Pfaff-Hobbylock-2-0/dp/B00782CSRG/ref=fa … 74TT5S9FXJ7K5XQZC

Ето я машината нещо не можах да видя, каква цена ми дава до БГ.

Да, оказва се че този продукт не може да се доставя до Б-я, значи нямаш избор, пускаш до превозвач.
Aз не бих си купила от Амазон шевна машина. Ако се развали нещо става сложно, но това е мое мнение. На Пфаф имам оверлог купуван от Лидл за 280лв с 3 години гаранция.
Нали в Амазон са нови?! или бъркам? Аз никога не съм пазарувала от Амазон, но цената ми се видя добра за машината. Отдавна искам да си взема точно този оверлог. Познавам ги и лидълските, шила съм на тях, но нямат нищо общо. Този оверлог в магазина на Пфафф в София е 790лв., определно, цената там ми е по-изгодна. По принцип, оверлога така или иначе няма да се ползва в България, а гаранцията на Пфафф е международна. Даже, преди почти 2 години си купих телефон HTC от Globul, докато бях в Германия ми "гръмна", тъй, като ми беше нов по случайност гаранцията ми беше в колата- смениха ми го с нов, въпреки, че не е купен от там. Всъщност гаранцията не ме притеснява толкова, по-скоро транспорта.

Извинявайте за дългия пост.

# 411
  • София
  • Мнения: 5 596
Нали в Амазон са нови?! или бъркам? Аз никога не съм пазарувала от Амазон, но цената ми се видя добра за машината. Отдавна искам да си взема точно този оверлог.

Извинявайте за дългия пост.

Да чисто нови са, може да бъде доставен до друга страна, но трябва да провериш до кои може, но директно до Б-я не става. Ако го ползваш в Германия до там може да се доставя, но ти си прецени до къде ти е удобно.

# 412
  • Мнения: 2 142
В момента съм в София и така, ще до края на януари, така, че в следващите месеци, ще я ползвам тук. Благодаря много Миленски!  bouquet

# 413
  • Sofia
  • Мнения: 4 916
Момичета,бях чела в темата добри отзиви за ... не помня как точно се водеше, но нещо като душ за почистване между зъбите. Мацката я беше взела тази джаджа май в пакет с електрическа четка и беше доволна Rolling Eyes Замислям се за нещо такова, та поне да знам какво точно да търся и да дебна Praynig

Airfloss предполагам е това, което търсиш. Имам на Филипс и съм доволна.

# 414
  • Бургас
  • Мнения: 5 833
Момичета,бях чела в темата добри отзиви за ... не помня как точно се водеше, но нещо като душ за почистване между зъбите. Мацката я беше взела тази джаджа май в пакет с електрическа четка и беше доволна Rolling Eyes Замислям се за нещо такова, та поне да знам какво точно да търся и да дебна Praynig

Airfloss предполагам е това, което търсиш. Имам на Филипс и съм доволна.
newsm51

# 415
  • Майничка
  • Мнения: 14 222
http://www.amazon.co.uk/LEGO-Juniors-10668-Princess-Castle/dp/B0 … RRQE7V8B2KTJ2AFB3 Кой търсеше замъкът за игра на принцесата - пак е намален.

# 416
  • София-Лагера
  • Мнения: 2 845
Здравейте ,
търся подарък за рожден ден за девойка на 11год.  newsm78
От какво се интересуват децата на тази възраст? Питах майка и от какво има нужда, но тя казва че не се нуждае от нищо  newsm78
 Praynig някакви идеи
Парфюм,дреха .часовник.

# 417
  • София
  • Мнения: 5 596
Здравейте ,
търся подарък за рожден ден за девойка на 11год.  newsm78
От какво се интересуват децата на тази възраст? Питах майка и от какво има нужда, но тя казва че не се нуждае от нищо  newsm78
 Praynig някакви идеи
Зависи от къде си, повечето магазини в моловете предлагат ваучери- може от козметичен магазин, книжарница, купуваш и ваучер пък тя после да си хареса каквото на нея и се иска.

# 418
  • Варна
  • Мнения: 398
някой да е поръчвал от склада нещо описано като good condition и да не е било в достатъчно добро състояние? Има едно сони плеистеишън на добра цена , а разликата от състояние -като ново е 60 паунда.Много се чудя да рискувам ли.

Последна редакция: сб, 25 окт 2014, 17:54 от smurf

# 419
  • Мнения: X
Мацки, имате ли отзиви за тази машина за сок:
http://www.amazon.co.uk/gp/product/B00IA34HFI/ref=pe_45931_56192 … 1_pe_epc__1p_6_ti
Имаше преди време някой беше пуснал линкче за машина, която не ги изстисква, а пресира самия плод. Не е тази, нали?

Общи условия

Активация на акаунт