"Kara Para Aşk"с участието на Туба Бюйюкюстюн и Енгин Акюрек-32 тема

  • 44 157
  • 740
  •   1
Отговори
# 390
  • В Града на липите
  • Мнения: 6 471
Фрагман: Йо тича по летището.
Ел наднича зад седалката.
Нашия хайван май е хванал нейния самолет  Joy  Joy

Ринка го качила вече  newsm51

# 391
  • Мнения: 8 136
Хриси, връщам се да те чета, епизода ще го гледам утре.
И аз намерих кога да захапя- баш на финала.
Пак да питам- имаше ли ашк ( нещо препирни и задявки тип синьорина)

а, май фрагман пуснаха newsm78

# 392
  • Мнения: 5 146
Вай бе че фрагман, че то и без него щяхме да познаем действието  ooooh! ooooh! ooooh! ooooh!

# 393
  • Мнения: 2 229
Не знам за вас,но тази серия за мен си беше баш тамам Heart Eyes
Хриси,жива и здрава да си,джанъм Hug Еллерине саалък Wink

# 394
  • Мнения: 13 408
Тайната операция стана италианска разправия на летището.  ooooh! Joy Joy Joy Само глухите и слепите нищо не разбраха.  Laughing Обаче Сами с каскетчето ми обра точките за стайлинг.  Rolling Eyes bowuu

# 395
  • Мнения: 45 572
Хриси Hug,благодаря за превода в ефир! newsm51Страхотна си! newsm10





# 396
  • Мнения: 5 146
Хриси, връщам се да те чета, епизода ще го гледам утре.
И аз намерих кога да захапя- баш на финала.
Пак да питам- имаше ли ашк ( нещо препирни и задявки тип синьорина)

а, май фрагман пуснаха newsm78
пепелче ашка проби лаптопа ми ама само във въздуха се носеше като ток по жицата на ивиена

# 397
  • Мнения: 5 594

Ринка  newsm51

Да видим сега Нилю дали освен да реве ще направи нещо да помогне на сестра си.

# 398
  • Мнения: 10 252
Kara Para Aşk 19.Bölüm Part 2

Последна редакция: ср, 08 окт 2014, 23:52 от rina-rina

# 399
  • In the light side of the Moon!
  • Мнения: 5 735
Фрагман: Йо тича по летището.
Ел наднича зад седалката.
Нашия хайван май е хванал нейния самолет  Joy  Joy

Ринка го качила вече  newsm51

 hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha Йо ти4а, Ел надни4а  rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo кой квот може  Joy Joy Joy Joy

Ринка  Hug

тоя фрагман само 18 сек, тия се гъбаркат с нас  Crossing Arms

хубава серия, хареса ми , а идва още по-хубава  Peace

# 400
  • Мнения: 9 541
Дават още. Йо грабна билета и хукна.
Познайте от един път ще хване ли самолета  Joy  Joy

Как няма да го хване, ако ще и със скок ...във въздуха Joy Joy Joy

Сами го оплювам от самото му появяване на екран, сега виждам, че критиките към него взеха сериозно да нарастват Thinking Накрая ще вземе да се окаже ТОЙ биг боса на прането на мръсните пари Mr. Green

Последна редакция: ср, 08 окт 2014, 23:52 от lia-martin

# 401
  • Мнения: 286

Хpиси    bouquet


# 402
  • Варна
  • Мнения: 2 037
 Hug
офффф,тая вечер си скъсах нервичките с тоя нет,да си жива и здрава Хриси  Peace за превода,все нещо хванах кво е станало...
момичета  Heart Eyes страхотна компанийка сте,поне купона е на макс Laughing

оо,и трей има  Peace Ринка   bouquet

# 403
  • Сливен
  • Мнения: 3 118
      Хриси, Благодаря за превода.
 Развесели ме.
     
     Серията излъчваше ашк! Нашите сладури - сияеха направо! Браво!

    Е, страшен трей! Без него щяхме да тънем в невидение до другата седмица!! Joy Joy Joy

# 404
  • Мнения: 13 408
Сами ... Накрая ще вземе да се окаже ТОЙ биг боса на прането на мръсните пари Mr. Green

+ 1  Peace И Чиче ще му целува ръчица, ако не е гушнал букета и той.  bishop

Общи условия

Активация на акаунт