Място за боси стоножки - 4

  • 66 525
  • 724
  •   1
Отговори
# 705
  • на морето
  • Мнения: 314
Мацки, кажете за ги плащам ли тези обувки http://www.amazon.de/gp/product/B00GNV4UNI/ref=ox_sc_act_title_2 … id=A3JWKAKR8XB7XF много са намалени, харесват ми, но нищо не знам за марката! А и номера малко ме притеснява...

И за мен Buffalo са умалени и тесни Naughty

# 706
  • Мнения: 3 353
Моите вече са изпратени.Имам ботуши на Бата и едни балерини /според мен си отговарят/
Някой с други отзиви?

Обувките на Бата, които съм купувала от България, си отговарят изцяло на номера.

Сега поръчах два чифта боти - Деси, благодаря за насочването!  bouquet
Надявам се, всичко да е наред с поръчката ми. Никога не съм пазарувала онлайн от Италия, нито съм използвала превозвач от там.

# 707
  • Мнения: 3 767
Desi_2,
уникална си, BATA, кожа,  за по 10 Е Hug

ПС Този посредник от Италия да вземе, да си коригира цените, хич не са приемливи Crossing Arms
Дайте линкче,ако може,плс!
Ориентирах се:)
И според мен си отговарят Бата-имала съм през годините разни обувки и боти.
 Оообаче,сега се чудя на 38 от ботите,щото няма 37..,луда работа.,ако бяха равни не пречи,ама с платформа как ще се ходи..

Последна редакция: ср, 19 ное 2014, 18:44 от sasi6

# 708
  • София-Младост
  • Мнения: 23 412
Моите вече са изпратени.Имам ботуши на Бата и едни балерини /според мен си отговарят/
Някой с други отзиви?
И аз имам ботуши, но купени от тук, отговарят си. Лятото мерих и разни сандали-същата работа.
В тази връзка да попитам как е по-добре...от тези ботуши искам да взема за дъщеря ми, обичайно си носи н.40, обаче предвид, че са меки и вероятно по-широки вътре дали да не пробвам с н.39
http://www.bata.it/web/catalogo/web-catalog-donna-tutti-gli-stiv … h-stivaletto-nero

Последна редакция: ср, 19 ное 2014, 16:43 от Ала-Бала

# 709
  • Златна Добруджа
  • Мнения: 497
Да помоля някой с номер 40 или 41 да измери стелката на Бата, ако може  Praynig Обикновено купувам УК 7, което е 41, в сайта дават размер в мм 26,5, а в см 27 и се чудя дали да не заложа на УК 6,5 т.е. 40-ка. Става въпрос за велурени боти  Thinking

# 710
  • Мнения: 219
Момичета, знам че в темата пишат много специалисти и затова питам тук. Искам да си купя бели кецове тип Конвърс, но да са с лека скрита платформа 2-3см, т.е. да не усещам всички камъни по земята Simple Smile Имам подобни от минало годишната колекция на Aирстеп
, които са перфектни, но си беше късмет, никъде в описанието не пишеше.

така че ако някоя от вас има нещо подобно ще се радвам, ако ме носочи, за марка или модел. мерси предварително Simple Smile

# 711
  • Мнения: 3 767
Какъв телефон пишете в сайта на Бата-не ми приема Български,иска да е с "+39" ?

# 712
  • София-Лагера
  • Мнения: 2 662
 

Тел. IT:            +39 324 777 5035

# 713
  • Мнения: 2 447
Да мина и тук да се похваля... Много красиви, изцяло естествен велур, а вътре естествена кожа, всеки детайл е прецизно изпипан. Дано са ми и удобни! Heart Eyes Heart Eyes
Тази точно марка ми беше непозната и затова заложих на по-голямото 38. Отговарят на номера. По принцип, знаете, съм 37 до 37.5, с тесен крак, зависи от марката. Изглеждат точно толкова пипнати и красиви, колкото на снимките, но днес, като ги обух вкъщи, усетих напрежение в глезените. Confused Ще ги видим, след една разходка как ще са. От ebay са, но пиша тук, защото са правени в Испания. Марката, Bettie Muller, незнам точно каква е, испанска или американска, но пък е някакво инфо за оразмеряване.

пп. Сега видях Испанска.

# 714
  • Пловдив
  • Мнения: 3 670
Моите вече са изпратени.Имам ботуши на Бата и едни балерини /според мен си отговарят/
Някой с други отзиви?


За дамските идея нямам.Мъжът ми обаче има 2 чифта ,купувани от тук.Отговарят си

Последна редакция: ср, 19 ное 2014, 21:40 от renydent

# 715
  • Мнения: 213
goddess, супер че споделяш Hug май испанските обувки ще затвърдят фаворитното място при мен Grinning дори бронкс-а са без забележки (освен, че са мааалко късички), пък и скоро се сдобих  с тези Харесах ги още в началото на лятото и когато преди няколко седмици ми попадна 37 номер на страхотна цена се почувствах длъжна да ги пробвам (е, ще почакат до лятото) Mr. Green Разкошни са, нищо претенциозно на пръв поглед, но.....та и тез пак испански Peace

# 716
  • Пловдив
  • Мнения: 71
Момичета, може ли да споделите посредника за Италия?!
И аз искам да поръчам от сайта на Бата.
  bouquet

# 717
  • Мнения: 3 767
goddess,страхотни са! Защо не мога да имам всички обувки на света  Cry
Ти нали не носеше "вече" високи или се лъжа   Grinning

# 718
# 719
  • Пловдив
  • Мнения: 2 565
goddess, страхотни боти! А ти поръчвала ли си от сайта от който си дала линк?!

Общи условия

Активация на акаунт