Евтините козметични продукти, от които сме доволни - 27

  • 76 091
  • 749
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 18 037
Има здраве за бебета да, онзи ден случайно го мернах, в тубичка, 3,40 струваше за хидратация и още нещо пишеше, ама нямам бебе и много не обърнах внимание  Peace

# 706
  • Варна
  • Мнения: 1 560
Забравих да ги покажа клик  Peace За мен са нови мокрите кърпички,измиващият гел за коса и тяло,кремчетата и опаковките.
raja_nikol ти в тази опаковка ли ги видя (ако си обърнала внимание) и къде?

# 707
  • Мнения: 18 037
Да, в същите тубички бяха, но не съм Варна  Wink

# 708
  • Варна
  • Мнения: 1 560
Мерси,значи са ги пуснали вече.Ще погледна в Кауфланд или Елитис.

# 709
  • Мнения: 172
аз видях че са пуснали бебешко кремче на Тео http://progressive.bg/bg/%D0%BF%D1%80%D0%BE%D0%B4%D1%83%D0%BA%D1 … %D0%BD%D0%B5/865/но не съм го пробвала

# 710
  • Мнения: X
Забравих да ги покажа клик  Peace За мен са нови мокрите кърпички,измиващият гел за коса и тяло,кремчетата и опаковките.
raja_nikol ти в тази опаковка ли ги видя (ако си обърнала внимание) и къде?
Тези мокри кърпички дали са хубави?Обожавам аромата на здраве дали и те го имат този типичен техен аромат?

# 711
  • Мнения: 191
Здравейте, дами
Преди време бях писала email в сайта на Syoss (понеже тези шампоани ми допадат) дали имат някой вид, който не съдържа SLES и парабени. Отговорили са ми чак сега, даже бях забравила, че съм писала. Само да кажа, че ми отговориха не специално за Syoss, а за шампоаните под шапката на Schwarzkopf & Henkel. Eто мейла:
Цитат
Здравейте,

Благодарим Ви за интереса към нашите продукти.

Повечето наши продукти съдържат  SLES (видим в състава, като: Sodium Laureth Sulfate). Шампоаните, които не съдържат SLES са бебешкия и детските шампоани на марката ни Schauma. Шампоана предназначен за бебета е също с неутрално рН.

Никой от шампоаните ни не съдържа парабени. Единствено балсамите съдържат съставката Methylparaben.

Надяваме се да сме Ви били полезни и оставаме на разположение за всякакви въпроси.


Поздрави,
Екипът на Henkel Beauty Care
e-mail: schwarzkopf.bg@bg.henkel.com
www.schwarzkopf.bg

В случай, че някой го вълнуват тези неща може да е полезна инфо. Simple Smile

# 712
  • Варна
  • Мнения: 10 806
Купих си този ш-н на Лореал, беше на изгодна цена, няма SLS и прочетох добри отзиви за него в руските форуми.
Лично аз не го намирам за нищо особено. И за разлика от шампоана, който продават по руските ширини, този е с прозрачна, гелообразна формула, а те пишат за перлено-бяла, балсаместа течност...  Confused
http://www.marvi.bg/l-39oreal-elseve-arginine-resist-x3-revitali … -200-ml-3304.html

# 713
  • Стара Загора
  • Мнения: 340
Аз също имам този шампоан на лореал и е с перлено -бяла консистенция  Peace харесва ми имам и балсама към него

# 714
  • Варна
  • Мнения: 10 806
Аз също имам този шампоан на лореал и е с перлено -бяла консистенция  Peace харесва ми имам и балсама към него

 Shocked Странно. Кога го купи твоя? Моя е купен от Кауфланд, от една скорошна промоция, има-няма 2 седмици.

# 715
  • Мнения: 2 045
Купих си този ш-н на Лореал, беше на изгодна цена, няма SLS и прочетох добри отзиви за него в руските форуми.
Лично аз не го намирам за нищо особено. И за разлика от шампоана, който продават по руските ширини, този е с прозрачна, гелообразна формула, а те пишат за перлено-бяла, балсаместа течност...  Confused
http://www.marvi.bg/l-39oreal-elseve-arginine-resist-x3-revitali … -200-ml-3304.html
консистенцията наистина си е перлено - бяла, в никакъв случай прозрачна ... 

# 716
  • Мнения: 596
Купих си този ш-н на Лореал, беше на изгодна цена, няма SLS и прочетох добри отзиви за него в руските форуми.
Лично аз не го намирам за нищо особено. И за разлика от шампоана, който продават по руските ширини, този е с прозрачна, гелообразна формула, а те пишат за перлено-бяла, балсаместа течност...  Confused
http://www.marvi.bg/l-39oreal-elseve-arginine-resist-x3-revitali … -200-ml-3304.html

И моя е такъв и е прозрачен  Peace От DM е купуван  Thinking

Скрит текст:
Но не мога да кажа, че съм доволна. Не бих си го взела отново

# 717
  • Мнения: X
На майка ми също беше перелно бяла.Едва ли има нещо съмнително най вероятно са различни партиди Wink

# 718
  • Варна
  • Мнения: 10 806
На майка ми също беше перелно бяла.Едва ли има нещо съмнително най вероятно са различни партиди Wink

Или произвеждани за различни пазари.

# 719
  • Мнения: 20 225
А дали не се е утаил, случвало ми се е такова нещо с един перлено бял душ гел на Велнеа. Бялото беше останало на дъното, а отгоре беше само прозрачно, от тогава не купувам повече продукти на тази марка.

Общи условия

Активация на акаунт