Ароматен дом, или ароматизирани свещи и спрейове

  • 86 654
  • 450
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 19 296
В амазон има най-различни дифузери. За мен беше важно да е тих.
Смяната на цветове е по-скоро излишна. Никога не съм я пускала.

# 211
  • Мнения: 2 448
Здравейте, имам малко странно питане. Преди месец купих тази свещ на Glade от магазин на Немски център, но съм изхвърлила хартиената опаковка, а не помня как се водеше като заглавие и аромат, а е най-хубавата със силен и траен аромат от всички на тази марка, които съм изпробвала. Ако някой е купувал и познае по цветовете на чашата, ще се радвам да сподели, за да потърся по име онлайн, понеже никъде не я намирам по магазините в момента.

# 212
  • Мнения: 206
Заповядай Simple Smile

# 213
# 214
  • В сбъднатите си мечти :)
  • Мнения: 662
Тази и аз съм й голяма почитателка Simple Smile Heart
Жалко,че вече в Немски център ги няма намалени ...

# 215
  • Мнения: 1 980
Здравейте, някой може ли да ми препоръча хубав дифузер за етерични масла?

# 216
  • София
  • Мнения: 2 298
Аз съм доволна от този на Медисана. Преди година взех за дневната, спалнята и за стаята на дъщеря ми.
Една колежка също си купи и е доволна.
   https://apteka.framar.bg/30058111/%D0%BC%D0%B5%D0%B … d-620-60082 

# 217
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 470
В момента съм запалила градинските ароматни клечки, само че съм в зимната градина и си пия шейкче. Страхотни са.

# 218
  • София
  • Мнения: 5 466
А на Zara Home ароматизаторите ползвали ли сте?
Стават и за помещения и за дрехи

# 219
  • София
  • Мнения: 1 003
Здравейте! Темата отдавна не се е раздвижвала, но влизам с питане!
Някой може ли да ми препоръча хубав ароматизатор за кола? Под хубав имам предвид да е с плътен, осезаем аромат! Не искам да е от тези, висящите картончета или пък шишенца с течност! Харесвам пикантно-плодови аромати! С оглед на идващите празници ще се зарадвам на нещо ухаещо на ябълки, канела, джинджифил или сладкиш!

# 220
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 470
Аз използвам само тези на Ритуалс, но не знам дали се предлагат в България. Знам, че там марката е доста ограничено представена. Но са разкошни!

# 221
  • Мнения: 2 239
В момента у дома мирише на ябълки, благодарение на една икейска свещ! Много е уютно и приятно. Всеки ден правим и ябълков чай също! Все повече есента и зимата се превръщат в любимите ми сезона именно поради този уют Grinning

# 222
  • Мнения: 10 210
Може ли линк или снимка на свещта? Трудно намирам такива, които да са силно ароматни.

# 223
# 224

Общи условия

Активация на акаунт