Да спрем ЦИГАРИТЕ заедно! - Тема 10

  • 38 968
  • 736
  •   1
Отговори
# 585
  • Пловдив
  • Мнения: 1 428
А защо не се виждат поне при мен разните там лентички? Иначе, аз също попропуших след скандал с ММ....ама няма да се оплаквам. Сега само сутрин с кафето, изнам пак, че е временно, ще г зарежа окончателно. Само едно ми е криво, че ще трябва да почна да броя дните от начало. Не искам да ги спирам точно сега и зарад друг проблем-килограмите. Почнала съм една мъчителна диет, и на края на месеца трябва да изглеждам добре на един абитуриентски бил, та не мога да си позволя увеличения апетит при отказването на цигарите.

# 586
  • Бургас
  • Мнения: 10 368
И аз като си видя лентичката - колко цигари не съм изпушила и колко грешни пари не съм дала се чувствам превъзходно! Пушех по кутия на ден.  ooooh!

# 587
  • Мнения: 46 659
А защо не се виждат поне при мен разните там лентички?

Виждаш ли тази на Мария от поста преди мен?
Ако не, значи си ги скрила, иди в профила си и го оправи  Peace

# 588
  • Мнения: 1 400
А защо не се виждат поне при мен разните там лентички?

Виждаш ли тази на Мария от поста преди мен?
Ако не, значи си ги скрила, иди в профила си и го оправи  Peace
  bouquet

И аз не ги виждах, но вече да Simple Smile

Поздравления на всички успешно отказали и виртуална подкрепа на всички отказващи.
Цяла седмица (ти да видиш Shocked) в която успях да се огранича до една цигара сутрин с кафето... И после, вчера... изпуших цели 5 вечерта  Tired.
Но поне вече знам, че мога и без тях и е хубаво!
Няма да се отказвам този път  Crossing Arms

Ама ...трудно  ееееееее Cry

# 589
  • Мнения: 2 463
минаха две години, как лети времето.
Горда съм със себе си!
Желая го и на вас!

# 590
  • София
  • Мнения: 349
Вчера за пръв път ми стана неприятно от дима на запалена наблизо цигара. Не ми се вярваше,  че това ще се случи някога. До скоро започвах да вдишвам дълбоко, когато някой покрай мен запали   Blush

# 591
  • Мнения: 46 659
минаха две години, как лети времето.
Горда съм със себе си!
Желая го и на вас!

Браво, Зизу! Честита годишнина   ura

Вчера за пръв път ми стана неприятно от дима на запалена наблизо цигара. Не ми се вярваше,  че това ще се случи някога. До скоро започвах да вдишвам дълбоко, когато някой покрай мен запали   Blush

Добър показател е това  Simple Smile

# 592
  • Мнения: 1 059
Вчера за пръв път ми стана неприятно от дима на запалена наблизо цигара. Не ми се вярваше,  че това ще се случи някога. До скоро започвах да вдишвам дълбоко, когато някой покрай мен запали   Blush
Аз почувствах същото вчера. Също не вярвах, че ще ми се случи някога (или поне близките 1-2 години ).

# 593
  • Мнения: 2 463
благодаря Не се сърди Hug  Hug  Hug

спомних си, че си правих малки подаръчета в началото.
Сега трябва също да се възнаградя, само че не знам с какво.
Ще го мисля! newsm78

# 594
  • Бургас
  • Мнения: 10 368
Зизу, честита годишнина! Заслужаваш и сериозен подарък!  Grinning

# 595
  • Мнения: 198
Здравейте, отново!

Миналата година през април се бях включила в темата като горд непушач, но се предадох много бързо (за 1 месец) под влиянието на колегите и чак ме беше срам да вляза тук.
Днес, реших да се запиша отново, тъй като от 22.11.2014г съм непушач!
Гордея се, че мина толкова време и все още нямам желание да запаля цигара.
Отказването стана точно за една нощ, след почти цяла кутия изпушени цигари...казах КРАЙ.
Това, което още повече ме радва е, че мъжът ми също се присъедини към непушачите и вече не се налага да се вмирисваме в залите за пушене.
И вкъщи не се пуши.  newsm74

# 596
  • Бургас
  • Мнения: 10 368
Супичка, поздравления на теб и съпруга ти!   Hug
Аз също от 22.11.2014 съм непушач и също като теб от втория опит.  Grinning
Когато решението е осъзнато и желано много по-лесно се получават нещата.

# 597
  • София
  • Мнения: 189
Здравейте, момичета! Виждам много нови попълнения:)   bouquet bowuu  Hug
Имам усещането, че  никога не съм била пушач, не мога да си представя как толкова години съм се тровила  #Crazy Сега като се замисля ,ако го нямаше ясното вече желание, че не искам повече да пуша, нито електронната цигара , нито книгата на Алан Кар "Не пуша вече" щяха да имат някакво значение  Party

# 598
  • Мнения: 64
Поздрави и от мен!На всички новоприсъединили се желая успех от сърце! Напоследък пиша рядко, но редовно ви чета. Аз съм добре, не пуша и не смятам да пропушвам скоро. Много приятели около мен, които са пушачи, се притесняват да "ми димят" и като им обяснявам, че не ми пречи, не ми вярват. А за мен това е нов етап- вече не ме дразни димът(е, ся за "Мелник" не говорим), даже напротив-толкова ми е безразлично, че дори ми е приятен ароматът( стига да е на терасата де), ако ме разбирате какво имам предвид Crazy Simple Smile

# 599
  • София
  • Мнения: 747
Здравейте,дами Simple Smile
Аз влизам с наведена глава,след четири години и нещо,отново пуша.Като ви чета,се надъхвам много,знам,че още малко ми остава да ги захвърля.

Общи условия

Активация на акаунт