Номинации - проучване

  • 42 522
  • 1 314
  •   1
Отговори
# 1 230
  • Мнения: 4 740
Така тъй като утре приключват повечето гласувания, след полунощ ли да пускам или още не?

# 1 231
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Когато искате, може и през деня. И моите две категории са утре.
Кукумицинка, не можах да разбера какво искаш да кажеш.

# 1 232
  • Мнения: 7 690
Че си ярък, символичен образ в целия форум, Лиле  Mr. Green Доста неудобен на някои при това.

# 1 233
  • Мнения: 19 317
Когато искате, може и през деня. И моите две категории са утре.
Кукумицинка, не можах да разбера какво искаш да кажеш.

Искам да кажа, че някои от категориите, в които са те включили, са леко абсурдни за теб. Подозирам, че една част от драгите съфорумци са те номинирали в някои категории, за да ти се подмажат, а друга част - в други категории, заради някаква лична неприязън.

# 1 234
  • Мнения: 396
Изтървала съм гласуването Crossing Arms не съм влизала в клюкарника от N седмици.
Аз съм за Мяу_Мяу ако може да се зачете?!?

Аз си мисля , че всичко е на лична основа , не се гледа адекватно на нещата.ами какво ви харесват на как'сийка заглавията като се повтарят с на другите , които първи бяха пуснати.не всичко си е лично

# 1 235
  • София
  • Мнения: 62 595
разбира се, че е лично, поне в доста от случаите! Много е трудно човек да излезе от линото и да погледна малко пО отстрани.

# 1 236
  • HH
  • Мнения: 3 269
Andariel ми взе думите от устата.

Нали именно заради това имаше първо номинации, в които всеки да изрази личните си виждания и след тях последваха и самите анкети.

Това, че за някой присъствието на даден потребител в анкетата е абсурдно си е съвсем нормално. Те и резултатите от една определена анкета са абсурдни.

# 1 237
  • Другата България
  • Мнения: 37 819
Не само от една, но това е друг въпрос, и такъв на гледна точка.
Което отново доказва тезата, че доста натиккания на бутона, или лайкове/НЕлайкове са на лична основа.
Но пък и друг интересен ..."феномен" /или не?/ се наблюдава -
Цитат
че една част от драгите съфорумци са номинирали в някои категории, за да  се подмажат,
, и по този начин и гласуват.
Разни хора, разни идеали.
Хубавото е, че няма грозни случки и пререкания.

# 1 238
  • Пловдив
  • Мнения: 23 935
Аз лично виждам себе си повече в "Да разлаем кучетата", а хората ме номинирали във "Всички обичат Реймънд". Ха де!

# 1 239
  • Мнения: 13 067
Добре, момичета, а какво спред вас печели някой от подмазването? Лиляна ще ми прати буркан Ямболска бамя ли? Или пък, затова, че мен ме е номинирал някой и после гласувал за мен, ще му разточа зелник ли? Странно ми е наистина. Защо не се приема, че симпатичните на един дразнят друг и обратното? Конкретно с Лиляна общувам в една тема, там винаги е била мила и отзивчива, как да я номинирам за Муха?! Или е нужно, за да не ме обвини някой в подмазвачество?
Казаха ми, че съм обвиненена някъде, че съм прелитаща и се боря за титла в моята категория, ами не е така. Никъде не прелитам, не защото някой може да ми забрани, а защото не ми се иска. За победа също не се натискам, отдавана ме е признал, който трябва:) Това е игра, забава, защо е целия зор да се направи драма и панаир? Не ми харесва.

# 1 240
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
За веселба са номинациите.
Не се впрягайте ,  освен ако
не ви доставя удоволствие.

# 1 241
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Не обичам бамя, подкупвайте ме с друго, моля!

# 1 242
  • Пловдив
  • Мнения: 23 935
Не съм съгласна с теб JACKLIN*. Не е игра и забава. Зависи до колко всеки персонално определя важността на форума и мнението на хората в него спрямо себе си. Има хора за които форума им е важен, за други е забавление. Аз лично съм някъде по средата, не ми е съвсем безразлично, 10 години съм тук, анонимност няма, познавам много от хората и лично, ама все пак не го и приемам много на сериозно.

# 1 243
  • Мнения: 15 107
Аз номинирах основно в положителни категории. А в отрицателните тези, които номинирах дразнят не само мен. Но Жаки е права, ако някой дразни мен, на друг му е любимец и обратно. Ако за мен една жена е хубава, за друга е крокодил и т.н.

# 1 244
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Две димящи дула <--- Заповядайте  Hug

Общи условия

Активация на акаунт