X-Factor Bulgaria - Сезон 3, Тема 4

  • 31 865
  • 711
  •   1
Отговори
# 645
  • Мнения: X
Голяма е лисица Саня.
Това за осиновяването го казах, защото Михаела плаче, че скъсали с гаджето и Саня пуска сълзи и тя. ooooh!
Лапешки истории..

Иначе ако трябва да избирам между Саня и Мара, предпочитам Саня, поне търси парички да й капят, оглежда се уж за таланти, а пък Мара е куха, та дрънка..

Само се чудя, каква възможност за финанси има Саня с нейния отбор?
Невена е страхотна, но нито тя, нито другите малките са супер интересни и некомерсиални.

# 646
  • Мнения: 18 057
Не харесвате Мария, и доста грубо се изказвате за нея, но коя бихте възприели по- добре на нейно място  newsm78 Не че много я харесвам, но това Мара ми звучи много грубо /а пък и явно е имала добра преценка, визирам Мирян, който не се оказа особено успешен/

# 647
  • Мнения: 250
Поли Генова беше много добър ментор в първи сезон. Доказателство - Ангел и Мойсей, които без да имат кой знае какви гласови данни, бяха доста успешни.

# 648
  • Мнения: X
Хората от нейния отбор ги закопава тя, като изключим завидните вокални таланти, като Славин, а вече и Траян, които каквото и да им даде, те просто имат глас.

Мирян с подходящите песни ще се справи добре, тя нарочно му дава такива песни. Все тя остава без отбор, защото няма усет и талант.
Има 2 хубави песни и толкова, голямата певица!  Sick

Абсолютно некомпетентно и необективно се изказва в повечето случаи, да не говорим, че търси външния вид в талантите повече, отколкото пеенето.

И братята много ми харесаха!

Изгледах концерта, надявам се Славин да спечели! Уникален е.  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes


# 649
  • Мнения: 2 431
Аз да си призная, смятам, че Саня е по-груба от Мария, тя повече натяква за външността, поне на мен ми е такова впечатлението. А Мария очевидно се съобразява с коментарите на публиката, защото е доста по-обрана откакто са почнали концертите (пак мое мнение). Ще видим утре с Криско колко ще е обрана де.  Mr. Green

# 650
  • Мнения: 202
Ина~, съгласна съм, че има значение какви песни пеят изпълнителите, но не може все да са ти неудобни песните - Нирвана били трудни, Елвис - легенда, сега тая песен ѝ е много орнаментиката... Малко писва всичко това.
На всеки се пада нещо да е в "стила" му, както съм писала и за С16, не може все Бионсе да се пее. Хелоуин концертът беше по-динамичен, сега беше по-лиричен, нали точно това искахме - разнообразие. Аз лично съм много доволна от концерта и от песните, дори и да не се справиха всички подобаващо. Удовлетворена съм от различните песни, които предложиха този път.

Концертът с песента на Елвис беше добър, там пък какво не ви хареса не разбрах. Много добре, че я интерпретира по свой си начин, имитатори на Елвис Пресли на път и през път...

Аз Мария Илиева я харесвам, не мисля, че говори винаги със заучени фрази (както някой беше написал), все пак предпочитам интелигентни коментари пред една или две повтарящи се изречения(“ми, не те почувствах“, “ами нещо не ми достигна“), но в избора на песни наистина допуска грешки.

На следващия концерт казаха ли какво ще пеят или утре на елиминациите ще се разбере?

# 651
  • Мнения: X
Определено този сезон Мария се държи по - адекватно, но това е поради негативите, които събра с първоначалното изгонване на Мирян.
Аз на нея съм и набрала още от предния сезон, в който на всички пеещи казваше, че не биват, а други грачещи буташе напред.  ooooh!

# 652
  • Мнения: 444
Снощният концерт не ми допадна колкото предходните, а трябваше да бъде един от най добрите, все пак пяха нашенски или близки до нас песни. Да си споделя и аз впечатленията.
Славин ми хареса най много естествено, но ми се щеше на него да бяха дали Лането, защото наистина има доста близък глас до този на Илия Ангелов и се получи придвидимо добре и близко до оригинала. Гласа му е страхотен и искам да го слушам нещо по нетипично за неговия стил, но изпълнено по неговия си начин. Не знам какво се има предвид под Х Фактор но за мен точно артист като Славин притежава този фактор. Хубав глас, стил на пеене, интелигентно излъчване, без стойки и чалъми, без драми, просто излиза пее и му се получава перфектно и гледаш и слушаш с удоволствие.
Кристина ми допадна много, тази песен не мисля че като емоция е за 15 годишно дете, но тя се справи страхотно.
Невена и Михаела също ми харесаха, но не беше нещо впечатляващо. А стайлинга им беше потресаващ, защо за бога бяха ръгнали това чудо на рамото на Невена а на Михаела бяха нахлузили този плувен костюм.
Братята бива, този кавър на Бягство с рапа съм го слушала в изпълнение и от други и добре звучи така.
Мъжката група този път нещо не им се получи.
Атанас пак ми е незабележим.
Траян чак ми дожаля, че от толкова много коментиране, че не бил за гледане а само за слушане се принудиха момчето да го правят на клоун.
Мирян пак пя фалшиво, ако остане и другия път, съм си решила хич и няма да си правя труда да му слушам фалшивите и безинтересни изпълнения. Иначе симпатично момче с позитивно излъчване, но като певец нищо особено.
А сладките моми бяха просто какафония, единственно момичето с черната коса малко спаси изпълнението. Ама Гери Никол как може да пее тази бунтарска тийн песен като дърта негърка, направо я съсипа, другата по се ядваше.
На Бенчев си беше някакво пародийно изпълнение, не я знам в оригинал песента ама снощи така ми прозвуча.


 

 

# 653
  • Мнения: 250

На следващия концерт казаха ли какво ще пеят или утре на елиминациите ще се разбере?

Очаквам филмова музика, дет' се вика, ред ѝ е вече!

# 654
  • София
  • Мнения: 20 217
Не ми хареса особено снощният концерт - извън българските песни и тази на ТАТУ, другите сръбски и македонски песни не ги бях чувала и съответно не успях да преценя дали са изпълнени добре или не.
Девойките от С16 бяха ужасни - руска песен с негърско звучене.... Славин е моят фаворит, а на Атанас му е време да си ходи в четвъртък.  Peace

# 655
  • Мнения: X
Славин единствено на много високите тонове лекинкоо мяучи, но на фона на другите е супер.
Той ми е фаворит за финала!

Другите, които харесвам са:
Бенчев - защото е забавен
Невена - защото пее винаги перфектно, да не кажа най - добре от всички
sweet 16 - защото са красиви

Със смесени чувства, но харесвам също:
Мирян - много позитивен
Бой бандата - мелодични

От скоро ми допадат и някои, които преди не харесвах изобщо:
Кристина - от последния концерт
Братята - от последните 2 концерта

Единствено не харесвам Наско и Михаела.
Предполагам, че на елиминации ще са Наско и Мирян и ще си ходи Наско.

# 656
  • София
  • Мнения: 20 217
Бенчев и на мен ми е забавен, но ми стои малко несериозно в този формат.

# 657
  • София
  • Мнения: 1 006
Баси, писах,писах и накрая не ми публикува отговора и се изтри.... #Cussing out


Не харесвате Мария, и доста грубо се изказвате за нея, но коя бихте възприели по- добре на нейно място  newsm78 Не че много я харесвам, но това Мара ми звучи много грубо /а пък и явно е имала добра преценка, визирам Мирян, който не се оказа особено успешен/

Напълно съгласна! Понякога хората сме излишно груби и го правим дори без да се замислим!
Според мен този тип предавания са с цел да забавляват и да генерират положителни емоции, а не да "насъскват" срещу участниците, срещу менторите, срещу стилистите, срещу публиката, срещу съфорумките....
Ясно е, че няма как всички да сме на едно и също мнение, но някои по-груби коментари са напълно излишни. Има начин да се каже всяко нещо, просто трябва да избереш правилния начин!  Peace

Колкото до визията на Траян - аз не мисля, че това беше гавра с него!
Сега им е паднало да имат стилисти, фризьори, да ги обгрижват, да експериментират.... Болшинството от участниците, след отпадането от шоуто ще изпаднат в забвение и няма кой да  им даде някакъв свестен съвет, защо сега да не се възползват на максимум...
 Аз лично бих се радвала да експериментирам с визията си и не бих си помислила, че стилиста го прави защото съм грозна! Както каза някой снощи защо за жените е ок да  правят експерименти с външния си вид (конкретно за екстеншъни ставаше въпрос), а за мъжете да не е!?!?

На мен друго ми е странно! Този сезон менторите много-много не се занимават с участниците, а така наречените музикални педагози! Не че нещо лошо, ама тези момичета и момчета до преди година-две са били участничи в тези формати.... Колко опит може да са натрупали, чак пък да са педагози....  newsm78
Много ми стана странно снощи Преслава Мръвкова как обясняваше на Наско "Важно е да вникнеш в текста, да наблегнеш на думите"!!!!
За мен доста абсурдна ситуация, с оглед на разликата в годините и опита им!

Ясно че няма как ментора да се занимава с всичките си участници и през цялото време, ама предишните години сякаш повече време прекарваха менторите по репетиции, а и музикални педагози бяха Краси Гюлмезов, Дони.....  хора които имат доста повече опит и има какво да те посъветват....

# 658
  • Мнения: 972
Аз изобщо не знам какво ще стане ако спечели Славин.Доколкото помня той иска да развие рок групата си, и точно поради тази причина не съм ентусиазирана да бъде той победителя.Иначе го харесвам.

# 659
  • Мнения: 11 781
https://www.facebook.com/video.php?v=820851191280980&set=vb.100000683216895&type=2&theater

Поздрав  newsm68

Общи условия

Активация на акаунт