Мебели Виденов 3

  • 236 602
  • 956
  •   1
Отговори
# 555
  • Мнения: 949
Гаранцията е 2 години. Хванахме буквално последния влак, защото изтичаше Юли месец

# 556
  • София
  • Мнения: 966
Гаранцията е 2 години. Хванахме буквално последния влак, защото изтичаше Юли месец

Ако е възможно ще ви пратят нова част, това е най вероятно. Аз съм правила рекламация. Пратих мейл късно вечерта, а получих обаждане веднага на сутринта. Трябваше да направя снимки на дефекта и касовата бележка и да им ги пратя. Направих го и много бързо след няколко дни ми пратиха нова част.

# 557
  • Мнения: 688
Някой поръчвал ли е легла от мебели Виденов. Набелязала съм такива с механизъм за вдигане на матрака:
https://videnov.bg/%D1%81%D0%BF%D0%B0%D0%BB%D0%BD%D0%B8-%D0%B8-% … D0%B0%D0%BA-82190
Сегашната ни спалня има такъв механизъм и събира много багаж, за малко жилище е супер, но тези на Виденов дали са стабилни. Търся отзиви за тяхни мебели: гардероби, легла по конкретно, моля да споделите.

# 558
  • 1st floor
  • Мнения: 9 158
Имаме легло с такъв механизъм. Дойде си дефектен и не се задържа в изправено състояние. Но понеже рядко ми се налага да ровя отдолу, не ми се занимаваше с рекламация...Колежката си поръча същото легло, нейният механимъ си беше ОК.

# 559
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 957
Аз имам спалня с повдигащи механизъми от Виденов. Механизмите изпаткаха след по-малко от една година и то без да вдигам нон стоп матрака или да го държа дълго време отворен. Но бяха в гаранция, снимах бележката и по най-бързия начин ми изпратиха нови. Само не съм викнала техни служители да ми ги монтират (при покупката си платих за монтажа на дъното и механизмите). Не знам механизмите ли са кофти или са слаби. Под продукта пише, че за всеки размер има избор от 2-3 вида амортесьори с различна сила. Просто избери най-силния. Едно време при мен нямаше такава опция за избор.

# 560
  • Мнения: 870
Здравейте Simple Smile Купихме мебели от Виденов преди две години, когато бързо трябваше да се нанесем с бебенцето тогава в новия дом! Купихме си два големи гардероба "Катерина" и ъглов диван "Принцес". Гардеробите са супер за моите изисквания - събират почти всичките ни глупости. Идеални за гарсониера. Но дивана се оказа пълен боклук. Съжалявам, че не послушах мъжа ми да вземем спалня. Изкриви се, пропадна частта със "сън", усукваше се. Кошмар. Юни 2016г. регистрирахме рекламация. До ден днешен още нищо, скоро изтича месечният срок за поправка и ако не се обадят директно си искам парите обратно! Искам да попитам има ли някой, който е успял да си върне сумата от Виденов, все чак при нас става въпрос за близо 700лв
Точно за диван принцес правих рекламация. Не си изпълнеха ремонта в срок и си поисках парите и ми ги върнаха на момента ☺

# 561
  • Мнения: 949
Здравейте Simple Smile Купихме мебели от Виденов преди две години, когато бързо трябваше да се нанесем с бебенцето тогава в новия дом! Купихме си два големи гардероба "Катерина" и ъглов диван "Принцес". Гардеробите са супер за моите изисквания - събират почти всичките ни глупости. Идеални за гарсониера. Но дивана се оказа пълен боклук. Съжалявам, че не послушах мъжа ми да вземем спалня. Изкриви се, пропадна частта със "сън", усукваше се. Кошмар. Юни 2016г. регистрирахме рекламация. До ден днешен още нищо, скоро изтича месечният срок за поправка и ако не се обадят директно си искам парите обратно! Искам да попитам има ли някой, който е успял да си върне сумата от Виденов, все чак при нас става въпрос за близо 700лв
Точно за диван принцес правих рекламация. Не си изпълнеха ремонта в срок и си поисках парите и ми ги върнаха на момента ☺

А дано!

# 562
  • Мнения: 870
Здравейте Simple Smile Купихме мебели от Виденов преди две години, когато бързо трябваше да се нанесем с бебенцето тогава в новия дом! Купихме си два големи гардероба "Катерина" и ъглов диван "Принцес". Гардеробите са супер за моите изисквания - събират почти всичките ни глупости. Идеални за гарсониера. Но дивана се оказа пълен боклук. Съжалявам, че не послушах мъжа ми да вземем спалня. Изкриви се, пропадна частта със "сън", усукваше се. Кошмар. Юни 2016г. регистрирахме рекламация. До ден днешен още нищо, скоро изтича месечният срок за поправка и ако не се обадят директно си искам парите обратно! Искам да попитам има ли някой, който е успял да си върне сумата от Виденов, все чак при нас става въпрос за близо 700лв
Точно за диван принцес правих рекламация. Не си изпълнеха ремонта в срок и си поисках парите и ми ги върнаха на момента ☺

А дано!
Имай в предвид , че тази на рекламациите се прави на ударена аз и цитирах тогава закони и я заплашвах с КЗП-то и директно заявих ,че като не са си изпълнили нещата в срок искам разваляне на договора. С добро не става ☺

# 563
  • Варна
  • Мнения: 5 419
Някой поръчвал ли е легла от мебели Виденов. Набелязала съм такива с механизъм за вдигане на матрака:
https://videnov.bg/%D1%81%D0%BF%D0%B0%D0%BB%D0%BD%D0%B8-%D0%B8-% … D0%B0%D0%BA-82190
Сегашната ни спалня има такъв механизъм и събира много багаж, за малко жилище е супер, но тези на Виденов дали са стабилни. Търся отзиви за тяхни мебели: гардероби, легла по конкретно, моля да споделите.

Точно такова легло поръчах преди няколко дена. Засега изглежда ок. Чаках седмица за монтаж, след доставката, но момчето като дойде действа супер експедитивно. Купих си матрак Нани, доста по-евтин от тези във Виденов, и ми го монтираха на леглото без проблем.

# 564
  • Мнения: 10
Здравейте,
днес си поръчах офис обзавеждане от Виденов - две бюра, шкаф и секция.
На всички неща пише доставка от 3 до 10 дена.
На картинка изглеждат чудесни  Grinning
Ще дам отзиви, като пристигнат. Дано да спазят срока  Grinning

Днес доставиха мебелите, всичко е в срок!
В понеделник ще е монтажа, но на пръв поглед всичко изглежда много добре!

# 565
  • Мнения: 949
Искам да помоля за съвет. Прочетох, че са ми изпратили преди няколко дни мейл от Виденов, в който ме уведомяват, че "
 няколко пъти в телефонни разговори(с които разполагаме) е отлагано вземането на частта за отремонтиране от Ваша страна. След като вземането се е осъществило на 04.07.20016г. смятаме, че от този ден Ви причиняваме неудобство и създаваме дискомфорт и започва да тече срока за отстраняването на проблема". Разговорът е бил само един, отлагането веднъж, тъй като искаха да дойдат в 14 часа на обяд ( изрично предупредих, че съм с малко дете). И не Знам сега как да постъпя, дали да ходя да се разправям или трябва да си изчакам до 4 юли

# 566
  • София
  • Мнения: 966
Искам да помоля за съвет. Прочетох, че са ми изпратили преди няколко дни мейл от Виденов, в който ме уведомяват, че "
 няколко пъти в телефонни разговори(с които разполагаме) е отлагано вземането на частта за отремонтиране от Ваша страна. След като вземането се е осъществило на 04.07.20016г. смятаме, че от този ден Ви причиняваме неудобство и създаваме дискомфорт и започва да тече срока за отстраняването на проблема". Разговорът е бил само един, отлагането веднъж, тъй като искаха да дойдат в 14 часа на обяд ( изрично предупредих, че съм с малко дете). И не Знам сега как да постъпя, дали да ходя да се разправям или трябва да си изчакам до 4 юли

Вече сме 21.07 , обадете се и уговорете нов ден и час за доставка.

# 567
  • Мнения: 252
Здравейте, отдавна гледаме ъгловият диван на Виденов "Принцес" но като гледам коментарите много се чудя вече... Изглежда страшно красив на снимките.
Ние имаме една покупка от Виденов, ъглов диван Алисън за кухнята учудващо е много добър засега вече 2 години го използваме, племенниците постоянно скачат върху него - твърд е, това е голям недостатък, но засега е здрав, което е хубаво Simple Smile
Вие, как бихте ме посъветвали и съответно ако отговорите са отрицателни, може ли да ми препоръчате към коя фирма да се ориентираме / по възможност не много скъпа, защото повече от 800лв. за диван нямаме възможност да отделим/

# 568
  • Мнения: 2 094
Здравейте, отдавна гледаме ъгловият диван на Виденов "Принцес" но като гледам коментарите много се чудя вече... Изглежда страшно красив на снимките.


Имаме Принцес от една година и няма проблем за сега .

# 569
  • София
  • Мнения: 161
Здравейте,
На нас на матрака ни зейна дупка, явно дамаската е от много слаба и некачествена материя...Някой подавал ли е рекламация за матрак?
А като снимате за рекламация на кой мейл изпращате рекламацията и снимките?

Общи условия

Активация на акаунт