Искам да кажа ... (11)_17.11-23.11

  • 52 886
  • 1 578
  •   1
Отговори
# 855
  • София
  • Мнения: 18 679
Мъжете явно нещо истерясват повече от необходимото. И моят тази сутрин - кво става, има ли ебола Shocked Куку-руку...
Аз денят на християнското семейство ще го изкрам без семейството май, очертава ми се едно пътуване, но да видим.

Янтра, означава, че имаш ушна кал Mr. Green

# 856
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 181
Julia_21,  fingerscrossed
...телевизията е вредна за вашето здраве...

С топ не можеш да ме закараш в Хиполенд на такива дати. Една година пратих мъжа ми - отиде и на входа ми се обади "Ти луда ли си?!?" Сайтът е ясно, че ще се срине, приемам го за нещо нормално.
То и в Парадайз имало черен петък днес - така чух по радиото.

# 857
  • В Космоса
  • Мнения: 9 879
Джули, стискам здраво! Hug

Моята щерка вече уж е здрава. От понеделник ще я пускам пак на градина със страх да видим колко ще изкара този път. И другото, уж в началото с огромен ентусиазъм тръгна, сега нещо се ослушва, карали се били "госпожиците"...

# 858
  • Мнения: 3 867

Що бе? /имотикон излъчващ невинност/

# 859
  • Мнения: 4 199
Оп! Честити рожденици и оздраващи деца искам! Отчет! Пих едно 'апчи за нерви, за отскок и кураж. Еййй, да ме кълцат по-търпя, отколкото да чакам докторската последна дума Rolling Eyes
Ванини ме вдъхнови - ще практикувам визуализация за бодър дух и прилив на ендорфини Grinning

# 860
  • София
  • Мнения: 18 679
Джулия, и от мен стис!

# 861
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 181
хихихи, Ванини, и подпис си добавила Laughing
Антигона съвсем ще слюнкоотделя Crazy

# 862
  • Мнения: 7 690
Антигона вече преритва...

# 863
  • Пазете Гор
  • Мнения: 5 181
Не можеха ли на този вирус да му сложат някакво по-така име, че сегашното навява едни асоциации...

Втренчването в телевизор, освен до обща пълна неинформираност води до:

- загуба на нормална сетивност - нещата, случващи се наоколо, но не казани по телевизора - се пропускат, остават без емоция и оценка

- загуба на мярка. Всеки житейски факт - добър или лош - почва да се изживява в само в ексцесна гама: ох, ах, край, ужас, супер, фръц, пръц

- денгубене, което чисто технически води до:а. нередовен или невротичен секс, с всичките му последствия, б. епизодична и повърхностна комуникация с домашните, в. липса на домашно плетени търлъци (така ли се пише?)

- прочие.

# 864
  • Пловдив
  • Мнения: 23 668
Янтра, означава, че имаш ушна кал Mr. Green
Mr. Green Яко.

Нали има суеверие, че ако те сърби лявата ръка ще взимаш пари, а ако те сърби дясната - ще даваш. Мен ме сърби ухото.

# 865
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 832
Джулия, стискам палци. Каквото и да ти предстои, нека резултатът да е възможно най-добър за теб!

Ванини, аз съм в Кючук Париж (или Кичука  Grinning). Съжалявам, че не съм си там, тогава бихме могли да се видим някъде.  Ще ми бъде приятно да се видя с някои съгражданки - съфорумки при следващата ни отпуска.

Ох, до преди малко четох в темата за правоговор, сега ще има да се чудя правилно ли пиша, правилно ли говоря...  newsm78  Уж се имам за достатъчно грамотна, ама като чета колко неща дразнели...

# 866
  • Мнения: 7 690
Янтра, означава, че имаш ушна кал Mr. Green
Mr. Green Яко.

Нали има суеверие, че ако те сърби лявата ръка ще взимаш пари, а ако те сърби дясната - ще даваш. Мен ме сърби ухото.


- Сине, какво значи ако те сърби лявата ръка?
- Ще даваш пари, татко.
- Сине, какво значи ако ме сърби дясната ръка?
- Ще вземаш пари, татко.
-Сине, а ако ме сърби десният крак какво значи?
- Гости ще имаш.
- Ама, сине, левият ако ме сърби?
- Значи път ще имаш.
- Сине, ако ме засърби ухото какво значи?
- Че е крайно време да вземеш да се изкъпеш!

# 867
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 181
Янтре, според тази стара тема:
някой говори за теб, ще завали дъжд, чакай обаждане и т.н. - избери си  Crazy

# 868
  • Пловдив
  • Мнения: 40 762
хихихи, Ванини, и подпис си добавила Laughing
Антигона съвсем ще слюнкоотделя Crazy
newsm78 аз нищо не виждам...

 YanaDG,като си дойдеш-свиркай Wink Peace

# 869
  • Мнения: 3 867
Антигона, последно  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт