На море в Турция - тема 34

  • 87 140
  • 738
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 1 031

Новопостроен бил според буукинг  ooooh!  Голяма глупост. Хотелът е бивш Робинзон Клуб Селект Марис,  те са го построили през 1993год.

Вярно е! Ние минахме покрай него с яхта при една екскурзия по егейските острови. Много ни впечатли. Тогава ни казаха, че било пълно /ако може така да се каже/ с богати руснаци. Изглеждаше като съвсем откъснато от света място, но в добрия му смисъл. Само че по снимката горе ни бих го познала, а и водата не е същия цвят

# 286
  • Мнения: 165
Честито на всички резервирали! Аз продължавам да си чакам самолетните програми! Защо толкова ги бавят?  newsm78 newsm78 #Crazy

# 287
  • Мнения: 4 145
аз вече платих за веноса
през турс клуб, направиха ми и малко отстъпка, защото миналата година пътувахме пак с тях
ориент вчера малко несериозно постъпиха, като обещаха няколко пъти но не ми изпратиха потвърждение на резервацията, за да платя-нещо я премятаха между офисите в пловдив и софия и така и остана
но не съжалявам, турс клуб настаняването е по реда на записване и не се доплащат предните, пък и платих само 30 процента
жената ме увери че до месец преди заминаване ако нещо се случи, ще ми върнат всички пари-дано не се налага де
двоумях се между веноса и палм уингс дидим, но избрах първия
честито на всички резервирали, с някои може да се засечем  Laughing

# 288
  • Сoфия
  • Мнения: 295
Минавам да се маркирам с направена резервация за Ефталия Марин  Crazy
ТА - Емералд, автобус, дата - 04.09.2015

 newsm44
Честита резервация   bouquet
Всъщност това е новия хотел, в който се намира аквапарка или бъркам ? newsm78

# 289
  • Бургас
  • Мнения: 10 827
Честито на резервиралите! Сега започва дългото чакане  Laughing
По принцип всички ли ТА дават отстъпки на редовни клиенти? Ние другата година ще пътуваме за трети път с една ТА и се чудя дали може да си изпрося малко намаление.....Аз не, че съм нахална  Mr. Green
The Invisible , ако е удобно да попитам - какъв процент намаление ви направиха?

# 290
  • Мнения: 4 145
miss july намалиха ни с 20лв цената, което е нищо и само защото попитах дали ни се полага
казаха че при редовни цени, могат да направят по-голямо, но хотелът беше в промоция и цената била доста изцедена

# 291
  • Мнения: 1 525
Честито на всички с резервации   bouquet

По повод евентуалните отстъпки - коментирахме го в предишната тема. Може да има, може и да няма.

Аз още чакам оферти...
И така мога да изпусна по-предни места в автобуса Crossing Arms

# 292
  • Мнения: 4 500
Минавам да се маркирам с направена резервация за Ефталия Марин  Crazy
ТА - Емералд, автобус, дата - 04.09.2015

 newsm44
Честита резервация   bouquet
Всъщност това е новия хотел, в който се намира аквапарка или бъркам ? newsm78
Май май е тоя  Mr. Green

# 293
  • Мнения: 530
Автобусите за Анталия през Истанбул ли пътуват? А колко часа е приблизително пътят от София?

# 294
  • Мнения: 262
Автобусите за Анталия през Истанбул ли пътуват? А колко часа е приблизително пътят от София?
Да,през Истанбул се минава.Транзит,нощен преход. Зависи за кой район в Анталия сте,но ако приемем ,че резервирате хотел в Алания горе-долу за 21-22 часа се стига от София. В това време са включени и спиранията за почивки по пътя.Логично до  Белек и Сиде се стига по-рано. Wink

# 295
  • Мнения: 6 031
Galactic Voyager излезнаха ли оферти за 6 нощувки в Анталия?

# 296
  • Мнения: 52
Здравейте. Видях един нов хотел, който ще се открива през 2015 година в Йоздере - NOTION KESRE BEACH. Мислите ли, че ще е прекалено голям риск да се посети през първия му сезон и дали има някой инфо  въобще за този хотел като разположение, локация и подобни...?

# 297
  • Plovdiv
  • Мнения: 112
Мисля,че риска не е голям!Ние досега 2 години почиваме в хотели които са отворили същата година и не сме имали проблеми!Гледайте само да не е първия месец след отварянето(това е съвет на Liv).

# 298
  • Мнения: 242
Здравейте. Видях един нов хотел, който ще се открива през 2015 година в Йоздере - NOTION KESRE BEACH. Мислите ли, че ще е прекалено голям риск да се посети през първия му сезон и дали има някой инфо  въобще за този хотел като разположение, локация и подобни...?
Този хотел е близо до Онирия Гларус. До него се строи още един Sunis Efes ... много му е дълго името. Аз съм ходила в няколко нови хотела и не съм съжалявала. Не знам сега как ще бъде. На новите хотели основният недостатък е, че растителността все още е много малка.

# 299
  • Русе
  • Мнения: 166
Емералд са сложили няколко хотела вече и за Мармарис,аз чакам да сложат за Green nature resort&spa ili Grand Cetia hotel минуса им е ,че и двата са далече от плажа.Ще видим кой ще бъде,може ли мнения и за двата? Thinking

Общи условия

Активация на акаунт