На море в Турция - тема 34

  • 87 210
  • 738
  •   1
Отговори
# 630
  • София
  • Мнения: 4 294
Благодаря още веднъж на всички, които се включиха за питането ми относно хотел в Дидим. Спряхме се на Palm Wings beach resort. Сега чакам и другото семейство с което ще пътуваме да го одобри.

А как ви впечатления имате от Garden of Sun 5 *? Излиза по - евтино там - само отдалечеността от плажа ли му е минус?

Препоръчвам Палма  Peace за мен двата хубави хотел в Дидим са Веноса и Палма, незнам нищо за новия хотел Аурим - потърси отзиви от миналото лято.

Имам питане към пътували с кола до Антания, Сиде - колко км. са от София до там минавайки през Истанбул и вътрешните магистрали на Турция, а не през Чанаккале и надолу по крайбрежието до Айдън и т.н.
Т.е. по-добре ли е да се мине през Истанбул и вътршността или през Чанаккале? Като км. има ли разлика?

# 631
  • Мнения: 1 036
Здравейте,
весело посрещане на новогодишните празници.
 
И аз да помоля малко за помощ: досега сме били само в Pine Bay Holiday resort и останахме много доволни, но мислим да го сменим с  Onyria Claros Beach & Spa Resort. Четох мнения  и отзиви за хотела които са много противоречиви. Моля за съвет.

Не прави тази грешка с Онирията, това е хотел който е бил хубав, но вече не е - хигиената е под всякаква критика и трябва доста реновиране.

# 632
  • Мнения: 262

Дудинка,някъде към 1270-1280 км. от София. Минава се през Истанбул. Това е по-краткия маршрут от този през Чанаккале или Гелиболу. От там ви се удължава доста пътя. Simple Smile Весело посрещане на НГ /на всички от този форум/ и след празниците който няма резервация нека да се вземе в ръце до края на януари са най-изгодните цени за лято 2015г.   bouquet

# 633
  • София
  • Мнения: 4 294
За Онурията писах подробно като се върнахме септември, със смесени чувства съм, ако питам децата само там ще искат да ходят, но ние с мъжа ми май не искаме да повторим  Wink Хигиената наистина е под всякаква критика, иначе като концепция - разположението на аквапарка, плажа, анимацията са замислени много добре. Стаите са просторни, но вече захабени. Кърпите също. Да не се повтарям  Laughing

# 634
  • София
  • Мнения: 4 294

Дудинка,някъде към 1270-1280 км. от София. Минава се през Истанбул. Това е по-краткия маршрут от този през Чанаккале или Гелиболу. От там ви се удължава доста пътя. Simple Smile Весело посрещане на НГ /на всички от този форум/ и след празниците който няма резервация нека да се вземе в ръце до края на януари са най-изгодните цени за лято 2015г.   bouquet

  bouquet повече си е от колкото пътя да Кушадасъ значи, все още не сме резервирали, разглеждам ги офертите, но сируно януари или февруари трябва да се вземем в ръце  Grinning

# 635
  • Мнения: 1 525
... и след празниците който няма резервация нека да се вземе в ръце bouquet
Време е. Не отлагайте.
А след това ще включим часовниците на обратно броене.
В очакване на   Nature Sunny       grinning039

# 636
  • Бургас
  • Мнения: 10 827
... и след празниците който няма резервация нека да се вземе в ръце bouquet
Време е. Не отлагайте.

Ние тази година няма да правим резервация на ранни записвания. Сигурно ще резервираме месец-два преди пътуването. Дано да е останала една скромна стаичка в някой хотел в Мармарис за нас  Laughing Иначе често зяпам оферти и мъжа ми със сериозен тон ме обяви за вманиачена и умопобъркана. Какво съм виновна, че така ми е домъчняло за Турция. Предполагам не съм единствена, нали  Wink

# 637
  • Мнения: 8
Търся мнения за GRANADA LUXURY RESORT & SPA - 5*, Алания. От снимките не ми става ясно как се влиза в морето. Ако някой го е посетил, моля да сподели.

# 638
  • Мнения: 4 500
Не си, не си  Party След миналогодишния ни провал, и аз чакам, детето като видя аквапарка на Ефталиите и направоооо  Crazy

# 639
  • Plovdiv
  • Мнения: 112
Търся мнения за GRANADA LUXURY RESORT & SPA - 5*, Алания. От снимките не ми става ясно как се влиза в морето. Ако някой го е посетил, моля да сподели.
Тази година като се връщахме от Алания в автобуса имаше хора от Гранада и те разказаха,че с изключение на едно малко местенце с пясък всичко друго е на платформа.Споделиха,че хотела им е харесал много като обслужване и обстановка!

# 640
  • Мнения: 164
ЧЕСТИТА НОВА ГОДИНА!
Желая ви 3драве, късмет, успех и много поводи 3а усмивки!

# 641
  • ВАРНА-морето,сините вълни.
  • Мнения: 4 803
Нещо не откривам,къде може да се плува с делфини,заслужава ли си удоволствието и на каква цена?Благодаря предварително.

# 642
  • Варна
  • Мнения: 3 963
А с кола до Алания някой да е пътувал и за колко часа е долу горе?



Ако сте само двама и колата не ви трябва на място едва ли си заслужава 5-600 лв. гориво и пътни разходи с поне 30часово шофиране пред 200 лв. автобуса и да те возят.

# 643
  • Мнения: 136
На нас понеже ни предстои подобно пътуване (до Алания), съм си направил следните (груби) сметки:
- горивото, което ще ни е необходимо, ще е между 300 и 400 лева;
- като времетраене преходът може да се направи за около 15-17 часа (в това време включвам и 3-4 почивки по 20-30 минути).

# 644
  • Мнения: 4 500
Аз като ви чета и сериозно се сдухах как ще стигнем с тоя рейс до Алания  Tired Гледам, че на практика е със около 100 км повече от Дидим. Но защо такава разлика в часовете  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт