Шапка, шал и ръкавички пазят ЮЛСКИТЕ колички. - Тема 4

  • 35 573
  • 727
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 3 404
Пък в нашия град не дават за ехо,понеже няма кой  #Cussing out
Исках за гадтро,и такъв Човек не съществува  #2gunfire
В кой век живеем,мислим до София да отскочим то се е видяло срам и позор.
нещо пусто тук,няма изписване на темата  Rolling Eyes

# 676
  • Мнения: 1 883
Здравейте, момичета.
Елфита, много голяма твоята госпожица. Тя седнала ли стои вече? Браво на нея. Моята не проявява още интерес към сядането. Имаме обаче вече две зъбчета.
Честито на всички, които имат месечинки.
Тони, на теб да ти е честит племенникът.
Юлиянка, нашият матрак е бамбуков, ако това ще ти е от помощ, но не мога да ти покажа какъв точно, че не зная Embarassed. Още когато бях бременна и купувахме нещата за бебето в магазина избрах легло и после разгледах матраците. Действах на принципа не евтин и не най-скъп. Харесах един и го взех на друг принцип - на мъжа и прасето - или случваш или не Mr. Green. Не зная малката дали го харесва, защото в нейното легло е спала само в началото няма и месец. Сега смятам да я насочвам натам, та ще видим.
Моника, това с гърдата, от приятелки, които са кърмели зная, че бебетата си я предпочитат. Искат да си сучат за успокоение. И моята го прави, но пък върши и чудесна работа като недоволства  Laughing
Бебе 2, действай на принципа, който са дали момичетата по-горе. Струва ми се, че това най-дава резултат. В началото аз се опитвах да огрея навсякъде, но не става. Е, вярно, сега не е нито толкова чисто, нито толкова подредено, както преди, но бива. ММ гледа малката, когато ходя на лекции и много добре вижда с бебе в ръцете каква можеш да я свършиш. Доста помага, не мога да се оплача, но ми се струва, че откакто му се налага да я гледа без мен, помощта му се увеличи.

# 677
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
Офффф Елфита, лошо съм го научила ММ„ ама и мен майка ми лошо ме е възпитавала Confused ooooh!

И нека превъзпитанието започне сега  Mr. Green Съвсем възможно е.

Елфита, много голяма твоята госпожица. Тя седнала ли стои вече? Браво на нея. Моята не проявява още интерес към сядането. Имаме обаче вече две зъбчета.

Га е подпряна стои.На снимката съм дигнала гръбчето на количката.Без подпора не може да стои седнала.Тя също обича да си лежи,с играчка в ръка и да си я дъвче.Не държи да е само седнала.

Пък в нашия град не дават за ехо,понеже няма кой

Трябва да ви дават направлението.Пък вие може и до съседен град да отидете.Ехографията влиза в програмата на здравната каса и се учудвам,че не ви дават направлението

# 678
  • Варна
  • Мнения: 483
Добро утро!
Вчера бяхме на консултация. 3 дена преди да навърши 7 месеца Ади тежи 7,6 кг и 65 см. Наддала е цели 800 гр, въпреки двата зъба, които ни пробиха и намаления апетит. Малко ни се поскараха, че не я слагаме да седи, подпряна на възглавници, ама тя не иска. Аз я слагам и точно след 30 сек се е изхлузила с ръмжене. Ваксина не ни сложиха, понеже гърлото й било сочно, което можело и от зъбите да е (вчера ни проби втория). И нас ни гледа, и моето гърло било сочно, но аз не усещам никакъв дискомфорт там.
 Даде ни направление за изследвания и ехограф. Утре ще ходим да ни боцнат (аз ке използвам момента да иси видя щитовидната, ме много килца имам отгоре). После ще отидем до Метро да търся пуешко филе за беба, че идея нямам къде другаде да търся.

След консултацията вчера се поглезих с фризьор и най-накрая се реших да покрия белите коси, че доста станаха вече, но не случих на цвят и станах рижава. Ама карай, не съм от тези дето много се впечатляват. Другият месец ще поправя грешката.

Елфита, Васито голяма хубавица. На мен защо така не ми идва отвътре да слагам роклички и панделки, не знам. Слагам практични дрехи. Даже и като излизаме на разходка, обичайно мятам космонавта върху домашните дрехи.

Сега да се оплача. Поръчах от Англия дрешки и играчки за малката за 300 лв и фирмата превозвач ме прецаква много гадно. Вече мина месец, а ни вест, ни кост от тях. Звъня на телефона - включва се секретар, на рмейлите не отговарят и няма никой в офиса. Писах и на софийския мейл - и оттам нямам отговор. ММ ще ходи днес пак до офиса им и след това, ако няма резултат, мятам всички телефони наред.

# 679
  • Пловдив
  • Мнения: 421
Добро утро и от нас Simple Smile
Ние минахме на ехограф всичко му е наред на малкия.Не платихме нищо.Навсякъде където ида съм свикнала да ми искат по 2-3 лева  Laughing
Много съм доволна от прегледа докторката много добре го огледа и отпред и по корем го сложи и отзад гледа,пикочния мехур,абе доколкото разбирам добре си свърши работата жената.Много мило се държа и ми обясняваше всичко.
Това е от нас малкия спи,че се измори от държане на ръце,нали не обича и му беше зор  Grinning
Ще хапне като стане.Пуйка ще давам за първи път и ще излезем за малко,времето става горе-долу Simple Smile

# 680
  • Мнения: 322
Здравейте, така и не разбрах за Желязков какво не е наред за ехото.
Аз също само веднъж съм обличала на беб поличка на Великден, не че има много женски гардероб Laughing, но за фото става. Иначе нищо ново.
Бебе2, даваме фира с този ритъм, яхам и аз метлата често често, но помагат кака и тати. Оставяй децата на мъжо чат пат и си разпределете задълженията.  Като чета си шесторкия Шива. Евала иначе за всичко което правиш.

# 681
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
който педиатър си получава направление от джипито,

Да,това вече си е схема.Може да смениш с ЛЛ педиатър.Моите деца са записани при такъв и всичко си правим при него

Елфита, Васито голяма хубавица. На мен защо така не ми идва отвътре да слагам роклички и панделки, не знам. Слагам практични дрехи. Даже и като излизаме на разходка, обичайно мятам космонавта върху домашните дрехи.

Снимката е от ден,в който бяхме кифли в Мола.Иначе всекидневните ни разходки и при нас са така.Но си имам по така дрешки и си я нагласям.Аз много обичам
Честит нов цвят.Изчакай малко и може да удариш една нова боя

Благодаря на всички за комплиментите за Виви.Така й казваме на галено от Василена.Към Васка и Васи имам обрив,но все пак съм сигурна,че няма да й се разминат в живота

През кой сайт ги качвате, че не излизат като линк ами направо снимката  newsm78  

От всеки може.Важното е да дадеш правилния линк Стъпваш върху снимката и с десен бутон ти излиза меню.Избираш Копиране адреса на изображението .Слагаш линка тук,маркираш го целия и натискаш от менюто над прозорчето за писане Вмъкни изображение

# 682
  • Мнения: 3 404
Чета ви и с единия крак бутам количката в хола  ooooh! ми спа 50 мин и мрънка,а не заспива.И тъй сега спи,вън дъжд,гръмотевици  Sad .Купик пащърнак,утре ще варя и замразя,детео го хареса,а само хип го имат вмомента,ама 3 лв за бурканче не ми се дават.

# 683
  • Мнения: 322
Чета ви и с единия крак бутам количката в хола  ooooh! ми спа 50 мин и мрънка,а не заспива.И тъй сега спи,вън дъжд,гръмотевици  Sad .Купик пащърнак,утре ще варя и замразя,детео го хареса,а само хип го имат вмомента,ама 3 лв за бурканче не ми се дават.

Само почиствай от сърцевината, която е жилава.

# 684
  • Бургас
  • Мнения: 366
Благодаря за указанията на Елфита   bouquet  

Последна редакция: вт, 27 яну 2015, 11:53 от misi77

# 685
  • Мнения: 370
Честита месечинка на Елфита и нейната принцеса     bouquet
За мъжете и неразбирането, моя опит е друг. ММ гледа да помага, но е малко несъобразителен на тема сън и шум и не си играе особено с Лили, но постоянно ми повтаря колко ми се възхищава. Иначе пазар, сметки са негови задължения, чинии и готвене се редуваме, но повече той, а се прибира доооста по-късно, понякога и в 23.
За дъждобрана и аз все се чудя, аз дори и когато духа не го слагам, но имам голям сенник. Онзи ден се шлях с една колежка от университета и тя много похвали количката, била супер маневрена,а тя е бутала колички на приятелки. Беше направо удивена колко леко се навигира с една ръка.
Моята Лилия от скоро почна да обръща внимание от къде идва млякото, гали ми гърдите и ми и ми разглежда зърната. Започна да се изправя на крака, да се притеснявам ли? Не е ли рано, да се опитва да стои, да не всеме да си травмира крачетата нещо?

# 686
  • Мнения: 322
Ех какви деца сте отгледали само  Laughing
И моята беба й се стои, не обича много много да седи. Още си свива стъпалата.
Много дълга работна седмица и много тихо във форума...

# 687
  • Мнения: 3 404
Блускай,мерси,ама беше тая  Grinning вече е във фризера пащърнака.
Много се чудя с въвеждането на маслото  newsm78 ,давам принципно купешки пюрета,ама искам в домашното да добавя мазнина.Двоумя се м/ у някскво немско масло и зехтина на плазмон,който е детски.Или пък върджин,кое е по- подходящо?
Аз от ММ,не мога да се оплача,но може и повече  Naughty кухнята съм му я завещала на 99% детето също мога да му го оставя без проблем.Но,му куца съобразителността понякога,дали пък аз не изисквам много,мъжа си е мъж все пак.
Днес въведох кайсия,пюре на Ганчев.Как върви при вас захранването?[/]
Ох мс,вади си биберона от устата и пак си го връща  Rolling Eyes а аз го чакам да си заспи  Whistling

# 688
  • Бургас
  • Мнения: 366
Добра вечер  Hug
Беба и ученика са по леглата. Аз варя манджите за утре и вдругиден. Пена мие паниците и аз се отдавам на форума  Mr. Green
Аз толкова зарзавати дадох, само този пащърнак пропуснах, ама много съм завеяна  ooooh!
ZVEZDA * аз взех масло на българска мандра, слагам съвсем мъничко в попарата сутрин. Замислих се и за немското и може би като свърши това ще взема от него.
Тази вечер като я къпах я оставих за няколко секунди седнала без да я държа и установих, че доста стабилно си стои.
Вече и съвсем успешно ходи с паяка и дърпа листата на цветята. Обаче откакто се боцна на цикаса го заобикаля  hahaha
От утре на Лидъл има намаления на бебешки пюрета и каши.
Спокойна вечер  Hug

# 689
  • Мнения: 500
Как върви при вас захранването?[/]
 Whistling

Мъки и неволи,май до първи клас ще се кърмим  smile3506 ,малкия не харесва,картоф,тиква,морков  no ,банан яде по малко,ябълка на пюре не я хареса,но сурова да си я гризка с двете зъбчета ,незнам какво да правя вече  Weary ,за утре купих хип пъщарнак,но незнам с какво да му го смеся  newsm12 .

Последна редакция: нд, 25 яну 2015, 23:22 от yulianka

Общи условия

Активация на акаунт