Специална пратка

  • 5 327
  • 37
  •   1
Отговори
  • Мнения: 9 578
Започва кулинарното приключение „Специална пратка”.    

В разгара на предколедната треска зрителите ще посрещат важни гости и ще разберат какво е усещането, когато известна личност се озове на прага на дома им. В рамките на пет поредни дни пет известни личности ще забъркват кулинарни изненади под зоркия поглед на професионален майстор-готвач, като всеки ден те ще получават конкретно кулинарно предизвикателство. Най-интересният и любопитен момент ще настъпва със специалната доставка – всяка известна личност ще доставя приготвения от нея кулинарен специалитет директно до дома на определен зрител.

В кулинарното приключение ще се включат Евгени Минчев, Тити Папазов, Сашка Васева, ясновидката Николета Йорданова и най-красивата българка на 2013 година – Нанси Карабойчева. В ролята на майстор-готвач, който ще напътства звездите, ще бъде Юри Велев.

Продуцент на формата са Paprika Latino, които стоят зад успешното кулинарно предаване „Черешката на тортата”. Форматът „Специална пратка” бе представен по време на тазгодишното издание на Международния филмов фестивал в Кан, където бе посрещнат с изключително положителни отзиви.

# 1
  • Мнения: 780
Първото меню в предаването май не е особено сполучливо.  Joy

# 2
  • Мнения: 1 298
И според мен не беше сполучливо, но пък имаше и много хора, които предубедено подходиха към храната. Да, на някои не им хареса и си го казаха, но при други просто личеше високомерие докато го правят. Забавно беше, на мен ми хареса предаването. Laughing

# 3
  • Sofia
  • Мнения: 26 629
всяка седмица различна ли ще е петорката?

# 4
  • Мнения: 9 578
всяка седмица различна ли ще е петорката?
Същата,но всеки път различен шеф готвач Peace Днес беше Сашка ,а следващия епизод ще е Тити.

# 5
  • Sofia
  • Мнения: 26 629
питам за другите седмици,тази седмица ясно че са те,но не вярвам само те да са винаги,не са особено интересни

нещо това предаване нямаше нужната презентация по нова тв,има много неясноти

# 6
  • Мнения: 9 578
питам за другите седмици,тази седмица ясно че са те,но не вярвам само те да са винаги,не са особено интересни

нещо това предаване нямаше нужната презентация по нова тв,има много неясноти
Предаването ще е само тази седмица,представят го един вид като коледен подарък към зрителите,така казаха .Ако има рейтинг може и догодина пак да има,не се знае....

# 7
  • София
  • Мнения: 15 498
Сашка можеше да измисли и по-оригинално меню.Това и за детска градина не ставаше.

# 8
  • Мнения: 9 865
Много се забавлявах с жената с късата коса, която през цялото време се възмущаваше какъв е този крем-карамел (грис-халвата) и как изобщо не приличало на крем-карамел. Ами не прилича, защото не е...
Менюто беше голяма скука, а самата идея на предаването е що-годе забавна, но не знам защо си мисля, че няма да има продължение.

# 9
  • София
  • Мнения: 15 498
     Как решават на кой да дадат храната?По-добре на хора живеещи по улиците да дават,или бедни старци, хранещи се по социалните кухни. Те предполагам повече ще оценят храната, щом е прясна и топла.

# 10
  • Мнения: 11 577
В началото казаха че ще доставят на хора, които са поръчали храна за вкъщи на някакъв телефон /предполагам на някой ресторант/, или по интернет, но ми изглеждаше доста нагласено всичко.
Интересно е предаването, но нещо недоизпипано ми се струва. Шеф- готвача ми е антипатичен, с Манчев щеше да е по- интересно.

# 11
  • Мнения: 11 607
Интересно е предаването, но нещо недоизпипано ми се струва. Шеф- готвача ми е антипатичен, с Манчев щеше да е по- интересно.

Радвам се, че не е Манчев - имам чувството, че и от чешмата ще излезе вече......

Недоизпипано ми е и на мен, но си признавам, че се забавлявах със Сашка. Дано продължат предаването, на мен ми хареса идеята. И да, ако може на социално слаби да дават част от храната.

# 12
  • София
  • Мнения: 8 165
Какъв беше този десерт, който излезе целия от купичката заедно с лъжичката?

# 13
  • Sofia
  • Мнения: 26 629
трябваше да е мляко с грис,но Тити се лигавеше и изсипа няколко пакета грис и стана като цимент

учудващо за мен ,но Сашка се държа адекватно...и менюто и не беше толкова зле...ще ги видим другите,особено Минчев с претенциите

# 14
  • Мнения: 6 604
Само веднъж засякох реклама на предаването. Даже не разбрах кога започва,а вече е излъчен 1 епизод. Embarassed Кажете, моля кога се излъчва. Благодаря.  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт