На море в Турция - тема 35

  • 70 401
  • 724
  •   1
Отговори
# 540
  • Мнения: 63
Винаги около Recepcion има маси или бюра и там седят Guestrelesation, към който се обръщате,ако имате въпроси.В не всички хотели има представители на посрещата агенция и те са тези,който ви помагат,ако имате проблем.

# 541
  • Мнения: 78
И заплаща ли се услугата-изненада?

# 542
  • Варна
  • Мнения: 10 655
Не би трябвало,но това е комплимент от хотела и те решават,аз исках да платя,защото поисках всички изненади,но не ми разрешиха,беше много мило Party

# 543
  • Мнения: 582
 Момичета искам да ви попитам нормално ли е да имам единствено неподписан от фирмата договор, изпратен на мейла? Платих капаро, но никой не ме вика да подпиша, нито пък са искали от мен да пратя сканиран договор да речем. Според тях всичко било ок, но фактически договор, подписан и от двете страни няма. Така ли се процедира с ранните записвания!?

# 544
  • София
  • Мнения: 2 382
Момичета искам да ви попитам нормално ли е да имам единствено неподписан от фирмата договор, изпратен на мейла? Платих капаро, но никой не ме вика да подпиша, нито пък са искали от мен да пратя сканиран договор да речем. Според тях всичко било ок, но фактически договор, подписан и от двете страни няма. Така ли се процедира с ранните записвания!?
Странно ми се вижда, що за договор е това? Той няма стойност. Не се прави така при ранни записвания мисля, в петък капарирах и подписах договор на място  newsm78

# 545
  • Мнения: 582
Странно е, да. Надявам се и някой от пътувалите с Ориент 99 да се включи, за да каже как е било при тях.
 Някакси не ми се струва нормално да няма подписан и подпечатан договор, независимо, че пътуването ще е доста по-напред във времето.

# 546
  • Мнения: 5 138
Аз напечатано нямам нищо, защото отидох късно и ми казаха че ще го печатат на другия ден да мина като имам възможност да си го взема, но имам на ръка бланка написана с хотел дати и имената ни и касов бон за капарото, че за нашия хотел е 50%

# 547
  • Мнения: 32
Аз баях в Ориент99 миналата седмица, подписахМЕ договора, имам касова бележка за капарото, всичко ми се струва точно като изключа факта, че девойката не знаеше как се изчислява процент и три пъти го вади от общата сума и накрая аз и обясних,за да не се излага момичето. А и имаше една доста нахална баба в офиса на Гладстон шефка го раздава, но това са подробности. Simple Smile

# 548
  • Мнения: 582
Аз баях в Ориент99 миналата седмица, подписахМЕ договора, имам касова бележка за капарото, всичко ми се струва точно като изключа факта, че девойката не знаеше как се изчислява процент и три пъти го вади от общата сума и накрая аз и обясних,за да не се излага момичето. А и имаше една доста нахална баба в офиса на Гладстон шефка го раздава, но това са подробности. Simple Smile

Тоест имаш подписан договор, независимо че си платила само капаро?

# 549
# 550
  • Резерват "Северозапад"
  • Мнения: 2 366
От Ориент вече месец чакам фактура за платено капаро Mr. Green.

# 551
  • София
  • Мнения: 2 382
minimouse, защо не им се обадиш и не поискаш нормален договор? Иначе са коректни, 2 пъти съм пътувала с тях до Турция, с договорите не съм се занимавала аз обаче ми се струва, че си имахме договор подписан от самото начало.

# 552
  • Мнения: 582
 По телефона ме увериха, че всичко е наред и че няма нужда да ходя, но мен нещо ме гложди. Вместо да звъня ще отида направо на място, но за жалост ще мога чак към края на седмицата, та за това реших да питам и тук как стоят нещата.
 Не съм пътувала до сега с ТА, но все ми се струва, че е редно като правя резервация и плащам капаро, възлизащо на не малка сума, да имам договор?!

# 553
  • Мнения: 5 138
Явно им е практика , коректни са иначе
с Караджъ турс за Истанбул като пътувахме , пак нямах от тях подписан договор , но всичко си беше ок.

# 554
  • София
  • Мнения: 2 382
Разбира се , че е редно да имаш договор  Peace Но не мисля, че имаш повод за притеснение , Ориент са абсолютно коректна фирма. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт