ДУБАЙ 8-ма тема

  • 81 577
  • 737
  •   1
Отговори
# 60
  • Русе
  • Мнения: 856


vladigm, когато търсиш инфо за разстояния, маршрути, използвай гугъл карти 

Можеш да си зададеш различни опции за транспорт, време и т.н. Hug

# 61
  • Мнения: 23
Благодаря,maiche.  bouquet

# 62
  • Мнения: 4 734
Метрото в петък работи от 13.00...Иначе в Дейра хотелите са по-евтини, просто ще пътувате по-дълго с метрото или с такси (излиза по-скъпо)... До палмата ходи и автобус номер 8, виж обаче на коя спирка може да го вземете... За летището отивате с метро от Дейра до Ибн Батута Мол и там вземате автобус 55 (спирката на автобуса е много близо до метро станцията) до летището... Разстоянията са големи в Дубай... Mr. Green

# 63
  • Мнения: 2
Привет на Всички щастливци посетили вече Дубай!
И аз след две години мечти се реших да си направя една осемдневна екскурзия до този вълшебен град .. Grinning.. с приятеля ми..
Билети и хотел вече са резервирани...поизчетох чудесните теми тук.. Благодаря, за полезната инфо без която е трудно сам да организираш пътешествието..
Случайно някой да лети на 27,01,2015 за Дубай...
Дали ще е подходящо за плаж преди обяд..
Охххх много се вълнувам.. Rolling Eyes

# 64
  • софия
  • Мнения: 9 590
Миналата година беше подходящо, даже се изгаря за десет минути, водата беше ледена.

# 65
  • Мнения: 11
Здравейте на всички!
Предстои ми почивка в Дубай на 19.03. Ще отседнем в хотел Ramee Rose 4* в бизнес квартала Tecom. Хотелът се намира близо до Mall of Emirates i Jumeira Beach. Някой може ли да ме информира кой други плажове си струва да се посетят и какъв е превоза до тях? Simple Smile)

# 66
  • sofia
  • Мнения: 4 296
Здравейте, аз вчера купих билети, нооо проблема с хотела е пред мен. 5-12.02 са датите ми
Вие от кои сайтове запазвате хотели? През Букинг под 200лв на ден за двама не намирам приличен хотел. Моля да ми помогнете с инфо, приемам съвети всякакви, а темата я чета от дълго време Simple Smile

# 67
  • Берлин
  • Мнения: 4 483
Здравейте, аз вчера купих билети, нооо проблема с хотела е пред мен. 5-12.02 са датите ми
Вие от кои сайтове запазвате хотели? През Букинг под 200лв на ден за двама не намирам приличен хотел. Моля да ми помогнете с инфо, приемам съвети всякакви, а темата я чета от дълго време Simple Smile

потърси по-внимателно....  Hug И можеш да видиш по-евтин район /напр.Дейра/, но чети обезателно да е до метрото близо
http://www.booking.com/hotel/ae/sun-city-international.bg.html?s … ght_room=33514403

# 68
  • Мнения: 11
Аз вече съм резервирала места и съм капарирала за този ( пътуваме чрез агенция). Затова исках някой по-компетентен от мен да помогне . Simple Smile)

# 69
  • Русе
  • Мнения: 856
Здравейте, аз вчера купих билети, нооо проблема с хотела е пред мен. 5-12.02 са датите ми
Вие от кои сайтове запазвате хотели? През Букинг под 200лв на ден за двама не намирам приличен хотел. Моля да ми помогнете с инфо, приемам съвети всякакви, а темата я чета от дълго време Simple Smile

Grand Midwest Reve Hotel Apartments  - на 10мин от спирка на метро.

# 70
  • Русе
  • Мнения: 856
Здравейте на всички!
Предстои ми почивка в Дубай на 19.03. Ще отседнем в хотел Ramee Rose 4* в бизнес квартала Tecom. Хотелът се намира близо до Mall of Emirates i Jumeira Beach. Някой може ли да ме информира кой други плажове си струва да се посетят и какъв е превоза до тях? Simple Smile)

Jumeirah Beach Park  - е затворен.

Може да отидете на Марина бийч - на 15мин с такси или на 35мин с метро.

Al Mamzar Beach Park - на 1ч и 30мин с метро и автобус C28.

Jumeirah Public Beach (Umm Suqeim Beach) - за снимка пред Бурж ал Араб, на 15мин с такси.

# 71
  • sofia
  • Мнения: 4 296
Здравейте, аз вчера купих билети, нооо проблема с хотела е пред мен. 5-12.02 са датите ми
Вие от кои сайтове запазвате хотели? През Букинг под 200лв на ден за двама не намирам приличен хотел. Моля да ми помогнете с инфо, приемам съвети всякакви, а темата я чета от дълго време Simple Smile

Grand Midwest Reve Hotel Apartments  - на 10мин от спирка на метро.
Това ми е един от вариантите.
Да разбирам ли, че на тази цена ще имам още 20% начислени?

# 72
  • Русе
  • Мнения: 856
Да + 10 дирхама на ден.  Peace

Последна редакция: пт, 16 яну 2015, 17:44 от maiche

# 73
  • sofia
  • Мнения: 4 296
А някой дали е наемал апартамент от агенция?
Оказва се, че още едно семейство ще дойде с нас и се чудя дали да не търся 2 спален апартамент

# 74
  • Мнения: 11
Много благодаря за отговора!
А можете ли да ми кажете приблизителна цена на такситата - примерно този пробег 15 минути колко горе-долу би ми струвал, за да преценя дали да разучавам градския транспорт или си струва да се движим с такси???

Общи условия

Активация на акаунт