Всички ми завиждат

  • 25 741
  • 427
  •   1
Отговори
# 405
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Завиждам на Хъши за скромността. 
И аз. Случва ми се да имам съмнение и за способностите да тръшна свободен мъж, камо ли обвързан с някоя прекрасна съфорумка Laughing

# 406
  • Once there was a Hushpuppy...
  • Мнения: 12 406

Изтървах момента, в който трябва да се почувствам засегната по какъвто и да е начин.  Laughing Аз сама ти казах, че е по-вероятно мъж да налети на която и да е хубава жена, вместо на някоя, която няма да разпознае на сутринта.  Mr. Green


Кво, сега ми казваш?
Аз хем съм коя де е жена, нищо и никаква...хем, се имам за прекрасна рано сутрин Wink

# 407
  • Somewhere beyond the moon and stars
  • Мнения: 649
Казвам ти, че май ще се върна в темата за интернет общуването и ще си променя мнението, защото изреченията ми май се оказват по-объркващи, отколкото си мислех.  Mr. Green

Да перефразирам:
Мъжете, които имат поп-фолк тип ценностна система, са привлечени от жени тип НиЛо, които, общо-взето, не е трудно да се открият в която и да е дискотека.
Има, обаче, и другия тип мъже, които предпочитат по принцип жени, които да са хубави и без един тон грим и фотошоп (напр. ти, аз, Мегън Фокс, жената в кафето). За тях не е задължително да се чувстват привлечени от звездите на родната сцена, което се опитах да покажа в гореспоменатия разговор, т.е. повечето мъже си имат някакъв критерий, в общия случай не налитат на всичко, което мърда и е малко принизяващо да мислим за тях по този начин, когато всички сме Хора.
Това настрана, не ме обижда факта, че друга жена е красива и има успех с мъжете. Нито пък принизява моята самооценка.

# 408
  • Once there was a Hushpuppy...
  • Мнения: 12 406
Ти наистина ме разби вече. Казваш ми открито, в очите че мъжа ми е поп-фолк тип и му определяш ценностната система ooooh! ooooh! ooooh! ooooh! ooooh! ooooh! ooooh! ooooh! ooooh! ooooh! ooooh! ooooh! ooooh! ooooh!
Щом харесва Нило за едното ч###е..........
Живееш в голяма заблуда относно мъжете Peace
Ти знаеш ли коя е Лаура Паузини???
Защото не я намирам за поп-фолк. Не че нещо, но такава музика слуша моя конкретен мъж.

# 409
  • Мнения: 4 120
Колко малко познавате мъжете  ooooh!

# 410
  • Мнения: 14 654
А, мога да се обзаложа, че мъжа/който и да е, твоя или някой друг/ със сигурност би преспал с мен Wink А, ти после можеш да успокояваш с приятелката ти Peace

На бас, че това не се отнася за мъжа на Шанталчето  Laughing

# 411
  • Мнения: 13 076
Хъш, мъжът ми иска снимка:) Навит е:)))

# 412
  • Мнения: X
Е сега кой не знае Лаура Паузини ?
 Аз пък съм много зле и не знам почти нищо за поп фолка  Grinning
А за вкуса на даден мъж не може да съдиш само по това ,което ти е споделил - всеки си има тайни въжделения някви там  Simple Smile  Едно е какъв искаш да те виждат всички и друго е -какъв си всъщност.

# 413
  • Somewhere beyond the moon and stars
  • Мнения: 649
Ти наистина ме разби вече. Казваш ми открито, в очите че мъжа ми е поп-фолк тип и му определяш ценностната система ooooh! ooooh! ooooh! ooooh! ooooh! ooooh! ooooh! ooooh! ooooh! ooooh! ooooh! ooooh! ooooh! ooooh!
Щом харесва Нило за едното ч###е..........
Живееш в голяма заблуда относно мъжете Peace
Ти знаеш ли коя е Лаура Паузини???
Защото не я намирам за поп-фолк. Не че нещо, но такава музика слуша моя конкретен мъж.

Ни най-малко не съм имала предвид пък твоя мъж.  Laughing Отказвам се и отивам да си ям доматите с колчетата, мир и спокойствие да има.  Hug

# 414
  • София
  • Мнения: 5 884
...
А, мога да се обзаложа, че мъжа/който и да е, твоя или някой друг/ със сигурност би преспал с мен Wink А, ти после можеш да успокояваш с приятелката ти Peace
Както и твоят би преспал с нея и приятелката й Sunglasses

# 415
  • Мнения: 1 103
А, мога да се обзаложа, че мъжа/който и да е, твоя или някой друг/ със сигурност би преспал с мен Wink А, ти после можеш да успокояваш с приятелката ти Peace

Моите впечатления са, че всяка жена може да направи това изказване, без значение как изглежда тя.
Тя се насочва към тези, които знае че може да спечели, останалите разбира се не са и симпатични и не са и по вкуса. Обикновенно на жените им е ясно кои мъже им откликват и ако целта е да покаже колко е неустоима, то тя знае къде да се пласира. Роматичните изяви, разбитите сърца, потоците от сълзи ... и тях всяка жена може да ги постигне, защото на нея много добре и е известно по вкуса на кой тип мъже не е ...
Сега въпроса от какво има нужда жената в случая? Да поплаче на приятелка на ранмото и да се почувства нещастно влюбена и изоставена или да покаже на всички каква блестяща птица е  Peace  
И двете ги може всяка жена. Зависи с какво и се занимава  Peace
И мои лични наблюдения:
От дискотеките мъже може да си тръгнат сами, но жените, ако поискат,  си тръгват с някого   Peace  

# 416
  • Мнения: 14 654
Не знаех коя е Лаура Паузини, но проверих в гугъл и мисля, че тя е типичен пример за грозновата жена, която в същото време някак си успява да е много хубава и привлекателна. На мен лично ми хареса много.

# 417
  • Мнения: 4 120
А, мога да се обзаложа, че мъжа/който и да е, твоя или някой друг/ със сигурност би преспал с мен Wink А, ти после можеш да успокояваш с приятелката ти Peace

Моите впечатления са, че всяка жена може да направи това изказване, без значение как изглежда тя.
 
Не само да направи изказване, но и да го приложи в действие. Но нека някои се успокояват, че мъжът им дори няма да погледне Николета.

# 418
  • Бургас
  • Мнения: 5 752
Въх, леле майко...Това от последните две страници кърти  Joy
Освен, че кърти поражда у не поп фолк кратуната ми с буйна черна грива...Е ли е похвално, че смяташ, че можеш да преспиш с всичко живо, което има пенис  hahaha И следва ли да ти завиждат, че си мислиш това?

Усещала съм завист за кучо. Страшен красавец е. И най - редовно ме питат и разпитват. Заглеждат го.  hahaha Но той не спи с всички...не...той чака най - доброто  hahaha И в интерес на истината е страшно красив за породата си. И много се кефя, защото ми е приятно когато за 50 ти път през топлия сезон, някой ме спре и започне да ме разпитва.

Допълвам се: Детето ми завижда и то не благородно. Винаги, когато има нещо за правене: Искам да са възрастен. Ти правиш каквото си искаш...Патето, още не знае, как мама иска да ходи на училище.  Laughing

Сигурна съм, че и мъжа на НиЛото поглежда други освен нея. Не за друго, ами защото е човек.

Не съм се хващала да изпитвам завист в лошия смисъл. Т.е. и да злобея. Но ще е чиста лъжа ако отрека напълно. По - скоро едно скришно чувство на възхита бих казала. Когато видя добре облечена жена, която излъчва финес, има маниер, грация...то не се описва лесно. Но на такива жени им се възхищавам. Те не изглеждат никак евтини, а в същото време не е нужно да има марка на дрехите им. Понякога се чудя, защо по дяволите нямам това, което имат те...но пък мога да им се кефя.

Последна редакция: пн, 26 яну 2015, 13:09 от MeMyselfI

# 419
  • Мнения: 12 694
Завиждам на Хъши за скромността. 
И аз. Случва ми се да имам съмнение и за способностите да тръшна свободен мъж, камо ли обвързан с някоя прекрасна съфорумка Laughing

Свободните са по-трудни.

Общи условия

Активация на акаунт