ПрЪвУписТно запис че в умниверситетска тема: До Англя с BNW - засра ми се- 93

  • 34 929
  • 798
  •   1
Отговори
# 780
  • Мнения: 3 499
Тази жена да не би да има дислексия? Аз отказвам да повярвам, че е възможно да е ЧАК толкова неграмотна.

# 781
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Не знам дали има дислексия, но /според мен/ графомания - със сигурност.

Графомания (от графо- и гръцкото μανία — безумие, изстъпление) — болезнено влечение и пристрастяване към усилено и безплодно писане, към многословно и безполезно съчинителство. Графоманът се стреми към публикуване на своите произведения. Въпреки че нямат литературни способности, те се стремят (понякога успешно) да издадат своите художествени произведения, а графоманите, не притежаващи научни знания, се стремят към публикуване на своите псевдонаучни трактати. Графомански прояви се наблюдават при наличие на психопатични и шизофренични състояния.

# 782
  • Мнения: 10 079
Не знам дали има дислексия, но /според мен/ графомания - със сигурност.

Графомания (от графо- и гръцкото μανία — безумие, изстъпление) — болезнено влечение и пристрастяване към усилено и безплодно писане, към многословно и безполезно съчинителство.
+1 Peace
Ооо, на мен много ми е полезно. Така ме забавлява нейното самочувствие  Joy

# 783
  • София
  • Мнения: 550
Из коментар към статия за България:

Цитат
Красиви са Българските местности ние трябва да си по-поляризираме

# 784
  • Мнения: 10 079
Цитат
да не ви отекчавам
Цитат
започна да ми звани
Цитат
ацки много.

# 785
  • Мнения: 8 163
Цитат
Красиви са Българските местности ние трябва да си по-поляризираме
Потресена съм.

# 786
  • забравих си мисълта...
  • Мнения: 5 728
Цитат
Когато сте бел и млада ако сте имали познанство и той никога не се сещал за вас и не ви поздрави.Не тъгувайте за тъкъв мерзавец,подлец и нехрани майко. Той дълбоко в себе си е един нарцис само себеси и парите хресва .Хора ,кото никога не уважават другите и постигат всичко с лецимере за мен това не е човек ,а някакъв корунпиран подлец!

Цитат
Здравей иматели сняг та,?

Цитат
Нямами сняг.

# 787
  • Мнения: 7 171
Претенцийте почти ги преглътнах, но това тиренце ми се опъва. Май ще се наложи и с неговата липса да свикна. Grinning

А по-добряването как ти действа? Laughing

# 788
  • На един клон
  • Мнения: 1 064
Цитат
добро утро банда -минавам само да ви поздравя -нищо ново при нас...
...дори и днес неуспях да се наспя.Какво и стана незнам .Ставам и я пискам на двора да си свърши работа а аз я чакам вътре -е неще магарето трябва да съм до нея -Сама неиска да седи

# 789
  • Мнения: 8 919
Претенцийте почти ги преглътнах, но това тиренце ми се опъва. Май ще се наложи и с неговата липса да свикна. Grinning

А по-добряването как ти действа? Laughing
По-рядко срещам подобни примери. Но като гледам вие тук колко посочихте, явно не са рядкост. Вероятно са в постове с толкова много други грешки, че не могат да изпъкнат на общия фон.

# 790
  • Мнения: 10 079
Цитат
с сегашния си приятел  още испитвам

# 791
  • София
  • Мнения: 39 823
Цитат
а по НОИ са само работищете

Цитат
хедиатърката доста ме притесни

# 792
  • Испания
  • Мнения: 37 503

Цитат
хедиатърката доста ме притесни

Хейтър + педиатър /някой от тях в ж. р. - по избор/ = хедиатърка.  Joy

# 793
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 165
пак е по-добре от "педито"  Crazy докато разбера, че не пишат за .... тъй де, сещате се  Hug

а нова тяма няма ли да имаме?  Blush ще ни заключат

# 794
  • Sofia, Младост 3
  • Мнения: 674
Цитат
Здравейте,въпросът ми е има ли някъде в София го-тик дискотека?Смисъл хора които се обличат го-тик в тъмните нюанси,пускат такива песни и хем подобни....  
Thinking
Цитат
 Пише сепете 2/3 от водата  
Цитат
Ток във форума има ли тема за фотографи?  

Общи условия

Активация на акаунт