На море в Гърция 2015 - I

  • 89 238
  • 802
  •   1
Отговори
# 780
  • Мнения: 7 519
Предпочитанията ми са хубав пясъчен плаж, приличен хотел или нещо под наем, град в близост и  места за излизане и разходка.

# 781
  • софия
  • Мнения: 9 590
Дечи, що се хабиш?

# 782
  • Мнения: 7 519
Защо да се хаби? Нали все пак темата е за това? Не съм била на море в в Гърция. Обикновено ходим в Южна Франция, но тази година решихме да разнообразим обстановката, а Гърция ми е просто неизвестна. Разгледах доста сайтове, но предпочитам информация от първа ръка, а не какво ми казва туроператора!

# 783
  • Sofia
  • Мнения: 488
Момичета моля за малко помощ.Отговориха ми от две къщи, но не намирам много отзиви за тях.Та ще помоля тук някой ако има мнение да сподели.Ето ги и тях:

http://www.feelgreece.com/bg/maria-village-apartments За тук само плажа ме притенява пред къщата как е че нещо не ми става ясно.Иначе за Вурвуру като селце съм наясно.

http://www.feelgreece.com/bg/linaraki-studios За тук пък освен че е близо плажа другото ми е мъгла.Много не познат район за мен.

Ще се радвам някой да има отзиви за местата да за направим избора си   bouquet

# 784
  • София
  • Мнения: 3 912

 +1  Peace само тази тема не е отровила!

# 785
  • софия
  • Мнения: 25 978

 +1  Peace само тази тема не е отровила!
Но прави опити Tired игнор. Да не лишаваме Южна Франция от присъствие.

Последна редакция: нд, 29 мар 2015, 14:12 от zvanche

# 786
  • софия
  • Мнения: 9 590
Не познавам потребителката, но въпросът просто е ... ай няма да казвам.

# 787
  • Мнения: 7 519
Та какъв ми е въпроса? Вече казах, че Гърция ми е непозната и нямам никаква представа какво и къде да търся! Все едно ти да търсиш почивка в Южна Франция, където никога не си била, а аз да ти се подсмихвам защото  на мен ми е позната! Свикнала съм на удобства и търся такива, Кога ходя на почивка си отделям достатъчна сума за да не си броя стотинките за риба, вино или забавления.
 
Не познавам потребителката, но въпросът просто е ... ай няма да казвам.

# 788
  • Мнения: 7 519

 +1  Peace само тази тема не е отровила!
Но прави опити Tired игнор. Да не лишаваме Южна Франция от присъствие.

Въпросите са ми абсолютно добронамерение, но като гледам вашите опити за ''тровене''на темата са успешни!

# 789
  • Мнения: X

 +1  Peace само тази тема не е отровила!
Но прави опити Tired игнор. Да не лишаваме Южна Франция от присъствие.

Въпросите са ми абсолютно добронамерение, но като гледам вашите опити за ''тровене''на темата са успешни!

 Ами твърде общ въпрос, който предполага следния отговор: погледни цялото крайбрежие на Гърция, което е в пъти по- голямо и разнообразно от Южна Франция. Дефинирай малко по точно желанията си, погледни картата на Гърция, ориентирай се и може и да успеем да ти помогнем.

И повярвай може да се окаже, че самолетния транспорт е проблем.

Последна редакция: нд, 29 мар 2015, 15:16 от Анонимен

# 790
  • Мнения: 7 519
Ще ми се да не вземам пакет, а да си наемем сами хотела/ квартирата. Не искам all inclusive, а предпочитам сама да си готвя или да се храним навън, за това и искам да е близо до населено място където има магазини. Ще дам пример с това в Южна Франция- отсядаме в голям курортно селище, където има голям супермаркет и от там си купуваме храна, в курортното селище има ресторант, фризьор, фитнес зала, пералня, басейн, тенис кортове, барбекю и изобщо всичко на което сме свикнали у дома. В близост има градче и марина, където ходим да пийнем по нещо или просто да се поразходим. Та искам нещо подобно. Приемам съвети за места и ще ми е от полза, ако някой ме насочи за сайт за квартири или хотели.

п/с самолетния транспорт няма да ми е проблем, а от летището ще си наемем кола под наем за да се придвижим до хотела.

# 791
  • софия
  • Мнения: 25 978
Т.е. различни от описаните в първия пост?

# 792
  • София
  • Мнения: 783
kikamora, дай да започнем с това - къде живееш и от къде ще хващаш самолета. Ако си в Бг, Блис наистина е права, че нямаш много опции за самолет, защото има директни полети само да Атина, а от там може да се прекачиш на някой полет за някой от островите. Виж ако живееш някъде из Западна Европа, от там си има доста полети до много интересни дестинации. Та най-добре да уточним първо какви са ти логистичните варианти и след това да се търси конкретно място.

# 793
  • Мнения: 7 519
Логистиката не ми е проблем. Разгледах няколко от сайтовете в първия пост и си харесах Сими.

# 794
  • София
  • Мнения: 1 954
Видя ли, че на Сими няма летище? Най-близкото е на Родос. От там с ферибот.

Общи условия

Активация на акаунт