Професионални серии за коса - тема 74

  • 55 966
  • 772
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 293
Колко често трябва да се прави протеинова терапия ApHogee от 2 стъпки?

По-рядко. Доста е силен протеина. Най 20-тина измивания е моето виждане, за да се измие всякаква следа и да не се натрупва.

# 706
  • Мнения: 467
Някой може ли да сподели хидратиращият балсам на Филип Кингсли колко точно е хидратиращ и дали може да замести хидратираща маска?

# 707
  • Русе
  • Мнения: 621
Чудесно, значи тоя сет от двете неща ще е ок, като се има предвид, че ще се използват на два пъти тия 30 мл, да не кажа и на три.

# 708
  • Мнения: 2 855
milavanila, говорим за един и същи продукт - ето този, нали:
http://www.zlatnaribka.com/aphogee/protein-v-dve-stapki-za-silno … ep-protein-118-ml

Всъщност този продукт включва само протеиновата маска с изпичане, а хидратиращия балсам си е съвсем отделен продукт, нали така? И него можем да заместим с друг, наличен хидратиращ балсам/маска?

Виолетова, какво имаш предвид?

Че трябва поне половин час да се отдели за тази терапия. При мен резултатът е бил впечатляващ, скоро не съм я правила, но благодаря, че ме подсетихте.

Тази дозичка е за еднократна употреба и съдържа балсам

http://www.zlatnaribka.com/aphogee/proteinova-terapiya-komplekt- … asht-balsam-22-ml
Ти колко време го държиш този протеин на косата си?

# 709
  • София
  • Мнения: 10 858
Ясно, решено е вече, ще се взима тази протеин - терапия, пък дано има наистина сериозен протеинов ефект върху моето косъмче  Blush

# 710
  • Мнения: 1 889
Освен от Ибей и Амазон от кои други американски сайтове може да се поръча Алтерна?
Мои роднини ще си идват от САЩ и мисля да им поръчам някои неща, но идеята ми е да не ги занимавам, а да ги поръчам сама, с доставка до техен адрес.

# 711
  • Русе
  • Мнения: 621
Въпреки, че съм сърдита на рибката се замислих за тоя сет
http://www.zlatnaribka.com/philip-kingsley/komplekti-philip-king … -shiny-trial-pack

# 712
  • Мнения: 467
Вики и Ники, и аз, та в тази връзка се чудя за балсама.

# 713
  • София
  • Мнения: 10 858
Ох ... този комплект на Филип Кингсли не го бях видяла ... сега и него искам  Laughing
Ще ми е интересно да прочета и аз мнението ви за него, доста е изгоден.

# 714
  • Мнения: 211
И аз се чудя за този сет.... но като гледам мл. май ще пропусна Simple Smile

# 715
  • Мнения: 293
Някой може ли да сподели хидратиращият балсам на Филип Кингсли колко точно е хидратиращ и дали може да замести хидратираща маска?

Силно е хидратиращ, според мен замества изцяло.

S&S, отнема ми 20-тина минути, докато изсъхне протеина и става като абсолютен бетон косата. Но зависи от струята на сешоара и топлината.

# 716
  • Мнения: 799
Хелоу и хубава седмица момичета   bouquet  

Снощи направих обратното миене с маска Макадамия и шампоана за уплътняване на Лореал  Blush  Попих водата и нанесох масло Макадамия и минах с терапевтичната преса - без да суша имах видим обем, блясък и мекота на косата, но без да е пършива  Peace  След това сложих Л2 и малко от Термо крема на Митик ойл, който получих за проба от мила съфорумка  Hug  СЛожих супер малко, попи го, но някак си ми отне от обема  Thinking  Днес косата ми изглежда супер - блясък, подредени краища и фризата, мекота, имах доста запазен вид на изправената си коса, но обема го нямаше и според мен се дължи на митик ойл термо крема , но ще му дам шанс докато свърша пробата с различни серии  Whistling  От написаните коментари смятам да доизползвам маската Макадамия с различен шампоан от нейния за по добър ефект  Peace  
Много съм доволна от термото на Напура - за тънки коси е идеално - няма утежняване, няма сплескване и допълнително омазняване  Peace
Решила съм да си купя Алтерна Рипеър , но чакам да получа някой хубав код и исках да питам ползвалите я момичета дали да си взимам и маската/балсама към серията или може да се види ефекта и само с шампоана, както е при Денсифик  newsm78

Скрит текст:
По темата с ЗР последно коментирам, че мен не ме блокираха въпреки, че аз бях тази която писа на стената им, но пък аз ги ънлайкнах заради цялостното им тъпо поведение. Аз за себе си реших, че ще се огранича от пазаруване от тях до толкова до колкото не ми потрябва нещо което само те предлагат и съм доволна от даденият продукт - не че на тях ще им задреме за мене и ще ми пуснат код Miss you. Надявам се много Арлен или Енцо да ни зарадват с Напура на нормални цени  Praynig А и не само Напура  Mr. Green  

# 717
  • София
  • Мнения: 2 389
Здравейте  Hug Купих си няколко ампули ботокс на Лореал с намерение да взема и маската към тях, обаче я нямаше налична и искам да попитам дали мога да ги използвам самостоятелно без маска  Thinking Ако не имам 2 маски - Митик Ойл и Форс Вектор на Лореал и с коя от двете би било удачно  newsm78

# 718
  • Живее на Луната
  • Мнения: 3 468
Запечатай ампулите с протеинова маска - мисля че Форс Вектор става  Peace

# 719
  • София
  • Мнения: 2 389
Запечатай ампулите с протеинова маска - мисля че Форс Вектор става  Peace
Bell@ , Viki&Niki  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт