122 ОУ

  • 4 817
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: 104
 Здравейте! Прочетох доста мнения за различните училища в Лозенец, но няма актуални. Интересувам се за 122 ОУ/"Стъкленото"/ - за приема от септември 2015г., занималнята, кои ще са учителите на първи клас, битовите условия и пр. Ще бъда благодарна, ако някой се отзове с отговор.

# 1
  • София
  • Мнения: 191
Здравейте и аз се интересувам.
Ще следя темата:)!

# 2
  • София
  • Мнения: 318
Мен ме интересува има ли частна занималня в близост до училището, в която да се занимават с учениците 1-4 клас. За много други училища открих информация, за това ТЦ....

# 3
  • Мнения: 616
Ние записахме там първокласник.
Не сме го избирали, просто в другите училища, които бяха близо до нас не го приеха.
Все още не мога да си обясня как в най-близкото до дома училище детето дори не е в списъка с резерви. Но това е съвсем друга тема.

Не успяхме да отидем на предварителната родителска среща, затова и не мога да бъда полезна с информация. Мисля утре да мина покрай зам.-директорката да попитам някои неща. После ще чакаме теста и след това да видим при коя учителка ще ни разпределят.

Не мога да преценя все още за занималнята. Дали да го записвам или пък да си го прибирам...  Tired

ПП: Относно частните занимални. До момента попадам на две, макар и да не са в непосредствена близост:
http://krile.eu/?page_id=161 - тази е до 35то.
http://www.brilliantmindsbg.com/#!blank/c15ua - тази е на Хаджикоцев.

След доста ровене в търсачките намерих още една, която е доста по-близо до 122ро.

Релони http://www.reloni.com/

Последна редакция: нд, 07 юни 2015, 16:25 от Ванилия Мадагаскарска

# 4
  • София
  • Мнения: 318
Ние записахме там първокласник.
Не сме го избирали, просто в другите училища, които бяха близо до нас не го приеха.


Този набор 2008....ах ах ах.....болна тема ми е .....и нас не ни приеха в моите фаворити за училище и се записахме в 122. Виждала съм 2 от учителките, които ще поемат 1 клас, но не съм ходила нито на откритите уроци, нито на родителска среща, така че и аз не мога да изкажа мнение. Иначе, като база, училището не е зле, дворът е закътан и спокоен а и щели да ремонтират стълбите пред главния вход, а след това и игрищата. Дано да се случи преди началото на учебната година.

Аз няма да имам възможност да взимам госпожицата на обяд и проучвам занималните в района. Има още две на "Цветна градина" : Лапину ( там ходят доста деца от 139) и Цветна градина, както и една до 107 - Островът на съкровищата.

# 5
  • Мнения: 616
Ima една до сами училището, буквално на 30 метра.
Палитра се казва.
Утре ще ходя да я видя.
Обявената цена е 230 лв. на месец.

Предполагам, че столът може да се ползва и от децата, които си тръгват след това и не остават на занималнята?

PP: Цветна градина го възприемам само като клубче, някак не мога да видя как се случва самоподготовка и учене там. Преди време ходех там с децата, да играят в дрвора, а едно момиченце само имаше, и се опитваше да се справя с домашното си. Все едно им бяхме на гости, докато си пишеше домашното, а "какичката" беше като по-голяма сестра  Laughing Забавачка - да, занималня за след училище - по-скоро не.

Последна редакция: нд, 07 юни 2015, 22:14 от Ванилия Мадагаскарска

# 6
  • София
  • Мнения: 318
Цветна градина и мен ме изненада в тази си функция, ние сме ходили само на партита там.
А Палитра  изглежда добре на картинки.... ще минем и ние с дребните да я видим на живо.

За стола не знам, но не виждам причина да не се ползва от всички деца. Имаме едно съседче, което учи там, септември ще е 2 клас, ще разпитам него и родителите като ги видя и ще пиша. Дано да се включи и още някой с актуална информация и впечатления от училището.

Последна редакция: пн, 08 юни 2015, 13:01 от zina_

# 7
  • Мнения: 27
Здравейте,

Дали някой писал в тази тема може да ми даде актуална информация за 122-ро у-ще?

# 8
  • Мнения: 1
Здравейте,

Дали някой писал в тази тема може да ми даде актуална информация за 122-ро у-ще?

Значи 122ро ОУ топ елит. Смениха госпожа Костова и сега е много добра директорка. Учителите са на ниво и обстановката бива. 10/10 йеа

# 9
  • Мнения: 794
Здравейте, също с молба за актуална информация (за 1 клас ) - как е организиран учебния процес?

# 10
  • Мнения: 44
Да побутнем темата!!! След 4-ти клас може ли да споделите мнения. Благодаря!

# 11
  • Мнения: 23
Здравейте!
Дали може някой да сподели информация за учителите, които ще поемат новите първи класове през учебната 2022/2023 година?
Ще съм благодарна на всякакви впечатления и мнения за тях!

Общи условия

Активация на акаунт