Психолог, Психотерапевт

  • 70 556
  • 154
  •   2
Отговори
# 60
  • Мнения: 9
Здравейте,

Някой лекувал ли е алергия чрез психотерапия (за повече информация: http://www.blitz.bg/article/16961)? Моля, препоръчайте ми психотерапевт за тази цел!

Благодаря предварително!

# 61
  • София
  • Мнения: 9 879
Информацията в този сайт актуална ли е или е от няколко години? Някои се пишат членове на неорайхианската школа, а в техния си сайт - не са включени като такива?!

http://icp-bg.com/%D0%BD%D0%B0%D0%BC%D0%B5%D1%80%D0%B8-%D0%BF%D1 … 0%BB%D0%BE%D0%B3/

# 62
  • Мнения: 4 564
Здравейте, вече не знам към кого да се обърна. Всичко започна миналата година преди малката да тръгне на градина. Разболя се, почна да изкарва секрети, храчки с кръв, под формата на повръщане. Ходихме къде ли не. На УНГ няколко пъти, на ендокринолог, на гастро, на алерголог. Пускахме всякакви изследвания. Секрети - гърлен, носен, за вторичен гастрит, за храчка, кръв, урина. И нищо. Продължава. Вече нямам нерви. Дадоха ми да правя пакет за алергиие.Не съм го направила. ЛЛ последно каза да ни прати на психолог. Не го прави всеки ден. Категорично отказва да ходи на градина. Може би има нещо общо. Реве, пищи, така и не свикна тези 7-8 месецаа. Близо на 4 години е. Мислех да ходя на хомеопат, защото се стича секрет от задната хрема, и че това е пфоблема. Но вече си мисля, че проблема е друг. При сутрешното отиване отиване към градината беше страшен рев, пищи и казва не искам, имам храчки. А нямаше. Не е повръщала. Понякога го прави с часове. Дори през нощта. Дайте съве какво да правя. Мерси

Ако прави така в детската градина е възможно там да и се карат, кажете и че няма вече да ходи на градина, вземете си отпуска и пробвайте месец дали ще отшуми когато се упокои детето. Но така както  чета не ми се вярва проблема да е само психологичен.

# 63
  • Мнения: 1
Здравейте ! Момиче на 20 години съм ,физически напълно здрава,но като малка, мога да кажа,че съм преживяла доста..Имам проблем с тикове,които правя от 7-8 годишна,но в последно време започнаха да се влошават..мисля,че са на нервна почва.Дори като съм спокойна ги правя Sad Не знам вече към кой да се обърна.. казаха ми ,че се нуждая от психотерапевт. Знам ,че е трябвало да се вземат мерки навреме но,уви.... Моля ви да ми препоръчате някой,който наистина може да ми помогне. От гр.София съм. Търсих доста из форума , но за тикове почти нищо не открих. Благодаря ви

# 64
  • Мнения: 52
Здравейте,

от няколко месеца насам имам един вид психическо разстройство. Отключи се изведнъж, дори не знам каква точно беше причината. Бях две години в майчинство, постоянно вкъщи, един й същ ритъм, начин на живот и в един момент започнах да получава някакви паник атаки - изтръпваше ми цялото тяло, от главата до петите, получавах сърцебиене, студена пот и чувство на тревожност и безпокойство.
Върнах се на работа, като си мислех, че всичко това ше премине. За съжаление тояа не ми помогна. Имам постоянни мисли за страшни болести, ако нещо ме заболи, започвам да си мисля че съм неизлечивмо болна - един вид съм станала хипохондричка и усещам, че имам нужда от помощ.
Бихте ли ме насочили към специалист в София, който ще ми помогне да преодолея тези проблеми.

# 65
  • Мнения: 14
Започна ли вече работа или още си си в къщи?
По принцип толкова дългия престой в къщи с малкото щастие понякога ти писва, минах го скоро.Но след като започнах работа, някакси се социализирах отново и ежедневието ми се примени.
Все пак ако тези атаки продължават е добре да си направиш една консултация,смятам,че за твое успокоение добре ще ти се отрази.

# 66
  • Мнения: 1
Здравейте,
бихте ли предпоръчали психотерапевт за София. От повече от 2 години обикалям всякакви лекари след неприятно случка свързана с едно пътуване. Според лекарите вече съм излекувана и са ми останали само психически проблеми, които пречат на нормалния ми начин на живот. Здравейте! Проблемът ми е  свързан със симптоми на страх и тревожност придружени с механични  физологични действия, които затормозяват съзнанието.
Благодаря

# 67
  • Мнения: 138
Здравейте,

Не намерих скоро да сте коментирали, как вървят цените за посещение при психотерапевт и обикновено колко често се посещава? Предполагам че зависи от проблема, но все пак?

# 68
  • София
  • Мнения: 9 879
40-50лв - София, има и по 70 ако по-рядко се ходи.

Някой има ли отзиви за Светла Банкова?

ПП: Не препоръчвам Зорница Стоилкова, много съм разочарован.  Naughty

# 69
  • Мнения: 33
Това е моята терапевт: http://www.psihoterapia.biz/ Изключително съм доволна от нея. Относно честотата на посещенията, аз започнах от 2х седмично (имах си голям проблем и исках бързо да овладеем положението поне до някъде), после 1 път седмично, сега (3г. по късно) ходя на 2-3 седмици или по моя преценка.

# 70
  • Мнения: 297
Здравейте,нова съм в темата ,прочетох старата и си търся добър психолог от ВАРНА ,вече 5 месеца пия разни хапове за депресия и смених от невролог до няколко психиатъра ,изобщо не съм доволна от д-р Бояджиева наистина при нея е като на конвер както някой беше се изразил,дори при последното ми посещение бързаше да ме изгони от кабинета си с видимо раздразнение,ходих и при тежката артилерия Войнов преди Бояджиева и той като другите опита се да ме изкара луда един път казва едно,на др. консултация му го припомням и ми казва ,че няма такова нещо,той не бил го казвал,смених го с др. психиатърка-психотерапевт,чувствам се гору-долу добре,тя ми каза ,че съм за психолог,не за психиатър,но като разбра след няколко посещения искам да намаля и спра назначените хапове и да ми направи схема,вече не беше толкова любезна.Както и да е ударили са го на печалбарство.Та въпросът ми е за препоръчвания тук д-р Петър Николов -струва ми се ,че се препоръчва от едни и същи хора,наистина ли е добър,прочетох ,че е работил преди това в Добрич и отзивите не бяха добри,моля повече хора посетили го да дадат мнение smile3525

# 71
  • Мнения: 7 414


ПП: Не препоръчвам Зорница Стоилкова, много съм разочарован.  Naughty


  Какво точно те е разочаровало? (ако ти се споделя)

# 72
  • Мнения: 297
Хайде някой няма ли да даде отзиви ,нали за това са тези форуми да си помагаме,някой беше препоръчал и Мариян Господинов за Варна ,освен Петър Николов ,но нищо не намирам за него.

# 73
  • Мнения: 70
Здравейте, искам да помоля за координати на психиатър, който прави домашни посещения. Разбрах, че Рали Димитров извършва такава услуга, но този човек е някаква илюзия, нито мога да намеря къде приема, нито мога да намеря актуална информация за него, ще съм Ви благодарна ако ми препоръчате някого!
Рали Димитров приема в едно блокче зад Билата на България.
Предлагани услуги
Диагностика и лечение на психични заболявания, дългосрочно проследяване
Медицински експертизи за работоспособност, документи за ТЕЛК, болнични листове
Медицински свидетелства и удостоверения (притежание на оръжие, достъп до класифицирана информация, изследване за дееспособност)
Работа с деца и подрастващи
Домашни посещения
Прием на пациенти
С направления
Платени
Приемно време
Понеделник: 12 .00 ч. – 18.00 ч.

Вторник: 12 .00 ч. – 18.00 ч.

Сряда: 12 .00 ч. – 18.00 ч.

Четвъртък: 12 .00 ч. – 18.00 ч.

Петък: 08 ч. – 13.00 ч.
Адрес за контакти и прегледи:

жк. Гоце Делчев бл. 4Е

# 74
  • Мнения: 19
Здравейте, имам ОКР и искам да се справя с това без хапчета а с психотерапия, т. Като в много статии които изчетох пише че не е задължително медикаментозно лечение а може и с психотерапия, да ама май само на приказки. Дали има някой който се е справил с ОКР къде е ходил при кой, ако може да сподели. Не ме е интеррсува за кой град в България става въпрос само да знам че наистина е специалист и наистина може да ми помогне. Пиша този пост малко предубена защото ако наистина има някой който да се е справил с това, той едва ли се рови по форуми, но и все пак надеждата умира последна. Моля ви помогнете, защото в това състояние се живее много трудно. Ако изобщо това може да се нарече живот.

Общи условия

Активация на акаунт