Звездни компромати- 233 част

  • 36 314
  • 758
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 10 633
Ох, че хубава перлена огърлица има Мария  Heart Eyes

# 16
  • Gotham City
  • Мнения: 6 788

Пфууууу как гнусно се е огърдил тоя  Sick

Една вечер човек да не ви следи и сте изписали света  Naughty

Ей ви тук една Николета и един Валери с бебка вместо запис, че не знаех какво друго да пусна Mr. Green

# 17
  • Мнения: 4 740
Косата на Николета сива ли е или от светлината така изглежда?

# 18
  • Мнения: 3 999
Добре де... тези двамата - Николета и Валери заедно ли са сега?

И все се чудя за косата ѝ. Кога беше с къса коса... кога стана с коси до кеъста почти. Аз самата имам много дълга коса та съм запозната горе-долу, че за 2 години коса не пораства чак дотолкова

# 19
  • Gotham City
  • Мнения: 6 788
Ми не знам каква и е, хич не я загледах, просто знам, че в ако влезна в нейния профил винаги ще има поне едно ново селфи за запис в темата  Mr. Green
Който и гледа предаването може да каже какъв и цвета Thinking


Добре де... тези двамата - Николета и Валери заедно ли са сега?

И все се чудя за косата ѝ. Кога беше с къса коса... кога стана с коси до кеъста почти. Аз самата имам много дълга коса та съм запозната горе-долу, че за 2 години коса не пораства чак дотолкова


Мииии би трябвало да са заедно и неговата снимка от нейния профил взех.
А пък за косата... тя и Галена беше с къса коса преди, а сега е като Рапунцел

# 20
  • Мнения: 4 740
Заедно са, при това от доста време.

# 21
  • Мнения: 5 892
Галена не е ли със средно дълга коса, която беше удължена само за някакъв клип? При Николета я даваха....

# 22
  • Gotham City
  • Мнения: 6 788
Галена не е ли със средно дълга коса, която беше удължена само за някакъв клип? При Николета я даваха....

а може и само за клип да е, не знам  Embarassed

# 23
  • Пловдив
  • Мнения: 40 951
  bouquet

Верно ли на горната снимка Кание има повече Грами-та от Бионсе и мъж newsm78
Аз пак да питам ...Дей Ло я нямаше по снимките...?Нещо за нея не пише ли нейде?

# 24
  • Мнения: 2 658
Ким отишла до летището с роклята на Готие. Единият джоб се бил разпаднал и го закрепили с игли.
Скрит текст:
Jean Paul Gaultier Couture Spring/ Summer '15
На какъв стрес е подложено това дете
Скрит текст:
Ким също не е весела
Скрит текст:

Не им е лесен животът.

# 25
  • Мнения: 1 455
Благодаря за новата тема Hug

Само на мен ли не ми харесаха Грамитата тази година? Някак тромава церемония ми се стори, концепцията да покажат истинска музика с възможно най-малко примеси на електронни ефекти ми се стори малко бозаво. От всички пърформанси харесах единствено този на Мадона (въпреки, че песента й беше много слаба) и Хозиер с Ани Ленъкс (която разби отново).
Кание се дуе, но той сериозно ме замисли тези 21 Грамита заслужени ли са му или моментни увлечения на малоумна публика. Установих, че колкото и готини ефекти да вкарва за да украси музиката си, талант няма как да покаже...

# 26
  • Мнения: 4 740
Обаче Ким наистина облича само черно на детето, не е като да са единични случаи. Такова красиво дете е тяхното, а постоянно с черно. Глупава работа, така де Кимска работа.

# 27
# 28
  • Мнения: 1 889
Добре де... тези двамата - Николета и Валери заедно ли са сега?

И все се чудя за косата ѝ. Кога беше с къса коса... кога стана с коси до кеъста почти. Аз самата имам много дълга коса та съм запозната горе-долу, че за 2 години коса не пораства чак дотолкова

С екстеншъни днес си с къса, утре си с дълга коса!  Wink

Мерси за темата!  bouquet

# 29
  • Мнения: 173
Хелън Мирън паднала по стълбите в Берлин
http://www.blitz.bg/news/article/318910

Общи условия

Активация на акаунт