На море в Турция - тема 36

  • 86 341
  • 737
  •   1
Отговори
# 495
  • Мнения: 72
Моля,да каже който е бил какъв е плажа на Паша Бийч

# 496
  • Мнения: 2 787
Моля,да каже който е бил какъв е плажа на Паша Бийч
Плажът е тесен и е с камъчета, освен ако не са почнали да го насипват с пясък, за мен без джапанки и акваобувки не става.
Ние сме за Идеал прайм, ама края на Септември.

# 497
  • Пловдив
  • Мнения: 1 892
Моля,да каже който е бил какъв е плажа на Паша Бийч
Плажът е тесен и е с камъчета, освен ако не са почнали да го насипват с пясък, за мен без джапанки и акваобувки не става.
Ние сме за Идеал прайм, ама края на Септември.
Еееееееееее ,жалко ние сме по-рано в Прайма  .

# 498
  • Мнения: 69
При това положение с плажа на Паша-та,май по добре на басейна.

# 499
  • Мнения: 164
Моля,да каже който е бил какъв е плажа на Паша Бийч

Привет! Ние също сме в Паша бийч. Обичам, когато ходя в даден хотел, да проучвам нещата в детайли.
И сега съм го направила. От лятото на 2014 г. плажа на Паша бийч е с насипан фин пясък. Подхода във водата е почистен от камъни. Така, че споко   thumbsup
На тези, които се съмняват, предлагам да погледнат последните ревюта в Трипа. Публикациите са от януари и февруари, а почивките са били през октомври 2014 г. Има доста снимки на плажа - брега и водата...може сами да се уверите.

# 500
  • София
  • Мнения: 4 754
Затова писах, че не трябват аква обувки. И други хора са писали същото /миналата година бяхме там/

# 501
  • Пловдив
  • Мнения: 2 023
Ние сме за Идеал прайм -юни.А за там трябват ли аква обувки?

# 502
  • Пловдив
  • Мнения: 1 892
Ние сме за Идеал прайм -юни.А за там трябват ли аква обувки?
Ще чакаме да споделите как е .

# 503
  • Мнения: 737
Здравейте,
Много полезна тема с всички линкове отпред. Благодарности за времето и труда, който сте отделили.   bouquet

Направих си резервация за хотел Papillon Zeugma (Анталия, Белек) за септември.
С удоволствие ще споделя отзиви, ако не ни мине котка път  Mr. Green
Резервацията ми е през vakanzia.bg
В договора пише, че трябва да платя 100% от сумата до 30 март (по програма за ранни записвания). Ако не я платя, губя аванса от 30%, който вече съм платила.
А същевременно в мейла от агенцията пише, че "може" да платя до тогава. И в телефонния разговор също ми казаха, че мога да платя по-късно.
Тотално се обърках. Договорът не съм го подписвала, а ми е изпратен по мейл.
Ще съм благодарна за съвет.  newsm78

# 504
  • Мнения: 262
Feride,здравейте. Вземам отношение защото днес изчислявах цени за клиент точно за този хотел .Определено тези 100 % които Ви искат ми се виждат множко ,защото хотела иска само 50% и то до края на април.Имам съмнения ,че с другите 50% ще спонсорирате някого по веригата. Иначе поздравления за избора ,хотела е много класен . А и този сезон ще отвори врати реновиран. Peace
ПП. Хора ,защо плащате капаро без да сте подписвали договор ? На какво основание ?

Последна редакция: ср, 25 мар 2015, 00:24 от liv1892

# 505
  • Мнения: 737
liv1892, Благодаря ти!   bouquet
За капарото си абсолютно права. Преводът го направих само на база на мейли за потвърждение на резервацията. Успокоението ми е само, че е по банков път и имам доказателство.
Май ще трябва да се разходим до офиса им.
Не искам да го подписвам договора в този му вид, защото никъде не пише, че ни дължат да ни върнат сумата, ако пътуването се провали. А не знам ще променят ли стандартния си договор заради нас, за да влючат подобни клаузи.

# 506
  • Русе
  • Мнения: 1 846
Feride, за същия хотел на мен ми искат доплащане до 15-сет дена преди датата на пътуването. Относно условията за връщане на сумата при провалено пътуване ми стана интересно по какви причини, ако се провали искате връщане. Четох, че при ранни записвания правилата са май по-строги от нормалните.  Rolling Eyes

# 507
  • Мнения: 19
Привет отново,

Аз се пазаря до последно и винаги успявам да взема още някой % отстъпка и винаги плащам не повече от 50%, а останалото на място. Никой хотел няма да ви откаже, особено, ако го правите по-рано както сега до март месец може и април да се получат нещата. Но ако трябва да съм честен, ако правите като мен и си организирате лятната почивка до края на януари, ще почивате на добри цени, на хубави места и ще плащате капаро до 30%, а останалото при пристигане.

Поздрави

# 508
  • Мнения: 737
Относно условията за връщане на сумата при провалено пътуване ми стана интересно по какви причини, ако се провали искате връщане. Четох, че при ранни записвания правилата са май по-строги от нормалните.  Rolling Eyes
Когато пътуването се провали не по наша вина, а по вина на туристическата агенция. Например сгрешена резервация, отменен полет и др.п. (цената, която плащаме е за пътуването със самолет, трансфера, хотела и медицинските застраховки).

# 509
  • Варна
  • Мнения: 77
здравейте, някой ходил на Памуккале, ако може да сподели мнение... четох коментари, че се ходи без обувки и се разраняват краката ... няма ли опция да се ползват аква шуз?

Общи условия

Активация на акаунт