София - Х. Димитър, Ст. Караджа, Сухата река и Левски - 4

  • 133 446
  • 757
  •   1
Отговори
# 630
  • Ако ви трябвам, да знаете, че съм на същото място, където бях и когато не ви трябвах.....
  • Мнения: 12 677
Преди време може би........На този етап не.
Всъщност всичко си е и до дете.Средата също има огромно значение.Аз затова тази година не записах малия там.......

# 631
  • Мнения: 15 049
От много неща зависи мнението за дадено училище - учителите, класа. Всеки има различен поглед над нещата.

# 632
  • София
  • Мнения: 2 446
Нямах предвид преди седем години, а през целите последни седем години Simple Smile .
Все едно, училището не е в квартала, така че разговорът е по-скоро спам.
Исках да подскажа на Veseto, да се огледа и извън рамките на квартала.
От много неща зависи мнението за дадено училище - учителите, класа. Всеки има различен поглед над нещата.
Това е вярно, и все пак общото мнение на моите познати е срещу 49.

# 633
  • Мнения: 3 053
А има ли възможност и реален шанс дете да бъде прието първи клас в училище в съседен район? Не ми е ясно, защото детето ми е още в градина, но се чудех дали да си сменям адресната регистрация. За 143то има много положителни отзиви, но ни е в съседен район.

# 634
  • София
  • Мнения: 2 446
Има възможност, може би не на първо класиране, а на второ. Дава се точка за съседен район, но оставате в четвърта група.
Миналата година, когато синът ми завършваше градина, за второ класиране имаше доста свободни места в 143, деца, които не живеят в района му, бяха приети без проблем.
Тази година не съм следила кампанията.

# 635
  • София
  • Мнения: 8 131
Нямах предвид преди седем години, а през целите последни седем години Simple Smile .
Все едно, училището не е в квартала, така че разговорът е по-скоро спам.
Исках да подскажа на Veseto, да се огледа и извън рамките на квартала.
От много неща зависи мнението за дадено училище - учителите, класа. Всеки има различен поглед над нещата.
Това е вярно, и все пак общото мнение на моите познати е срещу 49.
Оглеждам се уж, но нямам никаква информация за училища извън квартала, а и не знам как ще се справим с организаацията, защото сестрата на бъдещия първокласник пък е на градина в ДГ 92. Можете ли да препоръчате нещо конкретно?
П.П. За 143 тази година има 10 места след първо класиране. Миналата година са били 7, но ние дори не сме в граничен район.

# 636
  • София
  • Мнения: 2 446
Пробвайте за 143, не губите нищо. Иначе май живеете някъде в Левски, не мога да помогна с близки училища там.
В Хаджи Димитър гледахте ли, 42 май не е лошо.

# 637
  • София
  • Мнения: 8 131
Ще пробвам за 143, но трябва да имам и други опции. За 42 четох лоши мнения...
В Левски В сме, да. Но Хаджи Димитър е опция, да.

# 638
  • София
  • Мнения: 2 446
Успех от мен! Ще се наредят нещата.

# 639
  • София
  • Мнения: 11 119
За 199-то само лоши неща съм чувала. Не знам смениха ли безхаберната директорка ?

# 640
  • София
  • Мнения: 8 131
За 199-то само лоши неща съм чувала. Не знам смениха ли безхаберната директорка ?
Мъж е директор сега. Аз пък имам много добри отзиви за едната учителка, която ще поеме сега първи клас, а смятам, че учителят е най-важен от първи до четвърти клас. И за 49 и 44 има ужасии в нета. Както за всяко училище впрочем. Направо не знам какво ни чака...

# 641
  • Мнения: 20
Здравейте мами. Терминът ми е Август месец.
Понеже моя Л.К не е в квартала и не знам лекарите тук.А бебчо трябва да го запиша.Затова се обръщам към вас за съвет. На вашите мъници кой им е Л.К и доволни ли сте?

# 642
  • Мнения: 698
Здравейте мами. Терминът ми е Август месец.
Понеже моя Л.К не е в квартала и не знам лекарите тук.А бебчо трябва да го запиша.Затова се обръщам към вас за съвет. На вашите мъници кой им е Л.К и доволни ли сте?

Педиатърката на бебето ми също не е в квартала, но за момента не се е налагало да ходим повече от веднъж в месеца, дано и не се налага.
Според мен не е важно толкова да е под носа ми, колкото да е добър специалист и диагностик.
Живея в Левски Г, тя е в 17 ДКЦ.

Последна редакция: ср, 17 юни 2020, 15:19 от Vikinedyalkova

# 643
  • Мнения: 3 053
Ние сме при д-р Михнева. Писала съм тук и преди. За мен е много важно да ми е наблизо, защото аз не шофирам. Също, ако дететто се разболее и го прегледа да речем в сряда, казва елате в петък да го видя пак. И така - налага се често ходене. За извинителни бележки за градината също.

# 644
  • Мнения: 758
Ние сме при Арсова. Честно казано до сега единствената ми забележка е, че не си вдига телефона. Много е дразнещо, ако искаш да питаш нещо дребно и не вдига и се налага да чакаш на опашка с 1000 болни деца.

Общи условия

Активация на акаунт