Лакове за нокти – 99

  • 96 413
  • 728
  •   1
Отговори
# 510
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 732
Да де, то и аз
Имах предвид (но явно забраих да го напиша) да ползваш четката така, хем ще има къде да я прибираш и няма да се смесват лакове и нюанси

А, ще ползвам от някой друг лак с близък цвят. Не е такава драма. Laughing

# 511
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 030
Четох положителни мнения за топ лака на Essence  the gel nail polish top coat. За базата от същата серия някой има ли мнение?

# 512
  • Мнения: 20 246
При мен същия ефект дава
От както го имам, съм оставила всички други топове.
И Пош-а ли остави, направо ще ме накараш да го пробвам и аз  newsm78
Върху мокър лак ли го слагаш, без да чакаш да засъхне?

# 513
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 732
При мен същия ефект дава
От както го имам, съм оставила всички други топове.
И Пош-а ли остави, направо ще ме накараш да го пробвам и аз  newsm78
Върху мокър лак ли го слагаш, без да чакаш да засъхне?

Да. А имам нови 30 мл. Не може след като изразходя 1/4 и да капвам разредител на всяко второ лакиране. Това отдръпване и захабяване/износване също, при Gel & Shine липсва. Лакирана съм от събота сутринта и до днес, блясъка е като на току що нанасен. Няма балони и точене. Лаковете на Катрис не харесвам, но този топ лак от над месец не го сменям. Сега мисля да взема и новия на Есенс, който усилено хвалят.

# 514
  • Мнения: 475
Мисля, че Essie имат топ лак за блясък, но не е обсъждан в темата. Може и него да пробвам като чета отзива на Ивчето  Thinking    Или пак да си взема на Джесика ....... ох това да си избираш топ е направо драма  Laughing

http://cdn.bonnie-garner.com/wp-content/uploads/2013/06/let-it-shine-Essie.png

# 515
  • Мнения: 20 246
Скрит текст:
При мен същия ефект дава
От както го имам, съм оставила всички други топове.
И Пош-а ли остави, направо ще ме накараш да го пробвам и аз  newsm78
Върху мокър лак ли го слагаш, без да чакаш да засъхне?

Да. А имам нови 30 мл. Не може след като изразходя 1/4 и да капвам разредител на всяко второ лакиране. Това отдръпване и захабяване/износване също, при Gel & Shine липсва. Лакирана съм от събота сутринта и до днес, блясъка е като на току що нанасен. Няма балони и точене. Лаковете на Катрис не харесвам, но този топ лак от над месец не го сменям. Сега мисля да взема и новия на Есенс, който усилено хвалят.
А как е със съхненето?

# 516
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 732
Точно затова цитирах казаното от Лу и написах, че дава същия ефект, т.е. както е писала и тя за Джесика - до 15 минути лака ми е сух. Лягам си и нямам поражения сутринта. Peace

# 517
  • Мнения: 20 246
Супер, мерси!

# 518
  • София
  • Мнения: 23 130
Здравейте!   bouquet

Essie имат ли нова, лятна колекция?! Не съм гледала скоро какво предлагат.  Simple Smile

# 519
  • Мнения: 2 643
Аз от както си взех Сеш направо се чудя , как съм живила без него  Blush
Някак си ми прави нотките по-твъди и вече не ми се чупят постоянно.

От вчера съм така , някои го намират за цапаница , но това са моите 50 shades of grey  Mr. Green



Взех си този лак


Чудя се с бяла основа дали няма да стане по-наситен?как го нанасят вие

# 520
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 732
Zoya Bottle Salt & Pepper Shakers!

# 521
  • Пловдив
  • Мнения: 4 150
От мен малко доматено - Римел - коралов романс  Laughing и топ на Манхатън

Скрит текст:


# 522
  • Мнения: 915
Момичета извинявам се, че така нахлувам в темата, но къде съхранявате лаковете си? Бихте ли споделили някакви идейки за стелажи/стойки/поставки?   Flutter

# 523
  • Мнения: 36 192
моите са в кутии за обувки  Laughing

# 524
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 732
Essie са пуснали нов топ.

Скрит текст:
Get that bold, shiny, long-lasting color over your existing essie favorites with the essie gel setter top coat, mimicking the benefits of a gel polish without the waiting time/gel curing time under LED or UVB lights. Now it’s easier than ever to transfer your favorite hues automatically for that coveted gel appeal. It includes something called Acrylates Copolymer, a new development that creates the thickness, shine, and anti-chip benefits that are immediately apparent upon application.
DBP, Toluene and Formaldehyde free

http://www.essie.com/Nail-Care/Top-Coats/gelsetter.aspx

Общи условия

Активация на акаунт