Отговори
# 30
  • Мнения: 3
Здравейте на всички! Аз съм от София и терминът ми е на 01.10. Днес влизам за първи път в тази тема и не съм ви чела. Първоначално мислех, че съм за септемврийки. Има ли групичка на октомври 2015 и ако има кой може да ме добави?

# 31
  • Мнения: 3
Аз съм на 29г и съм бременна с второ детенце.

# 32
  • В къщурката на хълма на феите
  • Мнения: 10 982
Шмокси изопринозина е точно такова Peace
Ричи ми то на първата страница пише ..

# 33
  • Мнения: 25
Поли, надявам се скоро напълно да се възстановиш и да ни зарадваш отново с хубавата новина  EFP

Искрено се надявам в новата тема да няма лоши новини.

Аз да си кажа и моята хубава, днес бях на преглед и всичко е наред. макар че имах чувството че ще припадна от напрежение и страх. Но доки каза, че чак след 12 седмица можело да ме запишат на ЖК.  Thinking

# 34
  • В къщурката на хълма на феите
  • Мнения: 10 982
доки каза, че чак след 12 седмица можело да ме запишат на ЖК.  Thinking
тъъъъъъъъъъъъй ли?!?! тва кога го е измислил??? моя личен лекар още като отидох да му съобщя, че имам някои съмнения /поради имагинерната ми втора черта на теста/ ми издаде направление за ЖК ..

# 35
  • Мнения: 152
Здравейте мили мами, и аз са запиша в новата ни темичка. Ох как ми се иска и аз да съм си вкъщи и само да си лежа и почивам. Тази работа е много изморителна, а и сватба стягаме, та нямам един ден почивка, все има какво да се прави. Чакам с нетарпение прегледа в сряда Simple Smile

# 36
  • Мнения: 924
малък зъл киборг Честита половин годинка на малката кака!  baloni

# 37
  • Мнения: 60
доки каза, че чак след 12 седмица можело да ме запишат на ЖК.  Thinking
тъъъъъъъъъъъъй ли?!?! тва кога го е измислил??? моя личен лекар още като отидох да му съобщя, че имам някои съмнения /поради имагинерната ми втора черта на теста/ ми издаде направление за ЖК ..
Mecani, и аз имам час за записване за ЖК в 12-та седмица, т.е. след 2,5 седмици, направлението го взех едва мин.седмица, нали има срок 30 дни

# 38
  • Мнения: 804
Шмокси изопринозина е точно такова Peace
Aaa не знaех, блaгодaря зa пояснението  Peace

# 39
  • Пловдив
  • Мнения: 137
Темичката е супер, браво!   bouquet Запис и от мен. Момичета имам един въпрос за болничните.Все още работя и ми се иска да излезна в болнични, но това няма ли да се отрази на майчинството и накрая да взимаме по малко?  Rolling Eyes

# 40
  • В къщурката на хълма на феите
  • Мнения: 10 982
Елба и предния път пак по същия начин, още при първото посещение при АГ си ме записаха по тази програма майчино здравеопазване, което реално е ЖК-то ..

# 41
  • Мнения: 2 159
Момичета знаете ли дозировката на осцилококцинума при бременност? Има ли разлика? Вече втори ден се боря с температурата и нямам успех Sad

# 42
  • Мнения: 66
Благородно ви завиждам за майчинските, и за болничните... Аз с първото си момче работих до последната седмица, точно седем дни преди да се роди ми беше последния работен ден. Да не говорим, ч енямаш и ден платена отпуска след това   Confused

Парацетамол може да се взима при бременност за температурата  Зози...

# 43
  • Мнения: 25
Ами и аз доста се изненадах, като ми казаха, че след 12 седмица се записвало, но явно си е от лекар до лекар. Спомням си че една колежка ми го обясняваше същото, но не и обърнах голямо внимание тогава. На този етап се радвам, че всичко е наред, а дали ще е сега или след 2 седмици не мисля че е болка за умиране...

# 44
  • Мнения: 104
Ейййй мами много сте бързи, кога направихте нова тема....че и 3 страници изписахте. Grinning Grinning Grinning
На новите мами добре дошли.
Поли бързо възстановяване и повече почивка. На мен също ми е тъпо в нас,а и се чудя кога ще наваксам с пролетното чистене като се изморявам от нищото. Една прахосмукачка, прах пране и вече нямам сили, та не ми се мисли за основно чистене.
малката е сополива и си е в къщи та ме забавлява сега. Мами как сте със спането.
аз напоследък взех през нощта да будувам по 2 ,3 часа, но не всяка нощ. Иначе през деня съм си поспалива. Днес с малката легнахме в 2 часа и се събудихме в 17.40 smile3521 ММ  newsm78 newsm78 newsm78 newsm78 newsm78 какво става . Добре че малката е поспалива като мен. Нещо ми се вижда много далечко този месец октомври, а вече си имам коремче. На вас как ви се струва

Общи условия

Активация на акаунт