Пазаруване от Amazon - тема №43

  • 72 766
  • 738
  •   1
Отговори
# 420
  • София
  • Мнения: 2 403
само днес в чест на световния ден на книгата базовият Kindle е 49 евро в немския Амазон
http://www.amazon.de/gp/product/B00KDRUCJY/=ox_sc_sfl_image_3?ie … id=A3JWKAKR8XB7XF

# 421
  • Пловдив
  • Мнения: 40 860
Привет! Peace
Някой поръчвал ли си е уред за миене на прозорци...т.нар Скуизи Rolling Eyes

# 422
  • Мнения: 1 051
Моля за идея за книжка, която а да маха доставката.  newsm78 За немският амазон иде реч Simple Smile))

# 423
  • Мнения: 57
Преди месец направих регистрация в английския сайт.
Търсех нещо специфично, но като видях, че доставката до БГ е много по-висока от самата поръчка , се отказах.
В процеса на въвеждане на всички данни, чак преди края видях колко е доставката.
Не финализирах поръчката, но всички мои данни останаха да фигурират в попълнените полета.
Сега/след месец/ разбирам, че от сметката са ми удържали голяма сума, без да съм им дала съгласие, както и нищо не съм купувала в последствие, никаква транзакция не съм извършвала там.
Пратка също нямам.
Голяма мистерия.
Днес посетих банката, да видим.

# 424
  • София
  • Мнения: 3 172
BiGbenD Абонирала си се за Амазон прайм. Погледни на първа страница как да се отпишеш, пиши на амазон и ще ти върнат парите, щом не си го използвала.

# 425
  • София
  • Мнения: 5 547
Моля за идея за книжка, която а да маха доставката.  newsm78 За немският амазон иде реч Simple Smile))

http://www.amazon.de/gp/node/index.html?ie=UTF8&merchant=&am … rt=price-asc-rank

# 426
  • Мнения: 1 051
Миленски,   bouquet

# 427
  • Мнения: 141
Привет! Peace
Някой поръчвал ли си е уред за миене на прозорци...т.нар Скуизи Rolling Eyes
А какво е "Скуизи"? Някоя картинка?  Shocked

# 428
  • Мнения: 778
Привет! Peace
Някой поръчвал ли си е уред за миене на прозорци...т.нар Скуизи Rolling Eyes
А какво е "Скуизи"? Някоя картинка?  Shocked

МОже би е ето това, защото се изстисква (squeeze)

иначе има и vacuum cleaner за прозорци

# 429
  • Пловдив
  • Мнения: 40 860
Привет! Peace
Някой поръчвал ли си е уред за миене на прозорци...т.нар Скуизи Rolling Eyes
А какво е "Скуизи"? Някоя картинка?  Shocked

МОже би е ето това, защото се изстисква (squeeze)

иначе има и vacuum cleaner за прозорци
Туй нещо е...скуиджи било  Laughing
http://www.amazon.co.uk/GBPro-Window-Squeegee-Stainless-Steel/dp … keywords=squeegee

# 430
  • DE
  • Мнения: 9 068
Купих обувки които трябва да върна, защото са ми тесни.
Направих постъпки и ми пратиха от къде да си изтегля етикетите за връщане, обаче ми дава опция само за печат, а яз нямам принтер. Как да си ги изтегля и запиша на флаш, за да отида да ги разпечатя и върна продукта  newsm78
И още, понеже живея в Германия връщането дали ще е безплатно, макар че пише така?

# 431
  • Варна
  • Мнения: 1 579
Купих обувки които трябва да върна, защото са ми тесни.
Направих постъпки и ми пратиха от къде да си изтегля етикетите за връщане, обаче ми дава опция само за печат, а яз нямам принтер. Как да си ги изтегля и запиша на флаш, за да отида да ги разпечатя и върна продукта  newsm78
И още, понеже живея в Германия връщането дали ще е безплатно, макар че пише така?

По принцип има опция да изпратиш на приятел.Препрати на собствения си мейл.Или пък запамети в компютъра.Искането  е в PDF формат.После на флашка и т.н.Аз така направих вчера.
А след като сте в Германия,ако не се лъжа мернах и опция курирер да ги вземе от домът ви.

# 432
  • DE
  • Мнения: 9 068
Благодаря много за бързия отговор   bouquet . Имам офис на DHL пред дома си ще пробвам там.


Ох, не става  ooooh! Праща ми линка на страницата. Няма прикачени файлове. Може да не се справям с новата поща  #Cussing out Ужасна ми е  Tired

ПП. Справих се  Crazy

Последна редакция: пт, 24 апр 2015, 14:48 от дането

# 433
  • Мнения: 3 020
Момичета и момчета, имам три пратки от УК Амазон, 2 от които вече са при Г., третата е на път с UPS в Милано ИТ  Rolling Eyes newsm78 Имате ли наблюдения кога да я очаквам в УК при посредника?

Искам да ги събера и трите, защото доста тежат и поотделно ще трябва да платя почти двойно. Но пък като питах вчера Г.  дали мога да им пиша да изчакат още една, казаха, че няма такъв вариант /а курсът е утре/, но пък в профила си виждам бутон "задържане на пратка до следваща доставка от УК" и се чудя дали допълнително се заплаща това задържане и въобще каква е тази опция? Досега не съм я ползвала... Моля някой запознат да пише  Praynig

# 434
  • София
  • Мнения: 9 850
Задържането на пратка е опция само когато пратките ти са вече в БГ и не искаш да се разкарваш два пъти до офис или да плащаш два пъти за доставка. Задържат пратката в онсовния си склад, вместо да я разпределят по предназначение, и със следващия курс я изпращат където си отбелязала. Мисля, че съм го чела на сайта им, може и да са го променили.

Общи условия

Активация на акаунт