MasterChef България, Тема 5 (25.03-31.03)

  • 54 061
  • 1 024
  •   1
Отговори
# 450
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Направи ми грозно впечатление, когато Китенка каза, че е взела в отбора си и такива, които да отпаднат, ако отборът им падне.
Кого имаше предвид?

# 451
  • Мнения: 1 446
Той не е един  Joy Може би Диляна, Юлияна

# 452
  • Мнения: 3 405
Направи ми грозно впечатление, когато Китенка каза, че е взела в отбора си и такива, които да отпаднат, ако отборът им падне.
Кого имаше предвид?

На първо четене се сещам за Диляна, Юлиана,  .. били са вече на елиминации, сигурно ги счита за слаби играчи.

Red velvet писали сме едновременно

# 453
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
А дали не беше Стефи, която се стараеше да изнерви максимално?

# 454
  • Майничка
  • Мнения: 12 691
И аз мисля, че Диляна и Юлияна, евентуално Аврам и Стефани, които са с повишена тревожност.
Всъщност, очаквах повечко от червения сос, който правеше Стефани, да видя в десерта, нещо ми се изгуби.

# 455
  • Мнения: 121
Най-напред благодаря на всички за поздравленията. Мисля, че се справих - на отборното и на елиминациите.
Искам да споделя нещо за съдиите - винаги има недоволни от техните решения, но те затова са там съдии. Да вземат решения и да носят отговорност за тях. Те опитват нашите ястия, не ние един на друг, за да знаем на кого е било по-сурово или по-малко добро. Решението за Нина е било на кантар - и двете с Кристина са представили сурови сърми. Шеф Ангелов каза, че при Кристина грешките са били по-малко от тези при Нина. Освен сърмата, имаше и други елементи, всеки един от тях може да те прати извън състезанието. И на мен ми стана мъчно за Нина като си тръгна, но това е състезание, не забавление.

# 456
  • София
  • Мнения: 723
Направи ми грозно впечатление, когато Китенка каза, че е взела в отбора си и такива, които да отпаднат, ако отборът им падне.
Кого имаше предвид?
И според мен Диляна. Аз пък мисля,че е добра стратегия. Все пак целта е да останеш до края.

# 457
  • Мнения: 121
Всъщност, очаквах повечко от червения сос, който правеше Стефани, да видя в десерта, нещо ми се изгуби.

Това е най-забавното - те го забравиха Simple Smile

# 458
  • София
  • Мнения: 14 872
За Кристина - шефовете коментираха, че още не ги е сложила във фурната, а няма време. А я спаси това, че имало и по - зле от нея.

# 459
  • Майничка
  • Мнения: 12 691
Всъщност, очаквах повечко от червения сос, който правеше Стефани, да видя в десерта, нещо ми се изгуби.

Това е най-забавното - те го забравиха Simple Smile

Благодаря!
На пръв поглед и двата десерта изглеждаха зле, не стига че нискокалорични, ами и бледи някак. Сосът определено щеше да открои постното ананасче на червените, а "синият" крем щеше да стои по-ефектно в стъклена чаша, примерно такава за мартини.

# 460
  • София
  • Мнения: 15 509
 Дарине, а как е на вкус винения сос комбиниран със зеле?

# 461
  • Мнения: 11 779
Да, забравиха соса и се сетиха накрая, точно като отброяваха последните секунди и тогава някой се затича за соса, но Мариела каза да оставят, защото няма време.

# 462
  • София
  • Мнения: 723

Това е най-забавното - те го забравиха Simple Smile
[/quote]
А това не е със злоба, нали Simple Smile

# 463
  • Мнения: 4 607
Аз не съжалявам за Нина, с нищо не изпъкна, все една тъжна и меланхолична ми стоеше, без живец. А и сурово месо... бляк. Sick
Нямаше да ми липсва и Петър, но как да го изгонят, като има и по-зле от него. Mr. Green

# 464
  • Мнения: 2 208
Иначе хапват кървави стекове, тартар и какво ли не, но не пожелаха да опитат.

Общи условия

Активация на акаунт