Нямам никакво желание за секс...

  • 26 375
  • 64
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 9 991
Добре, добре, не си мъж и не си разхвърляш чорапите, само дишай ба-а-а-вно и дълбоко.  Peace

Сийке, не пиша да те дразня, нито се вълнувам и нервя за такива глупости. Просто не съм съгласна с писаното и го коментирам, но явно ти се засягаш. Хипотетично си права, че ако мъж не иска да прави секс с жена си, ще започне да се търси причината в нея, а обратното не, но не мисля, че случая е такъв. А мъжете на 99 % винаги са готови за секс, ако не искат, според мен наистина има причина, а при жените не е така. Лично, мога да се видя в поста ти до там, като жена, с мъж който ме отвращава физически, не бих си губила времето да съжителствам.

# 31
  • Мнения: 25 823
Ох, добре. Стига си мъчи русата главица в опити да вникнеш какво е искал да каже авторът и на кого.
Видя се, че не ти се получава...

# 32
  • Бургас
  • Мнения: 5 746
Аз се върнах да чета постове на авторката: изследване на хормони ми се струва, че са и нужни и след това други неща.
Банално, но факт. Едни хормони могат да ти прецакат доста неща.  Peace
И почивка ми се струва, че следва да има.   bouquet
Тя си знае.

# 33
  • Мнения: 1 754
Аз се върнах да чета постове на авторката: изследване на хормони ми се струва, че са и нужни и след това други неща.
Банално, но факт. Едни хормони могат да ти прецакат доста неща.  Peace

Абсолютно вярно.

Който го подценява и си хихика тук как видиш ли това били кофти съвети, няма си дори грам идея, че дисбалансът сериозно се отразява върху състоянието на жената. Особено, ако се окаже, че има проблеми с щитовидната.

И това е лична препоръка към нея, да се погрижи първо за себе си, не да угоди или да прави метани на мъжа си. От там нататък те си знаят как стоят нещата при тях, универсални истини няма.

# 34
  • Мнения: 408

Който го подценява и си хихика тук как видиш ли това били кофти съвети, няма си дори грам идея, че дисбалансът сериозно се отразява върху състоянието на жената. Особено, ако се окаже, че има проблеми с щитовидната.

И това е лична препоръка към нея, да се погрижи първо за себе си, не да угоди или да прави метани на мъжа си. От там нататък те си знаят как стоят нещата при тях, универсални истини няма.
Така е, хормоните се подценяват, а дисбалансът е опасно нещо. Липсата на желание за секс е най-малкият проблем. Една жена не си ли обърне внимание навреме може сериозно да закъса. от едните хормони много жени и до лудост стигат. Моят съвет е всяка жена да следи хормоните си, особено ако усети, че нещо не е наред.

# 35
  • Мнения: 3 231
Много интересно нещо се получава.
Ако жена се оплаче, че мъжът ѝ няма желание за секс, веднага започват да валят съвети от рода на: отслабни, смени си прическата, купи си ново бельо, бъди забавна, секси, глези го, следи го дали няма любовница...
Ако жената се оплаче, че самата тя няма желание за секс, пак съветите са предимно към нея: провери си хормоните, отслабни, смени си прическата, купи си хранителни добавки, повиши си либидото...
Как пък никой не отправи съвет към мъжа ѝ: отслабни, къпи се и се бръсни по-често, смени си гардероба и бельото, не маркирай с мръсните си чорапи цялата къща, участвай повече в домакинската работа, зарежи дистанционното или мишката, вземи прочети една книга, обсъди я с жена си, спомни си всички онези интересни теми, по които бъбрехте преди по цяла нощ и които не са свързани със спорт, коли или твоята работа, започни да я забелязваш като жена и през останалото време, не само когато ти се прииска бърз секс преди лягане...
За да има желание за секс, са нужни усилията на двама. Желанието често изчезва, когато съпругът се е превърнал просто в приятелче, братче или поредното дете на мама. Секс с такъв става като кръвосмешение направо, как да не ѝ се отще на жената?
Не знам какъв е точно проблемът на авторката, написах всичко това, защото тук четат и много мъже. Един от тях да се позамисли, все е файда...
Първо не се оплаква мъжа и от нея, а тя самата. Второ тя се оплаква, че не и се прави секс, а не че мъжа и мирише, не се бръсне и я отвращава. Трето, не и се прави секс въобще, а не с мъжа и. Търсиш под вола теле. Или някой те пита как се вари боб, ти му говориш за транс космични технологии и връзката им с боба.
Как Сийке, Аделинда е разбила поста ти на пух и прах и то абсолютно аргументирано.

Просто и ясно с две изречения.

А ти.... единственото, което успя  да измислиш в отговор бе "кротко, дишай дълбоко".

....

# 36
  • Мнения: 25 823
И с тази си констатация с какво помогна на авторката на темата?  Laughing
Или и ти ще я пратиш да си изследва хормоните, при положение че може нищо да ѝ няма, просто скъпият мунчо вкъщи вече да не я привлича?  Flutter

# 37
  • Мнения: 1 754
Или и ти ще я пратиш да си изследва хормоните, при положение че може нищо да ѝ няма, просто скъпият мунчо вкъщи вече да не я привлича?  Flutter

Може и мунчо да не я привлича, но за изследванията обикновено не се гадае, а се проверява. В крайна сметка всеки си решава, някои хора по-късно стоплят, но си е за тяхна сметка. А пък тук никой никъде не праща, главата на раменете сама да си преценява. Ти какво имаш против съветите на другите? Или само твоите са безценни понеже си мислиш, че звучат оригинално и много модерно по женски?

# 38
  • Мнения: 3 231
И с тази си констатация с какво помогна на авторката на темата?  Laughing
Или и ти ще я пратиш да си изследва хормоните, при положение че може нищо да ѝ няма, просто скъпият мунчо вкъщи вече да не я привлича?  Flutter
Никъде не мисля да я пращам. Аз просто отбелязвам, че в постовете ти има само догадки, които не се облягат на никаква подадена от авторката информация. Т.е. говориш само глупости.

И се дразниш, когато някой ти го посочи.

# 39
  • Мнения: 25 823
Ох, само в моите постове има догадки, добре.  Laughing
Вие изслушахте с подробности цялото ѝ житие-битие, прегледахте я, проверихте изследванията, диагноза поставихте, изобщо - разрешихте проблема от раз.
Браво, точно така се прави!   bouquet

# 40
  • Мнения: 3 231
Не. "Ние" просто изчакваме авторката да даде допълнителна информация.

# 41
  • Мнения: 25 823
То всички чакаме, но с чакането и ще си останем. Все пак, като е пуснала пързалка, не е длъжна и да я лъска.  Laughing
Който е решил да се пързаля, да си се засилва сам. Или като мен да си пише по принцип, без да му пука кой щял да се разпознае и кой щял да се обиди, че са го настъпили по мазола.
Или че му излизат от клишето и му е трудно да следи играта.  Whistling

# 42
  • Мнения: 9 991
Сийке, никой не и поставя диагноза и не е изкарал, кристална топка да и гадае за здравословното състояние, просто я съветват да се изследва, което е нещо нормално. Ако мъжа и я отвращаваше, а я сърбеше... щеше да си намери любовник или поне да се поогледа за чуждо.

# 43
  • Мнения: 25 823
Не е задължително.
А и не става въпрос за отвращение, а за битовизми и рутина. Не може жената цял ден да го играе слугиня, а вечер изведнъж, като с вълшебна пръчица, да ѝ дойде прозрението, че е принцеса. Когато дядо Господ е създавал жената, за съжаление е забравил да ѝ монтира копче за пускане на сексуалното желание, колкото и мъжете да вярват в обратното. Или ако има копче, то не се намира в сутиена или в гащите.
Ако мъжът е винаги готов, жената има нужда да я предразположат, да се настрои на любовна вълна. Мила дума, ласка, целувка, цвете по някое време през деня ще свърши много повече работа, отколкото директното сграбчване в леглото.
Но това, че в семейния живот е изчезнала тръпката, не означава автоматично, че жената ще хукне да си я търси навън. Може да не иска пък да изневерява, може да си го обича още и да иска да се върне огънчето между тях...
Уточнявам изрично и пиша много бавно за неразбралите - разсъждавам по принцип, не по въображаемия казус, първо, защото тук четат всякакви хора, много от които също може да имат подобни проблеми и затова ми се иска да засегнем всички възможни причини за загубата на сексуално желание при жената, и второ, каквото и да напишем, то няма нищо общо с действителния живот на авторката, нито ще ѝ бъде от полза.  Laughing
Който разбрал, разбрал. Който не - съжалявам, проблемът не е мой.   Rolling Eyes

# 44
  • Мнения: 1 754
Не може жената цял ден да го играе слугиня, а вечер изведнъж, като с вълшебна пръчица, да ѝ дойде прозрението, че е принцеса. Когато дядо Господ е създавал жената, за съжаление е забравил да ѝ монтира копче за пускане на сексуалното желание, колкото и мъжете да вярват в обратното. Или ако има копче, то не се намира в сутиена или в гащите.

То това се подразбира. Не знам да има някой да не е съгласен. Тръпката и интересът трябва да се поддържат от двамата, а и няма човек, дето все да е нон-стоп на фронта, както вече казаха. Пък в крайна сметка то си е тяхна работа, те ще си го решат.

Общи условия

Активация на акаунт