Мами, да се оплача!

  • 9 750
  • 58
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 12 691
В много страни има. В България още не.

# 31
  • Мнения: 30 051
Когато детето ми беше бебе, просто не разрешавах на болни хора да го приближават. Има братовчеди с 1 г. по-големи. Бях го извела с количката на 2-3 мес. е бил. А те болни, но също навън....ама искали да го видят. Ами, не може. Точка! Ако ще да се тръшкат!
Сега вече е по-различно, не мога да го опазя от вирусите, по цял ден е в ДГ.
Но за малко бебе съм категорична - болните надалеч!!!  Mr. Green

# 32
  • Пловдив
  • Мнения: 23 935
Имам чувство че някои нарочно го правят, чак толкова несъобразителни са.
Това е една от причините, поради коите не пропускам ваксини. За варицелата чакам да достигнем възрастта, при която се слага ваксината, че тук има епидемия в момента.


Доколкото зная няма ваксина за варицела ?!?!?


В много страни има. В България още не.

Има. Просто не е в официалния ваксинационен план и ако искаш да слагаш си я плащаш.

# 33
  • Варна
  • Мнения: 736
Има ваксина, но моя милост късно разбра за нея. Иначе нямаше да се тръшна на 35 години. Такъв кошмар и на най-големият си враг не го пожелавам. Чак до антибиотик стигнах. След мен и ММ се зарази и един месец купона беше пълен. Сега поне дребо ако се разболее няма да ми треперят гащите.

# 34
  • Мнения: 467
Това вживяване и треперене над дечурлигата е особено на почит в бг. Я вижте по света как висят сополи и никой не се впечатлява.

# 35
  • Мнения: 5 513
Аз се впечатлявам както от БГ сополи,така и от тези висящи от чужденци.Особенно от зелените.

# 36
  • Мнения: X
Това вживяване и треперене над дечурлигата е особено на почит в бг. Я вижте по света как висят сополи и никой не се впечатлява.

Висящите сополи един вид светъл пример ли се явяват?

# 37
  • Мнения: 467
Това вживяване и треперене над дечурлигата е особено на почит в бг. Я вижте по света как висят сополи и никой не се впечатлява.

Висящите сополи един вид светъл пример ли се явяват?
Примера е, не че висят, а че никой не ги намира за толкова драматично събитие, застрашаващо живота на отрочето му.

# 38
  • Мнения: X
Ама само при събития застрашаващи живота ли трябва да се предприемат адекватни действия?

# 39
  • Мнения: 12 691
Не, просто ако видиш дете със сополи, да не го гледаш като чумаво.

# 40
  • Мнения: X
Не, просто ако видиш дете със сополи, да не го гледаш като чумаво.

А, че знам ли? Ако тази ми ти чума е мутирала в сополив вариант? Смея ли?

# 41
  • Мнения: 1 817
Здравейте, и аз имам същия проблем със сестрата на мъжа ми, има две деца, които като се разболеят и са при свекър ми, защото той е пенсионер, и не се съобразяват, че мойто дете си е вкъщи и е здраво.

Доколкото разбирам, живеете при свекър ти - не можеш да имаш такива претенции към другите му внуци.
Трещерица, ти нещо май имаш проблеми все с имоти, кой какви претенции може да има и какво не може и т.н. Що за комплекси са това????????? Като са им болни децата, МИ НЯМА ДА ИДВАТ БЕ!!! Там също дете има... То па бива само едни къщи, пари и имоти да са ви в главите, ма чак пък такова чудо. На всяко гърне си меродия. Все да се изкажеш кой крив и прав за имотите. От такива като теб.... Sick Има и едно нещо, наречено ЧОВЕЩИНА! Като на Вуте са му болни децата, да разболеят и другите деца...Съобразявай се понякога какво говориш!!!!!!!!!!!!!!!!!

# 42
  • Мнения: 467
Интересно ми е тогава, как е редно да се постъпи,  ако родител или по- голямото/по- малкото дете е болно? Изпраща се на хотел, докато оздравее? И как сте сигурни, че докато изолирате единия "сополанко", друг още не проявил симптоми, няма да ви зарази? Истината е, че децата просто боледуват и не можем да ги предпазим от всеки потенциален вирусоносител.

Последна редакция: пт, 10 апр 2015, 15:20 от wixi

# 43
  • Мнения: 1 817
Интересно ми е тогава, как е редно да се постъпи,  ако родител или по- голямото/по- малкото дете е болно? Изпраща се на хотел, докато оздравее? И как сте сигурни, че докато изолирате единия "сополанко", друг още не проявил симптоми, няма да ви зарази? Истината е, че децата просто боледуват и не можем да ги предпазим от всеки потенциален вирусоносител.
Да не ги пазим изобщо тогава??? newsm78

# 44
  • Мнения: 467
Интересно ми е тогава, как е редно да се постъпи,  ако родител или по- голямото/по- малкото дете е болно? Изпраща се на хотел, докато оздравее? И как сте сигурни, че докато изолирате единия "сополанко", друг още не проявил симптоми, няма да ви зарази? Истината е, че децата просто боледуват и не можем да ги предпазим от всеки потенциален вирусоносител.
Да не ги пазим изобщо тогава??? newsm78
Ами пазете ги...сигурно ще боледуват по- малко.

Общи условия

Активация на акаунт