лунна диета...15.03.-пълнолуние е

  • 4 976
  • 189
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 433
опа-изпревариха ме....съжалявам

# 31
  • София
  • Мнения: 2 530
И аз съм с вас. Party

# 32
  • Мнения: 1 269
В сряда ще се присъединя към вас! Никакво плшскане Naughty

# 33
  • Мнения: 521
и аз се включвам щото,маи мн съм се отпуснала.как ще сваля тези 4 кг?

# 34
  • Мнения: 1 290
И аз съм в играта Party

# 35
  • Мнения: 1 666
Този път мисля и аз да се включа, но ме гложди едно съмнение ... Какво се случва ако на следващия ден стана примряла от глад и взема, че се наям като за последно? Качвам сваленото, качвам свалено двойно или нищо не качвам?

# 36
  • Мнения: 1 290
Този път мисля и аз да се включа, но ме гложди едно съмнение ... Какво се случва ако на следващия ден стана примряла от глад и взема, че се наям като за последно? Качвам сваленото, качвам свалено двойно или нищо не качвам?
При подобен случай си качвам сваленото,че и леко отгоре #Crazy

# 37
  • Мнения: 151
 Добро утро и то мен момичета - кокичета   bouquet

 И аз съм с Вас  Laughing имам да свалям доста аз съм пробвала и има успех наистина
воля му  е майката  #Crazy само някоя колежка да не искара някоя МИЛКА  Sick щото ще я  #2gunfire абе ша стискам зъби  Mr. Green

 

# 38
  • Мнения: 814
И аз съм с вас момичета Peace.

# 39
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
ааа, и аз съм пак в кюпа Hug
последният път се справих добре, дано и утре удържа фронта Simple Smile

# 40
  • Мнения: 178
И аз съм навита,но съм чувала,че има ефект ако се приемат само течности.Успех на всички!

# 41
  • Мнения: 1 704
Днес и утре ще карам на плодове през деня и тоя път ще се постарая да я направя както трябва  Peace

# 42
  • София
  • Мнения: 6 233
И аз съм с вас!
И за мотивация - при мен има ефект. Правих я последните 2 пъти и съм -2кг (от 8-10 излишни) Тези дни дори малко попрекалих и със свито сърце тази сутрин се претеглих и за мое щастие килограмите не са се възвърнали.
Така че, ми харесва тази диетка - хем седмично разтоварване, хем се сваля баааавно и полека Wink
Дано издържа утре, че и в четвъртък съм сутринта на зъболекар и да не се гътна на стола от глад.
Успех на всички!

# 43
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
Бройте ме и мен!!!
Трети пореден път ще спазя лунната, много съм доволна да ви кажа.
Разбира се, важното е след това да не се яде като за световно, за да не се върнат килцата и да не отиде гладуването на кино Tired
Обаче... кофтито е, че май точно в сряда вечерта ще сме на едно празнуване, та не знам доколко ще успея да не се изкуша Rolling Eyes
Или да си остана в нас newsm78
Абе ще видим, има още време до сряда вечер все пак Laughing

# 44
  • Мнения: 527
И аз ще гладувам  Party Миналият път изкарах на 1 кафе, чайче, вода и три фреша. И този път мисля това да ми е менюто.

Общи условия

Активация на акаунт