Вече у дома ...

  • 8 523
  • 238
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 1 425
Радвам се на благополучното развитие.
Пела, стой си в къщи, пази леглото, както и емоциите си. Всичко ще се оправи.
Не казваш в същност какво е станало и за какво сте се борили. Ще устискаш до 27.03, нямаш избор. В коя болница бяхте?
хайде, лека почивка и без лоши помисли! newsm10
Понеже Пела "пази леглото" и сигурно няма да стане скоро, ще ти отговоря вместо нея. Тя лежа в АГ. Всички там бяха много мили и любезни, дори ме пускаха при нея без проблем да й нося храна и от каквото има нужда. До колкото знам е решила да ражда там с д-р Атанасов. Много мой приятелки родиха с него и са много доволни, надявам се и сестра ми да е доволна.

# 211
  • ГО
  • Мнения: 3 955
Дано всичко мине добре и да остискате до 27.Вярвам в това и се моля да се радваш на здраво и красиво бебче. Hug

# 212
  • Мнения: 3 537
Още една седмица ще устискаш,дано и повече .Дано всичко бъде наред,почивай си само и си мисли хубави и положителни неща:pray: Praynig Praynig  bouquet Heart Eyes

# 213
  • Мнения: 4 458
Още малко и дано успееш да задържиш до 9ти месец!

От сърце ти го желая.

Дори и сега да родиш не е фатално. Бебето ще е добре!
Аз съм осмаче  Wink  а децата ми са края на 7-ми месец.

Въпреки това се пази и колкото по-късно толкова по-добре Simple Smile

Дано и малката принцеска не ти създава грижи а близките ти помагат с каквото и колкото могат. Ти си добър човек и заслужаваш да си обградена с любов и подкрепата на хората, така както постъпваш и ти самата с останалите - познати и непознати.

Имаш цялата ми морална подкрепа и искрените ми пожелания за успешен край и щастливо завръщане у дома

# 214
  • Мнения: 5 468
Пела, стискам ти палци!
Не е далече изобщо края на месеца...

# 215
  • Мнения: 2 655
Тези дни отново бях с болки и контракции, но днес съм значително по добре. Вече виждам светлина в тунела Hug и мисля, че лошото се размина. Дори и ноща беше добра и спокоина.

БЛАГОДАРЯ ВИ, за подкрепата!

И само да споделя, че ми писня от това лежене. Искам да стана и пак да работя, а и да си изчистя къщата, преди раждането на бебето Laughing, но май този път други ще ми я чистят Laughing Laughing Laughing
АЛИСИА вече е здрава, а вчера от 10:00 часа до 15:00 е играла на поляната на двора. Беше изключително щастлива и вечерта отново искаше да излиза вън да играе Party.

Всичко е наред, сега остава само да родя естествено и ще кажа, че съм галеник на съдбата.
БЛАГОДАРЯ ВИ!

# 216
  • Мнения: 2 655
Позволих си да смеян заглавието на темата, защото вече съм оптимист. Party

# 217
  • Мнения: 1 493
Радвам се за вас и ви желая много здраве, щастие и любов ! Пела, почивай си повече, има време за чистене. Гледай всичко да е на ред на бебчо, а ако ти трябва помощ, ще спретнем една акция и ще ти почистим къщата ! newsm79 newsm75 wash hang 1ironing 1dishes newsm55

# 218
  • Добрич
  • Мнения: 3 223
Пела, мила, остана съвсем малко. Почивай си максимално, зареждай се само с положителни емоции!
Ние сме с теб!!!

# 219
  • В света на мечтите
  • Мнения: 542
почти не е останало. ще се моля да устискате до най благоприятният момент за малото човече и съм сигурна че ще успеете. а от тебе се иска почивка и само позитивни мисли
успех   bouquet

# 220
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
Пела, много се радвам, че нещата се развиват благоприятно Hug Hug
Не мисли за чистене и прочие дейности; важното е всичко с теб, Алисия и бебчо да е добре
Успех и много късмет, миличка  bouquet  bouquet

# 221
  • Мнения: 1 446
Стискам палци да издържиш до 27.03. , а й до по - късно. Не се напрягай у дома. Зарежи малко чистенето и готвенето. Успех!

# 222
  • Мнения: 1 930
Пела, страхотни новини Hug.
Пази коремчето и бебчо, ами то не остана време......само спокойно  Hug

# 223
  • Мнения: 4 406
Браво на Пела, на Али и бебето! лошото е минало и ние всички сме щастливи с теб!

# 224
  • Мнения: 5 391
Добре завърнала се!Още съвсем малко остана!  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт