Мис Пепеляшка

  • 66 929
  • 672
  •   1
Отговори
# 645
  • Мнения: 9 865
Последният епизод беше хубав, сърдечен някак. Направи ми впечтление пепеляшката като се е омъжвала е била доста симпатична и прилично поддържана жена, но явно с грижите, децата и кравите (явно кравите са наистина всепоглъщащ бизнес, бррр) си е отишло желанието и възможността й да си запази външния вид. Стана ми малко тъжно, а и прическата накрая допълнително я влелчи.
Миската беше мила, не ми хареса косата й нещо, приличаше ми малко на китеника на Габи Джуката.

# 646
  • Мнения: 4
Ама от къде ги намират тези миски ? Не живея в София и започвам да си мисля, че съм загубила връзка с действителноста  Crazy                                                                                                                                                   Цитат на деня: " Те, на село, не се поддържат .....защото си лягат рано."  Laughing

# 647
  • Мнения: 6 417
Прасетата се уплашили! Тази страшна миска и мен ме плаши.  Joy

# 648
  • Мнения: X
Прасетата се уплашили! Тази страшна миска и мен ме плаши.  Joy

Нищо не разбираш. Завиждаш  Joy

# 649
  • Мнения: 6 417
И субтитри няма.   Crossing Arms

# 650
  • София
  • Мнения: 3 611
Ама от къде ги намират тези миски ? Не живея в София и започвам да си мисля, че съм загубила връзка с действителноста  Crazy                                                                                                                                                   Цитат на деня: " Те, на село, не се поддържат .....защото си лягат рано."  Laughing
Не знам откъде идва, но е проста, та дрънка. Нито може да говори, нито вкус има. Само силикон! ooooh! Представих си как ще изглежда, ако с игличка й боднат бомбите.  Joy  Горката, не стига, че е грозна, ами и фъфли заради силикона в джуките. Уууужас! А продавачката е толкова зле... Егати бозата е тая "Мис Пепеляшка"!

# 651
  • Мнения: X
Оффф, какви са тия гнусни нокти дето ѝ барнаха. И онази с огромните мигли под които не се виждат очи изобщо.

# 652
  • Мнения: 6 417
Тази същата миска е отглеждала калифорнийски червеи. Що се прави на луда и се плаши от прасетата?

# 653
  • Мнения: X
Не успях да гледам отначало, но това чудо софиянката и тя ли е "маникенкъ"? Щото на човек не прилича...а е турбо проста. А тази русата простакела в магазина, продавачка ли беше или приятелка на " маникенкъкъ"?
Женицата от село говори доста по-добре, разсъждава реалистично и правилно, дори и да не е виждала София през живота си. То пък какво ли да й гледа...И аз не бих могла да живея на село, да ставам в зори и цял ден да чистя на прасета и крави, но и живота на кифлите ми е непоносим и противен- силикон, гримове, високи токчета, козметици, по цял ден между парацалките в мола и вечер в чалготеката...абсолютно празен и посредствен живот.

# 654
  • София
  • Мнения: 15 475
Добре,че тази Пепеляшка каза какво иска, та фризьора не я сбабичоса.Маникюра и е ужасен.

# 655
  • Варна
  • Мнения: 2 851
Миската е .... не прилича на 28, а на 38-годишна...

Иначе много ми хареса нейната прическа накрая, но само това ми хареса.

# 656
  • Мнения: X
Ама тя смятала да се "обогатява душевно"... Joy Сигурно се е наканила да прочете " Алихимикът" Laughing

# 657
  • вкъщи
  • Мнения: 2 458
Пепеляшка е в пъти по-красива и на светлинни години по-умна и земна от т.н. Плеймейт. Ако това чучело е мерило за сексапил и красота...ми язък и за парите, вложени в тунинга. А проста, проста горкичката миска. Добре, че Пепеляшка  и каза директно какво. мисли
накрая. Остави я безмълвна.

# 658
  • София
  • Мнения: 3 611
Ама тя смятала да се "обогатява душевно"... Joy Сигурно се е наканила да прочете " Алихимикът" Laughing
Неее, като си прави повече фотосесии..

# 659
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 539
Култовото гостуване при Милен Цветков , преди конкурса. Изстреля я на "върха"  Laughing http://www.avtora.com/video/28222/mis_plejmejt_silikonovi_gurdi_ … pri_milen_cvetkov

Общи условия

Активация на акаунт