Лидл ::63::

  • 95 463
  • 743
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 9 481
Тези дни бяхме в Братислава и Виена..та влезнах набързо в техни ЛИДЪЛ-и..останах изненадана (понеже в немския каталог има далеч по-голям асортимент), че промоциите са същите като у нас; цени не мога да коментирам, защото ми се зави свят от цени, валути и пр.  Crazy

# 91
  • Пловдив
  • Мнения: 40 763
Чакам фритюрника аз... Thinking

# 92
  • Мнения: 3 675
Ягодите на промоция не струват,хич не са сладки,но детето искаше да си хапне с голям мерак,но така си и останаха...а избрах най червените уж.

# 93
  • София
  • Мнения: 44 101
Ми то април месец... какви ти ягоди Simple Smile

# 94
  • Бургас
  • Мнения: 10 821
Някой в темата ги похвали.И аз щях да вземам.

# 95
  • Мнения: 2 453
Предишните пъти ягодите бяха страхотни. Вчера взех, но не съм ги опитала още.

# 96
  • Мнения: 3 819
Аз вчера взех, но ги залях с шоколадова глазура, та нямаше как да не са сладки.

# 97
  • Мнения: 3 675
Гръцки в тарелка ли са ягодите..по 250гр,днес бяха намамаленина 1,11 или нещо подобно.Тези купих,на външен вид са ок,ама нямат никакъв вкус.


http://prikachi.com/images/95/8050095U.jpg

# 98
  • Мнения: 2 453
Същите са ягодите, да, но както казах не съм ги пробвала още. И предните пъти бяха гръцки.

# 99
  • София
  • Мнения: 6 302
Да попитам, на тази центрофуга за салата, каква й е точно идеята, как и за какво се ползва? Благодаря

# 100
  • Мнения: 1 805
И аз бях скептично настроена към центрофугата... Но като чета. Нали марулките се мият листенце по листенце, в центрофугата пак ли така добре се измиват?Мерси!

# 101
  • Мнения: 68 646
Центрофугата мисля че е за изцеждане/отцеждане на водата само, не за миене...

# 102
  • София
  • Мнения: 4 052
http://www.lidl.bg/bg/513.htm?action=showDetail&id=21550
Някой може ли да даде отзиви за пистолета за боядисване.Благодаря.
И мен, живо ме интересува, моля за отзив!   Hug

# 103
  • София
  • Мнения: 221
Центрофугата за салати я ползвам за отцеждане на вече измитите листа. Не мисля, че е предназначена за миене  newsm78

# 104
  • Мнения: 17 987
Аз имам такова ел.ренде на Мулинекс - купих си го заради цвеклото, което обичам на салата с моркови, но с обикновеното ренде ставаше касапница-навсякъде червени пръски Mr. Green

Ползвам го основно зимата, когато е и сезонът на червеното цвекло и на салатката с цвекло и моркови.
Друго рядко режа на него, но съм доволна, тъй като съм го купила именно с тази цел-да си стържа цвеклото.. Peace

И аз го искам само за ряпа, цвекло и моркови. Мъжът ми ще ме скъса от бъзици- за всеки зеленчук- ренде  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт