Керем Бюрсин в "Şeref Meselesi"/"Въпрос на чест" по Канал Д *Тема 21*

  • 18 020
  • 730
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 12 719


Е сега в туитъра ми излезна,че Кадир Дооулу е рожденник да е жив и здрав и много щастлив! Heart Eyes
Веднага се сетих за рекламата на Лайн... Mr. Green

# 31
# 32
  • близо до брега на морето
  • Мнения: 10 221


Е сега в туитъра ми излезна,че Кадир Дооулу е рожденник да е жив и здрав и много щастлив! Heart Eyes
Веднага се сетих за рекламата на Лайн... Mr. Green

Верно е рожденник днес

# 33
  • Мнения: 12 719


А и тука с Ясо бяха водили Мис Турцията заедно... Peace

# 34
# 35
  • Мнения: 12 719
От рейтинг анализи:Сериалите които не е ясно дали ще продължат  с нов сезон

-Марал
-Шереф Меселеси
-Кираз Мевсими
Гюнюл Ишлери
-Меджезир


# 36
  • Мнения: 5 267
От рейтинг анализи:Сериалите които не е ясно дали ще продължат  с нов сезон

-Марал
-Шереф Меселеси
-Кираз Мевсими
Гюнюл Ишлери
-Меджезир



Ще има 2 сезон............ Mr. GreenИ дано има и за ПО -трети............... Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Joy Joy Joy Joy

# 37
# 38
# 39
  • Мнения: 9 817
Брях, Кираза беше със 7-8 процента рейт.  Peace Какво се е случило, че е под въпрос?  Shocked

# 40
# 41
  • Мнения: 5 267
озета бая къс.............. Thinking  Приятно гледане.............. Hug Hug Hug И дано Лили се появи................ Praynig Praynig Praynig  А ...........реклами................ Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 42
  • Мнения: 12 719
 Cry Cry Cry Cry Cry

Тая сцена ме убива всеки път направо пак се почна... ooooh!

# 43
  • Яко в Матрицата...
  • Мнения: 21 260
Оф... може ли да влезна баш за тази сцена Cry Cry Cry

Привет, момичета!  Hug Hug Hug

# 44
  • близо до брега на морето
  • Мнения: 10 221
Cry Cry Cry Cry Cry

Тая сцена ме убива всеки път направо пак се почна... ooooh!
Че ти колко пъти я гледа-на мен ми е за втори'и едвам издържам

Общи условия

Активация на акаунт