На море в Турция - тема 37

  • 109 729
  • 732
  •   1
Отговори
# 60
  • Бургас
  • Мнения: 10 827
Anelia20, не се притеснявай. Всичко ще бъде наред. На мен пък освен договор не са ми издавали фактури. Плащам си по банков път, пазя си платежните, така че не съм се притеснявала и не съм имала проблеми.

# 61
  • Сoфия
  • Мнения: 295
anelia20 къде видяхме имената на автобусните фирми?
На моя договор никъде не ги пише  newsm78

# 62
  • Мнения: 1 398
anelia20 къде видяхме имената на автобусните фирми?
На моя договор никъде не ги пише  newsm78


В точка 2 от договорът "Основни услуги,включени в общата цена" е отбелязано,че пътуването е с автобус,отбелязани са часа и място на заминаване,както и фирми превозвачи,използвани по автобусните програми на Турс Клуб(цитирам дословно) и са изброени две фирми,като след името на първата фирма пише и номера на автобуса,а след втората-не. Може би от втората фирма се ползват всички автобуси. Но от така написаният текст,аз разбирам,че не става дума конкретно за нашата почивка,а че по принцип ползват услугите на тези автобусни фирми. След това е написано,че списък на използваните автобуси,година на производство и разрешително е неразделна част от този договор под формата на приложение 1. Такова приложение не са ми изпратили...

# 63
  • Мнения: 1 398
Това е едната фирма,за която не е посочен конкретен автобус... http://radinavip.com/galeria-cat . Това е автобусът от другата фирма... http://www.cvetina.eu/limo.htm.
Дано да съм била полезна!

# 64
  • Сoфия
  • Мнения: 295
Благодаря! На моя договор не пише имената на фирмите, затова ми беше любопитно   bouquet  bouquet

# 65
  • Мнения: 1 398
Благодаря! На моя договор не пише имената на фирмите, затова ми беше любопитно   bouquet  bouquet

Как ти се струват въпросните автобуси? На мен ми е първо пътуване в Турция и като цяло с автобус не помня от кога не съм пътувала,та не мога да преценя...

# 66
  • Мнения: 152
Много ми е интересно тези от Турс клуб толкова ли много работа имат,та не могат един елементарен мейл да ми върнат? Януари,когато пуснах 60% капаро,писах им да ми върнат отговор като получат парите. Все пак се притеснявам,не са малко пари... Отговор така и не получих! Звъннах им,отговора беше,че нямали практика да пишат при получаване на парите. Добре де,като изрично съм помолила,толкова ли е трудно??? Преди няколко дни пратих мейл да ми изпратят отново договора,че по никакъв начин не мога да го отворя,не знам защо... Отговор отново няма...
Когато исках оферта,бяха много експедитивни да ми вземат парите. Но само тогава......

Може да са на итфотурове повечето им служители и да нямат капацитет да отговарят на всички. Спомням си, че бяха споменали нещо такова при посещението ми , защото ми обещаха информация за моя хотел. Освен по телефона опитайте и чрез фейсбук страницата им.

# 67
  • Мнения: 1 398
Много ми е интересно тези от Турс клуб толкова ли много работа имат,та не могат един елементарен мейл да ми върнат? Януари,когато пуснах 60% капаро,писах им да ми върнат отговор като получат парите. Все пак се притеснявам,не са малко пари... Отговор така и не получих! Звъннах им,отговора беше,че нямали практика да пишат при получаване на парите. Добре де,като изрично съм помолила,толкова ли е трудно??? Преди няколко дни пратих мейл да ми изпратят отново договора,че по никакъв начин не мога да го отворя,не знам защо... Отговор отново няма...
Когато исках оферта,бяха много експедитивни да ми вземат парите. Но само тогава......

Може да са на итфотурове повечето им служители и да нямат капацитет да отговарят на всички. Спомням си, че бяха споменали нещо такова при посещението ми , защото ми обещаха информация за моя хотел. Освен по телефона опитайте и чрез фейсбук страницата им.

То не,че информацията ми е нужна на секундата,обаче всяко забавяне ме кара да се съмнявам дали не съм пратила парите на някое друго място Simple Smile . Добре,че споделих с вас. Сега ми е по-спокойно. Благодаря ви!  bouquet

# 68
  • Мнения: 14
Благодаря! На моя договор не пише имената на фирмите, затова ми беше любопитно   bouquet  bouquet

Как ти се струват въпросните автобуси? На мен ми е първо пътуване в Турция и като цяло с автобус не помня от кога не съм пътувала,та не мога да преценя...


Здравейте! Ние сме пътували с Турс клуб и автобус на "Цветина" миналата година за Бодрум - никакви забележки! Шофьорите бяха страхотни, автобусът не беше чисто нов, но всичко беше съвсем наред! Не мисля, че трябва да се притеснявате - вероятно за някои дестинации предварително се знае с коя фирма-превозвач ще се пътува, в нашия договор за тази година пише, че отново ще бъдем с "Цветина" - поне към момента на подписване на договора, винаги има вариант за промяна! А ако случим да ни возят Бранко и Драго към Алания, ще бъде чудесно, много са добри!  Simple Smile

# 69
  • Мнения: 1 398
Andy66,благодаря за споделеното положително мнение   bouquet .

# 70
  • Плевен
  • Мнения: 252
И аз ще пътувам с турс клуб към Алания на 26.06, мисля, че няма нужда да се притесняваш, щом си пазиш платежното. Хората от офиса са мн любезни. И на моя договор не пише нито фирма, нито автобус превозвач. В сайта пише , че се научава кой е автобуса 2 дни преди пътуването.

# 71
  • Мнения: 1 398
И аз ще пътувам с турс клуб към Алания на 26.06, мисля, че няма нужда да се притесняваш, щом си пазиш платежното. Хората от офиса са мн любезни. И на моя договор не пише нито фирма, нито автобус превозвач. В сайта пише , че се научава кой е автобуса 2 дни преди пътуването.


Благодаря! Явно наистина за някои дати се знае предварително автобуса,а за други не.

# 72
  • Сoфия
  • Мнения: 295


Как ти се струват въпросните автобуси? На мен ми е първо пътуване в Турция и като цяло с автобус не помня от кога не съм пътувала,та не мога да преценя...

Oбщо взето дори и автобуса да е чисто нов, пак си е неудобно за толкова часове път. Аз съм дребничка и се чекна в какви ли не пози и пак....По-важното е всичко да е наред по пътя, почивката да е ок, пък другото се преживява  Hug  bouquet  Heart Eyes

В този ред на мисли, пътуването с автобус до Анталия е през Истанбул, доколкото знам, но пътува ли се и с ферибот?  newsm78

# 73
  • Мнения: 607


Как ти се струват въпросните автобуси? На мен ми е първо пътуване в Турция и като цяло с автобус не помня от кога не съм пътувала,та не мога да преценя...

Oбщо взето дори и автобуса да е чисто нов, пак си е неудобно за толкова часове път. Аз съм дребничка и се чекна в какви ли не пози и пак....По-важното е всичко да е наред по пътя, почивката да е ок, пък другото се преживява  Hug  bouquet  Heart Eyes

В този ред на мисли, пътуването с автобус до Анталия е през Истанбул, доколкото знам, но пътува ли се и с ферибот?  newsm78
Да през Истамбул се минава.Около два часа го минавахме.Задръстването е голямо,а и ние бяхме там около 19-20 часа точно когато е най-натоварено.Въпреки това беше интересно  -за такива като мен,които за първи път са там.С ферибот не се пътува.

Последна редакция: сб, 02 май 2015, 13:34 от ivana04

# 74
  • Сoфия
  • Мнения: 295
ivana04 Благодаря!    bouquet Радвам се, че не се пътува с ферибот  Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт