На море в Турция - тема 37

  • 109 581
  • 732
  •   1
Отговори
# 585
  • Мнения: 1 030
Точно така miss july . Понякога реномето на ТА страда от нежеланието/ некомпетентността на водача или шофьора, но като работодател, би следвало по-внимателен подбор на персонала в туристическия бизнес. Другото е, че автобусите, обикновенно са под наем /при Дорис обаче не е така/ и ТА може да бъде подведена от собственика на автобуса за състоянието и комфорта. Но пак казвам, че за това трябва контрол!
Аз бих сигнализирала Дорис за неуредиците с копие до КЗП, ако нещо не е по подписания от вас договор.
alinnna не се притеснявай, ние сме пътували с Дорис 2 пъти и не сме имали кой знае какви проблеми /закъснение от 1-1,5 не смятам, че е кой знае какво-път е!/. Веднъж водачката ни беше Пепа-изключително любезен и начетен човек

# 586
  • Мнения: 69
А неееееее. Я бързо подробности, че сме доста за Паша бийч. Grinning Ние сме от 3 юли....

Каквото и да напиша за Паша Бийч ще е малко.
Като цяло пътуването си е дългичко -23 часа.
Имахме късмет,че ни настаниха веднага-по принцип настаняват след 14ч.
И от тук нататък якооооооо
Стайте са мнохо хубави(бяхме в блок B),смяна на кърпи всеки ден,бельо на 3-ия ден.
Храната е фантазия,разнообразна,вкусна.
Храна има за всеки вкус-много богата.
Лично аз броих салатите-67 вида салати за обяд и вечеря.Скара,риба -уникално.
Има специален детски бюфет,диетична храна за всеки има в изобилие.
Плажа е буквално на 3 метра от хотела.
Допълнителните ескурзии се плащат предимно в евро,може и в лири.
По време на нашия престой си имаше доста хора-на заминаване стана адска лудница.
Не ми се мисли след месец какво ще е. . .


# 587
  • Мнения: 5 459
Сууууупер! Макар, че ми се струва, че намекваш, че е трудно да си намериш маса за хапване и местенце за плажа  Grinning.

Благодаря за мненията за Дорис. Ами миналата година бях чула доста негативни отзиви за Ориент по отношение на пътуването и посрещащата фирма, но нашето пътуване беше чудесно и в двете посоки. Дори н връщане ни спряха да си напазаруваме от едни бабки зехтин, та си бях взела 10 литра. Или сме много позитивни и ни върви, или просто не сме мрънкалници и се примиряваме с малките неуредици......ами и Ориент закъсняха, ама пък не може да им броим минутите.....Колежката е пристигнала благополучно с Дорис и е много доволна. И тя е като мен с усмивката напред и няма проблеми, макар, че милата замина със зверски проблем със зъбите.....аз затова ви питах, дали застраховката се отнася за спешна стоматологична помощ.  И сега търча като щура по зъболекари  Mr. Green

# 588
  • Мнения: 69
За хапване има места бол.
Но на плажа-рано рано си хвърлят кърпите ,както и на басейна по шезлонги

# 589
  • Мнения: 60
Турската лира падна на 63ст-курс на БНБ.На който му предстои почивка да се възползва.

# 590
  • Мнения: 1
Здравейте, имам желания да пътувма до Мармарис, никога не съм путувала с агенция, някой от вас би ли ми казал, ако е доволвн от някоя.Извинявам се,  ако вече някой е отговорил на този въпрос и отново го задавам.

# 591
  • Варна
  • Мнения: 10 582
Здравейте, имам желания да пътувма до Мармарис, никога не съм путувала с агенция, някой от вас би ли ми казал, ако е доволвн от някоя.Извинявам се,  ако вече някой е отговорил на този въпрос и отново го задавам.

Travel Season,ще пътувам скоро с тях за 4 път,за мен най-добрите Mr. Green

# 592
  • Мнения: 4 500
Здравейте, имам желания да пътувма до Мармарис, никога не съм путувала с агенция, някой от вас би ли ми казал, ако е доволвн от някоя.Извинявам се,  ако вече някой е отговорил на този въпрос и отново го задавам.
Има отговорили - да, на предните една камара страници има стотици мнения.

# 593
  • Мнения: 83
Здравейте, искам да попитам за плажовете, на които се заплащат чадър и шезлонг как вървят цените ориентировъчно, а конкретно давам пример Мармарис?

# 594
  • Варна
  • Мнения: 3 945
Завейте ,
това лято избрахме Кушадасъ за почивка . Сега разглеждам допълнителните оферти . Спряла саъм се на джип сафари и екскурзия до Гърдския остров Самос . Някой от Вас ходил ли е на тези допълнителни екскурзии и какво Ви е впечатлението .
И дали включват обед защото няма никаква информация а само часовете от колко до колко ще са . И другото дали в града могат да се намерят на по ниски цени .


Кушадасъ е най - калпавия турски курорт с най - калпавия плаж и море(с изключение на Ледис Бийч) , с най - калпавите и стари хотели.Е естествено и на най - ниски цени.Във всички случай екскурзийте организирани от местни турски агенций са поне 10% по евтини.Целодневните екскурзий по   принцип са с храна.
http://www.mistralbg.com/TURKEY/view.html?oid=84907

# 595
  • Мнения: 408
Кушадасъ е най - калпавия турски курорт с най - калпавия плаж и море(с изключение на Ледис Бийч) , с най - калпавите и стари хотели.Е естествено и на най - ниски цени.Във всички случай екскурзийте организирани от местни турски агенций са поне 10% по евтини.Целодневните екскурзий по   принцип са с храна.
http://www.mistralbg.com/TURKEY/view.html?oid=84907
Категорично не съм съгласна с определението ти за хотелите, плажа, морето и самия Кушадасъ. Това, че не си попадал на хубави места, не означава, че курорта е калпав. Бях в Кушадасъ и останах очарована от всичко. Хотелът беше отличен, плажът пясъчен, морето бистро и топло с малки рибки, в самия град има къде да се разхождаш и какво да видиш. Имам познати, които няколко поредни години почиват в Кушадаси - т.е. не са разочаровани от курорта. Чувството за харесване е субективно, но такива определения Кушадасъ не заслужава.

Последна редакция: вт, 09 юни 2015, 09:37 от qq50

# 596
  • Мнения: 5 459
qq50, ако господинът първо е посетил Мармарис, или Анталия, нормално е да има такова мнение за Кушадасъ  Grinning

# 597
  • Мнения: 408
qq50, ако господинът първо е посетил Мармарис, или Анталия, нормално е да има такова мнение за Кушадасъ  Grinning
Алинка, независимо какво е посетил, кога е ходил и какъв парашут му се е отворил, аз имам чудесни спомени и изживявания в Кушадасъ. Мои познати няколко поредни години ходят там и също много харесват курорта.
Това, че някой е ходил в Мармарис или Анталия, не прави Кушадасъ калпав курорт.

# 598
  • Мнения: 5 459
Ами да, всеки си има право на мнение. Подобни крайни негативни мнения звучат доста нелепо. Днес  една колежка ми разказва, че нейни близки се върнали от Кушадасъ , хотел Пайн Бей и са доволни от хотела, но крайно разочаровани от персонала. Обиждали са ги, наричали ги гяури, умишлено им говорели на турски, и са пуснали жалба в самия комплекс.

# 599
  • Мнения: 3
Здравейте !
Някой има ли мнение за този хотел :
http://www.turunchotels.com.tr/
Предварително благодаря

Общи условия

Активация на акаунт