С Джансел Елчин в очакване на новите му проекти - 35

  • 31 760
  • 738
  •   1
Отговори
# 600
  • Мнения: 8 555
Добро утро! Hug Hug Hug



СебиHeart Eyes то и аз свикнах, ама рипам от време, навреме. Joy Joy Joy

Хубав ден ви желая!  bouquet Hug

# 601
  • Мнения: 3 555
 wavey  Добро утро и приятен ден   wavey
Себи   Hug Peace
Снежи  Hug    bouquet
 Rolling Eyes  Дано да са напразни притесненията ни с новия сериал на Джансел  Praynig  и дано да е наистина през септември  Peace  Няма все още фрагмани за новия сезон и на още 2 други сериала, който ще следя  newsm78  
 Rolling Eyes   С много ангажименти е Джансел с двата си филма "Melekleri Tasiyan Adam" за 22 Международен филмов фестивал в Адана "Altın Koza Film"  Peace   Flowers Four Leaf Clover

 Rolling Eyes  и премиерата на 9 октомври на "Не се жени"  Peace   Flowers Four Leaf Clover


 Rolling Eyes  Bидях и афиш на заснетия с него в Монреал, Канада филм вероятно скоро и премиера  Peace Flowers Four Leaf Clover


 Hug Hug Hug

# 602
  • Мнения: 8 555
Дайче, Hug Hug  bouquet

Да, ама "Eve dönüş" даже не е обявен на сайта на телевизията, а новите, които ще стартират през септември, вече са там, както и тези с вторите и т.н. сезони. Peace Не знам какво да мисля и аз вече. Sad Дано скоро се изяснят нещата, а иначе успех на Джансел и с останалите му ангажименти. Hug  Praynig Heart Eyes

http://www.atv.com.tr

# 603
  • Мнения: 14 510
  Имам чувство ,че  успехите на Джансел  идват бавно но сигурно!




Снеже Heart Eyes Hug

# 604
  • Мнения: 14 510

    Добро утро Hug Hug Hug

  
Днес е Голяма Богородица. На този ден църквата почита св. Богородица като покровителка на майчинството, жените и семейното огнище.



    

Бъдете благословени!Нека божията майка пази вас и близките ви!

Скрит текст:

# 605
  • Мнения: 8 555
Добро утро! Hug Hug Hug



СебиHeart Eyes  bouquet

Честит празник и от мен!   bouquet Да сме живи здрави ние и семействата ни.  bouquet Praynig Ако има именици - специални поздрави за тях. Hug

Приятен ден! Hug  bouquet

# 606
  • Мнения: 3 555
 wavey wavey wavey
 
Себи     bouquet   Снежи     bouquet  
 Rolling Eyes  Честит да е християнския празничен ден и от мен  Peace  

Скрит текст:
 Каня всички ... на "бохчата"  Heart Eyes  за ритуалния обичай “Панагия - въздигане на хляба”   Peace
Rolling Eyes  Отново в туита виждам ...  един след друг 7 колажа за Джансел и Берен   smile3555  
 newsm78  Може би феновете на Джансел в очакване на новия му сериал "Завръщане у дома"  Shocked асоциативно се връщат към любимите Ахмет и Ясемин от СЛ  Heart Eyes   Laughing    
@MasAAt8 13h13 hours ago
#berensaat  #canselelçin 😍😍😍

Скрит текст:









Приятен следобед  Hug Hug Hug

# 607
  • Мнения: 14 510


  Здравейте Hug Hug Hug

Това е на всякъде в Туитър където се пише за Джансел но само това виждам-

[bNe güzel filmdi...kadrosu muhteşem...][/b]

Какъв прекрасен филм ... съставът  беше невероятен...


И за кой филм става въпрос #CrazyНещо съм пропуснала.




Скрит текст:
Да ви почерпя .Нали съм именничка

# 608
  • Мнения: 3 555
Себи    lovekiss


Бъди щастлива и много обичана !  Весело празнуване     baloni

 Rolling Eyes  Този филм "Watercolor" в превод "Акварел" е от 2009г.  и аз не съм го гледала  Embarassed  
Rolling Eyes  Турски е филма, но участващите актьори говорят на английски, а за жанра е написано : Анимация   newsm78  Ето един клип за него  Peace  Джансел се вижда в края  Heart Eyes  От актьорите само Селчук ми е много познат от ЗП с Берен  Stop


 Rolling Eyes  Това може би е снимка на Джансел от този филм  Wink Grinning

# 609
  • Мнения: 14 510



      Дайче  Heart Eyes,благодаря и за пожеланията и за информацията.  bouquet

Беше ми се мяркал този образ на Джансел ,но изобщо не знаех ,че е анимация и то толкова интересно колкото може да се съди от клипа.

# 610
# 611
  • Мнения: 8 555
Добро утро! Hug Hug Hug



СебиHug Heart Eyes честито с малко закъснение.   bouquet Да си жива и здрава. Hug

Дайчеbouquet

Ех, този Джансел... не мога да му се ядосвам дълго.  Mr. Green Heart Eyes

Спокоен ден!  bouquet

# 612
  • Мнения: 14 510
Добро утро Hug Hug Hug

Снеже Heart Eyesблагодаря за кафенцето и закуската  bouquet

Към него и едно ново клипче Laughing

# 613
  • Мнения: 14 510


  И един страхотен Джансел LaughingТака се смее  от сърце човек.


# 614
  • Мнения: 14 510


 Дали пък Джансел не ни приканва на следобедно кафе за да дочакаме новини около него тази вечер newsm78 newsm78 newsm78






Чаровен мъж , почти фатален е този Джансел Hug,  не казвам красив LaughingНе е и нужно за един мъж!

Общи условия

Активация на акаунт